Jerzy Zelny

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.07.2017
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 15 lipca 2017 roku odszedl od nas kochany Mąż, Tata, Brat I Dziadek Śp. Jerzy Zelny Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 19.07.2017 roku o godzinie 10.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina i Przyjaciele

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Nie miałam tej szansy ;( </span></p><p><span>Nie dane mi było się z Tobą pożegnać ;( [*]</span></p>

Przyjaciółka...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Gdy stoję czasami w oknie widzę… Cię daleko, w głębi nieba… Po policzku płynie mi łza… Myśl pojawia się dlaczego.. Ty tam a Ja tu... Wiem ze patrzysz na mnie… Tęsknym wzrokiem i wołasz… „Chce wrócić do ciebie" Lecz nigdy to już się nie stanie… Ja jestem na ziemi a Ty w niebie… Pogodzić się z myślą że Ciebie już nie ma… Każdego wieczoru sięgam do wspomnień.. Twoich zdjęć... chciałabym cofnąć czas… Znów zobaczyć Twoją uśmiechnięta twarz.. Kocham Cię bardzo....</span></p>

Przyjaciółka....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>"Nigdy nie tracimy Tych, których kochamy</span></p><p><span>Wszyscy, których darzymy głęboką miłością</span></p><p><span>Pozostają częścią nas - na zawsze ".</span></p><p><span>Światełko pamięci [***].</span></p>

Przyjaciółka...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><em> Kochanie dzisiaj mija już 8 miesięcy jak odszedłeś...Wiem, ze kiedys znow Cie ujrze</em></p><p><em>A wtedy powiem</em></p><p><em>Przepraszam</em></p><p><em>A teraz mowie</em></p><p><em>Dziekuje za wszystko</em></p><p><em>Za to ze byles przy mnie </em></p><p><em>Choc tak daleko</em></p><p><em>Byles czastka mego zycia</em></p><p><em>Prawdziwym przyjacielem nadal bardzo kocham i tęsknie....</em></p>

Przyjaciółka....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><em>NOC....</em></p><p><em>pełno gwiazd,a Ciebie już nie ma...</em></p><p><em>NOC....</em></p><p><em>nie ma już nas,zaznałeś smaku nieba...</em></p><p><em>Nie ma Cię przy mnie,</em></p><p><em>zamknąłeś powieki</em></p><p><em>czy kiedyś Cię spotkam?</em></p><p><em>Odszedłeś na wieki...</em></p><p><em>Twe ciało zmęczone</em></p><p><em>wciąż powtarzało</em></p><p><em>że życie skończone,</em></p><p><em>że nic nie zostało...</em></p><p><em>NOC....</em></p><p><em>tak pusto tu bez Ciebie...</em></p><p><em>NOC....</em></p><p><em>ja na Ziemi, a ty w niebie...</em></p><p><em>COŚ....</em></p><p><em>rozdzieliło nas na wieki..</em></p>

Przyjaciółka....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><em>"Stąpasz wśród gwiazd korytarzy </em></p><p><em>I nawet Ci się tu wracać nie marzy </em></p><p><em>Bo Twój nowy świat jest tak daleki… </em></p><p><em>Niech Cię Pan Bóg swoją </em></p><p><em>miłością otoczy Na wieki…" Tęsknie bardzo...</em></p>

Przyjaciółka


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>MEMORABILIS -Godny pamięci ..... </span><span> Znikłaś mi z oczu</span></p><p><span>na wieczne sny</span></p><p><span>zostawiłaś mi smutek</span></p><p><span>i gorzkie łzy...</span></p>

Przyjaciółka..


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Byłeś przez chwilę...</p><p>byłeś aniołem, który przyniósł dobre chwile...</p><p>dałeś co miałeś...</p><p>uśmiech, gest, dobre słowo...</p><p>teraz cię nie ma i moje życie zamiera...</p><p>szukam ciebie w mych snach...</p><p>wciąż boję się nowego dnia..</p><p>nie ma cię i nigdy już nie będzie....</p><p>a ból pozostanie i będzie już wszędzie...Tęsknie ...</p>

Przyjaciółka...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tęsknie bardzo zwłaszcza dzisiaj Ty wiesz dlaczego...</p>

Przyjaciółka..


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>...KTO CIĘ ZNAŁ - TO WSPOMNI...</span></p><p><span>...KTO CIĘ KOCHAŁ NIE ZAPOMNI...</span></p><p><span>SPOCZYWAJ W POKOJU [*] [*] [*]</span></p>

Przyjaciółka...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Jednego dotyku Twojego mi brakuje...</p><p>Jednego nawet słowa prostego dziękuję...</p><p>Jednego całusa na do widzenia...</p><p>Jednego zwykłego spojrzenia...</p><p>Jednego dnia by tuliły mnie Twoje dłonie...</p><p>Nawet tego, gdy gładzisz delikatnie moje skronie...</p><p>Jedynego w świecie uśmiechu...</p><p>Jedynych łez radości lecz słonych...</p><p>Jedynego oddechu...</p><p>Tak bardzo mi brakuje dni z Tobą spędzonych...</p>

Przjaciółka....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Gdzie teraz jesteś?</p><p>Tak bardzo tęsknie,</p><p>czekam na Twój znak.</p><p>Może wśród tylu dni,</p><p>odnajdę Cię,</p><p>lecz nie wiem,</p><p>gdzie Cię szukać mam...</p><p>Proszę odezwij się,</p><p>me serce umiera!</p><p>Krwawi, gdy wspomina chwile,</p><p>te w których tak blisko byłeś...</p><p>Chce zapomnieć Cię, lecz nie potrafię....</p><p>Wróć!!!</p><p>Tak bardzo tęsknię...</p><p>Czuje pustkę, tęsknotę...</p><p>Tak mi źle...Kochanie to już 7 miesięcy jak odszedłeś....</p>

Przyjaciółka...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Gdy mi Ciebie brakuje,</span></p><p><span>patrzę w niebo</span></p><p><span>i zawsze mam nadzieję,</span></p><p><span>że w tym momencie</span></p><p><span>robisz to samo...Móc jeszcze raz Cie przytulić..</span></p><p><span>pocałować..</span></p><p><span>usłyszeć..</span></p><p><span>poczuć Twoją miłość...</span></p><p><span>poczuć Twój dotyk...</span></p>

Przyjaciółka....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Chociaż jesteś tam w niebie,</span></p><p><span>nie ma ciebie tu ze mną,</span></p><p><span>jak to ująć, wciąż nie wiem, </span></p><p><span>czuję twoją obecność.Kocham....</span></p>

Przyjaciółka....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Chociaż jesteś tam w niebie,</span></p><p><span>nie ma ciebie tu ze mną,</span></p><p><span>jak to ująć, wciąż nie wiem, </span></p><p><span>czuję twoją obecność.Kocham....</span></p>

Przyjaciółka....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochany...</p><p>Me myśli biegną do Ciebie,</p><p>bo innej drogi nie znają.</p><p>Wybrałam właśnie Ciebie</p><p>coraz to bardziej kochając.</p><p>Kolejny dzień bez Ciebie</p><p>kolejny tydzień minął.</p><p>Gwiazdy świecą na niebie</p><p>a dni płyną.</p><p>Gdy w oknie sama siedzę,</p><p>wzrok mój we łzach tonie.</p><p>Tęsknię za Tobą kochany,</p><p>a serce w żalu tonie...</p>

Przyjaciółka.....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><em>Zapal świeczkę, za Tych których zabrał los...</em></p><p><em>Czasami Bóg się myli... i zabiera nie tych co trzeba :(</em></p><p><em>, wciąż nie mogę się pogodzić, że jak Cię odwiedzam, to prowadzę tylko monolog...</em></p><p><em>Tęsknię i Kocham... [*]</em><em>Jesteś tak blisko na wyciągnięcie ręki, a jednak tak daleko -- bo nie mogę Cię dotknąć - przytulić - objąć... Tak daleko, że aż blisko - w moim sercu...</em></p>

Smutna Przyjaciółka...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><strong><em>Najsmutniejsze są wspomnienia,</em></strong></p><p><strong><em>które zadają okropny ból,</em></strong></p><p><strong><em>Najsmutniejsze jest własne serce</em></strong></p><p><strong><em>gdy cichutko woła ...</em></strong></p><p><strong><em>"wróć" ... </em></strong>Czekam na Ciebie każdego dnia,</p><p>każdej nocy o Tobie śnię...</p><p>Serduszko moje tęskni ogromnie i bardzo mocno kocha Cię!</p><p>Smutno i pusto mi bez Ciebie,</p><p>myślami wciąż przy Tobie trwam.</p><p>Kochać Cię będę zawsze i wszędzie,</p><p>gdziekolwiek jesteś tu, czy tam...</p>

Smutna Przyjaciółka..:(


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Każdego dnia czekam na Ciebie,</p><p>czekam tęsknie czasem płaczę.</p><p>Dlaczego Bóg zabrał mi Ciebie?</p><p>Wiem, że łzy nic nie przywrócą,</p><p>ale od płaczu nie mogę się powstrzymać.</p><p>Bo to Ty nadawałaś mi sens życia.</p><p>A teraz moje życie traci sens.</p><p>Kocham Cię i kochać będę.</p>

Smutna Przyjaciółka...:(


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Serce w sobie chowa </span></p><p><span>obraz ten uroczy</span></p><p><span>w marzeniach cię widzę</span></p><p><span>masz zamknięte oczy</span></p><p><span>i tak delikatnie</span></p><p><span>dotyk twój czuję</span></p><p><span>Gdy dłoń twa przy mojej</span></p><p><span>dłoni się znajduje,</span></p><p><span>dajesz sobą wszystko</span></p><p><span>co serce by chciało</span></p><p><span>lecz mgła nas otacza</span></p><p><span>marzenia to mało...Kocham...</span></p>

Przyjaciółka...​Smutna :(


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tęsknie bardzo za Tobą...Kocham </p>

Przyjaciółka...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><strong>Każda tęsknota spowodowana rozłąką z ukochaną osobą jest bardzo bolesna. Ale zupełnie inaczej odczuwana jest ona, kiedy wiemy, że z ukochaną osobą możemy spotkać się już tylko w marzeniach i wspomnieniach...​Koc​hanie to już 6 miesięcy jak odszedłeś a ja ciągle tęsknie i kocham....</strong></p>

Przyjaciółka...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochanie mamy Nowy Rok a Ciebie nie ma już 5 miesięcy ciężko jest nie mam z kim rozmawiać powiedzieć wszystko co się dzieje....Tęsknię bardzo i ciągle kocham....</p>

Przyjaciółka..


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tesknie za Tobą....kocham </p>

Przyjaciółka...


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia