Jerzy Zelny

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.07.2017
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 15 lipca 2017 roku odszedl od nas kochany Mąż, Tata, Brat I Dziadek Śp. Jerzy Zelny Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 19.07.2017 roku o godzinie 10.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina i Przyjaciele

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są ludzie, którzy choć nieobecni ciałem, są z nami każdego dnia...Na Gwiazdkę chciałabym otrzymać drabinę na tyle długą, by móc wspiąć się ponad chmury i objąć tych, którzy opuścili mnie zbyt wcześnie. Bo są ludzie, za którymi nigdy nie przestaniemy tęsknić. Jedynie uczymy się żyć bez nich, trzymając w sobie tę ogromną pustkę, pozostawioną przez ich nieobecność...

Przyjaciółka...


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochanie dzisiaj Twoje urodziny cóż mogę Ci powiedzieć ? Tylko tyle że tęsknie za Tobą brakuje mi Ciebie, Kocham bardzo ❤️

Przyjaciółka...


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham...Tęsknie...

Przyjaciółka...


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham... Tęsknie...

Przyjaciółka...


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam te poranki gdy byłeś i byliśmy razem.. Byłeś tak blisko mnie... Teraz łzy budzą mnie... Opuściłeś mnie... A ja tak bardzo potrzebuję Twych ramion... Uśmiechu ... Dobrego słowa.. Wiesz że w myślach cały czas z Tobą rozmawiam? Chciałabym uwierzyć że to sen.. Gdy stoję czasami w oknie widzę Cię daleko, w głębi nieba… Po policzku płynie mi łza… Myśl pojawia się dlaczego.. Ty tam a Ja tu... Wiem ze patrzysz na mnie z góry tęsknym wzrokiem i wołasz… „Chcę wrócić do ciebie" Lecz nigdy to już się nie stanie… Ja jestem na ziemi a Ty w niebie… Pogodzić się z myślą że Cię już nie ma to bardzo trudne… Każdego wieczoru sięgam do wspomnień.. Twoich zdjęć... chciałabym cofnąć czas… Znów zobaczyć Twoją uśmiechnięta twarz.. Kochanie kolejny 74 miesiąc bez Ciebie.... Kocham Cię bardzo...❤️❤️

Przyjaciółka...


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ Odwiedziłam dzisiaj miejsce Twojego wiecznego spoczynku by chociaż milcząco wspominać wspólnie przeżyte chwile. Przez kilkanaście lat przyjaźni było ich sporo . Pozostało uczucie niedosytu, odczuwalny jest brak codziennych wieczornych rozmów, brak bardzo bliskiej osoby ,Tęsknię za Twoim uśmiechem... I pozytywnym nastawieniem... wszystkiego mi brakuje... A Ty kochanie jesteś tak daleko...myślę że jesteś w niebie... Smutne ,światełka mej wiernej miłości i nadziei ślę tam spotkamy... 72 drugi miesiąc bez Ciebie a ja nadal bardzo Cię kocham..❤️

Przyjaciółka...


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj mija 71 smutnych miesięcy. .Powiedz mi kochanie jak tam jest, Czy są tam łąki wiecznie kwitnące? Czy tak jak mówią nikt nie płacze, I zawsze tam Tobie świeci słońce..." Tak bym chciała, być przy Tobie... Światełka mej miłości i nadziei, Tobie zapalam.. Bądź szczęśliwy i uśmiechnięty... Czas nie zaciera i nie zatrze pamięci o Tobie ...

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknię.... Gdy mi źle przypominam sobie słowa które tyle radości sprawiały. Chwile co tak bardzo życie umilały .Gdy po ciężkim dniu zamykałam oczy I byłeś tu nie bolało nic chciało się znowu żyć. Tęsknię... Za wiarą że marzenia spełnią się Nadzieją na lepsze...Miłością bez końca Mówiłeś że będziesz przy mnie zawsze.. Marzę byś był tu Wyszedł ze snu A ja w Ciebie wtulona Znalazła swoje miejsce W twych ramionach…Kocham ❤️❤️

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z wielkim smutkiem ...zapalam Tobie Światełka mej wiernej miłości W kolejny 70-miesiąc Śpij mój kochany w niebie A ja ocieram łzy nadziei kocham Dlaczego TY ???????

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️❤️ Gdy byłeś wszystko inne nie liczyło się.... Bez Ciebie wszystko przestało mieć znaczenie.. Odkąd nie ma Cię w moim świecie nastała ciemność.. Bo wraz z Tobą odeszła radość....Wszystko straciło sens... Dzisiaj są Twoje imieniny... Jak ciężko wspominać , co było kiedyś... Już nigdy nie wróci ,to co było piękne... Pozwól mi chociaż w myślach... Przytulić Ciebie ... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Zapalam dla Ciebie... Kochać Ciebie będę zawsze...❤️❤️

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham...❤️❤️

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cię, Tęsknię za Tobą, Potrzebuję Cię, Dziękuję, że byłeś.

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pod powiekami łez brakuje... Tęsknota dręczy...wszystko smuci... W sercu Twój obraz się maluje... Bo miłość i piękno...w Niebie istnieje.. Kocham.... 68 miesiąc bez Ciebie..

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
67-miesiąc bez Ciebie. Kocham i tęsknie.

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham ❤️❤️

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham...

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już 66-miesięcy... Kiedy Twoja Dusza uleciała do Świata Wiecznego... Pozostawiłeś smutek , ból , żal ,tęsknotę i łzy...(*)(*)(*) I pytanie DLACZEGO TY ???...(*)(*)(*) Uśmiecham się do Ciebie , przez łzy . Ciężko mi na sercu i żyć w bólu... Bo ciągle jesteś daleko... Kiedyś radość i płacz z radości... A dzisiaj ogromny żal i tęsknota.. Zapalam światełka mej wiernej miłości i nadziei Świadoma że będziemy Razem....tylko kiedy ? Śpij w pokoju ciszy ❤️❤️

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mówiłeś że będziesz przy mnie zawsze.. Nie opuścisz. .Byłeś oparciem stałym portem. Sprawiając że uśmiechałam się Choć jeszcze na policzku czułam łzę Gdy było źle chwila z Tobą uskrzydlała mnie. Wracałeś wiarę że będzie dobrze Że zły czas skończy się Kochanie tęsknie za Tobą...

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jurku ,kolejny rok odchodzi... Ale nie odchodzą smutki... W pamięci pozostają piękne wspomnienia... To wszystko za mało ukochany... Ostatnie w tym roku światełka mej wiernej miłości i nadziei Tobie zapalam i posyłam tam daleko gdzie teraz jesteś . Kiedyś radość zawsze była... Dzisiaj smutek i wspomnienia... Kocham Ciebie całym sercem... Oraz tęsknię i zawsze tak będzie..

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️❤️ Kocham ❤️❤️

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ Listopad minął bezpowrotnie... Nastał grudzień...ostatni miesiąc roku... A ja ciągle wypatruję Ciebie...i co ? i nic , cisza ! Tak bym chciała Ciebie przytulić i śmiech Twój usłyszeć...i co ? i nic , cisza ! Żyję tylko nadzieją... Bo wiem że będziemy razem... tylko kiedy...? Jurku smutne światełka mej wiernej miłości i nadziei ślę do Ciebie mój na zawsze ukochany przyjacielu... Kochanie dzisiaj Twoje urodziny Ty wiesz czego bym Ci życzyła gdybyś był jeszcze ze mną a nie po drugiej stronie tęczy ❤️ Zawsze będziesz w mym sercu kocham i tęsknię za Tobą ❤️

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham ❤️❤️

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z trudem po raz kolejny starałam się przyjąć do wiadomości brutalną prawdę, że przecież Ciebie od 64-miesięcy już nie ma ! Nie zadzwonisz, nie wpadniesz z niezapowiedzianą wizytą, nie udzielisz dobrej rady , nie będziemy wspólnie omawiać najbliższych planów oraz wspólnie się cieszyć lub pocieszać. Brakuje mi bardzo Ciebie. Twego optymizmu oraz ciekawości świata. Byłeś dla mnie prawdziwym przyjacielem i bardzo tęsknię za naszymi wspólnie spędzonymi chwilami... Ty już wiesz- ja nadal czekam... Spij spokojnie- Kochany !

Przyjaciółka...


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️❤️ Tęsknię ❤️❤️

Przyjaciółka...


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia