Jerzy Zelny

This was published in the following publications on 18.07.2017:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 15 lipca 2017 roku odszedl od nas kochany Mąż, Tata, Brat I Dziadek Śp. Jerzy Zelny Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 19.07.2017 roku o godzinie 10.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina i Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p><span>Żeby mieć taką moc,</span></p><p><span>by choć w tę jedną noc,</span></p><p><span>przytulić na święta,</span></p><p><span>tych, których nie ma,</span></p><p><span>a których kocham i o nich pamiętam ...Tęsknie kochanie bardzo za Tobą..</span></p>

Przyjaciółka...


8yrs

Image chosen by user
<p><span>Za oknem wiatr już</span></p><p><span>białe płatki niesie,</span></p><p><span>słychać dialogi śnieżnych burz,</span></p><p><span>idą święta ,święta bez Ciebie.To nie święta</span></p><p><span>Choinkę w pokoju stawiam</span></p><p><span>nie mogę odnaleźć siebie.</span></p><p><span>Wigilia radości mi nie sprawia,</span></p><p><span>bo to święta bez Ciebie.</span></p><p><span>Mówią mi ludzie:</span></p><p><span>"Ciesz się,Bóg już nie w niebie!</span></p><p><span>Bóg na ziemi,w narodzin cudzie!"</span></p><p><span>lecz dalej to święta bez Ciebie...</span></p>

Przyjaciółka....


8yrs

Image chosen by user
<p><span>Pali się znicz... Przypomina Że ktoś odchodzi, Inni zostają. Pośród cmentarzy Cichych uliczek Jak wierna pamięć - Palą się znicze... Kochanie to już dzisiaj mija 5 miesięcy jak odszedłeś....Bardzo brakuje Ciebie Twego ciepłego głosu Twego dotyku..Kocham....</span></p>

Przyjaciółka...


8yrs

Image chosen by user
<p><span>Chciłabym aby dzisiejszy sen był prawda</span></p><p><span>Tak. Śniłeś mi się tak było cudownie wspaniale</span></p><p><span>Obudziłam się i co? to tylko sen:(</span></p><p><span>Wiem nie wrócą te dni i chwile spędzone razem </span></p><p><span>Ale na pewno będą one niezapomniane...​Koc​ham..</span></p>

Przyjaciółka...


8yrs

Image chosen by user
<p>Zawsze będę pamiętać..Kochanie dzisiaj Twoje urodziny tak bardzo tęsknie za Tobą...<span>Sa­ma ze swoimi myśla­mi, za­tapiam się w bez­li­ku marzeń. Każdy no­wy dzień sta­je się, nud­niej­szy. Roz­pacz i pus­tka. I tyl­ko mała bla­da is­kier­ka nadziei, że w końcu będzie le­piej,w moim życiu. Ale czy życie bez Ciebie ma sens..Nadal kocham...</span></p>


8yrs

Image chosen by user
<p><span>Tak bardzo tęsknię za Tobą...</span></p><p><span>Tak bardzo smutno mi jest... ;(</span></p><p><span>Im więcej o Tobie myślę...</span></p><p><span>Tym więcej płynie łez..</span></p>

Przyjaciółka...


8yrs

Image chosen by user
<p><span>Wiem i wierze </span></p><p><span>Przyjdzie kiedyś czas </span></p><p><span>Że tam po drugiej stronie </span></p><p><span>Spotkamy się </span></p><p><span>Spojrzymy sobie w oczy </span></p><p><span>A ja odnajdę w Twych oczach</span></p><p><span>Odbicie swej duszy </span></p><p><span>I będę wiedziła że:</span></p><p>Byłeś.... Jesteś... I będziesz ...<span>Na zawsze w moim sercu<!--filtered-->

Przyjaciółka....


8yrs

Image chosen by user
<p>Bardzo tęsknię...zwłaszcza dzisiaj Ty wiesz dlaczego,,Kocham..</p>

Przyjaciółka...


8yrs

Image chosen by user
<p>Zawsze będę pamiętać....Bardzo tęsknię...Brakuje Ciebie....</p>

Przyjaciółka...


8yrs

Image chosen by user
<p>Dlaczego właśnie Ty? "ŻYŁ bo chciałeś...</p><p>UMARŁ bo kazałeś...</p><p>ZBAW bo możesz...Dla świata byłeś tylko częścią</p><p>Dla mnie byłeś całym światem ..Człowiek umiera... Znowu za szybko!</p><p>Człowiek umiera... Razem z nim wszystko..</p><p>Tylko wspomnienia po nim zostają,</p><p>Które wciąż mgliste z czasem się stają,</p><p>Których tak wiele, jednak za mało...</p><p>Znowu za szybko wszystko się stało!</p><p>Czasu nie było na pożegnanie...</p><p>Teraz zostało tylko płakanie.</p><p>Teraz ten smutek w garści mnie trzyma,</p><p>Trzyma za szyje, dusić zaczyna...</p><p>Póki ktoś żyje, to go kochamy,</p><p>Lecz to po śmierci go doceniamy.</p><p>wtedy widzimy jaki był cenny,</p><p>Wtedy ogarnia smutek brzemienny,</p><p>Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota,</p><p>Jakże naiwna życia prostota.....</p><p>Wtedy wyrzuty nami władają,</p><p>Wtedy uczucia hołdy składają...</p><p>Wtedy za późno na przeprosiny,</p><p>Jedno, co możemy - wciąż się modlimy...To już 4-miesiące jak odszedłeś Tęsknie bardzo.</p>


8yrs

Image chosen by user
<p><span>W moim życiu zjawiłaś się nagle, jak obłok na niebie. Teraz myślę ciągle o Tobie i smutno mi bez Ciebie.Tęsknie bardzo..:(</span></p>

Przyjaciółka...


8yrs

Image chosen by user
<p><span>Odjechales, Odszedłeś </span></p><p><span>Bez listu, bez pożegnania </span></p><p><span>Nie zdażyleś-wiem </span></p><p><span>A me serce smutne jest </span></p><p><span>Tak chciałabym powiedziec, wykrzyczec Ci</span></p><p><span>Co czuje, jak mi jest źle </span></p><p><span>Bo nie ma Cię </span></p><p><span>Czy uslyszysz mój krzyk</span></p><p><span>Me wolanie </span></p><p><span>Z dnia na dzień </span></p><p><span>Coraz bardziej tęsknie </span></p><p><span>Bo byłeś jesteś i będziesz </span></p><p><span>Bliską mi osobą </span></p><p><span>Pozostały tylko wspomnienia </span></p><p><span>Wspolna fotografia </span></p><p><span>I tęsknota bo Ciebie nie ma</span></p>

Przyjaciółka...:(


8yrs

Image chosen by user
<p>Kimże jestem bez Ciebie?..Wciąż pytam siebie bez skutku...Bez Ciebie jestem jedynie małą kropelką smutku...Słoną łzą samotności co po policzku spływa i ocean tęsknoty która Twe imię wciąż wzywa...Tęsknie za Tobą..:(</p>

Przyjaciółka....


8yrs

Image chosen by user
<p>Jak nazwać wzruszenie,które mnie ogarnia gdy w oczach pamięci mi stajesz? Lub zdania połowa zabrzmi w uszach nagle gest jakiś Ciebie oddaje?Jak nazwać tęsknotę do żalu podobną i gorzką jak łzy połykane.Gdy patrzę w twe oczy spokojne i smutne z fotografii na ścianie?Jak nazwać tę ciszę w alejce cmentarnej gdy biegnę by spotkać się z Tobą? Lecz zamiast Ciebie skrawek ziemi czarnej co zabrała mi postać tak drogą...</p>

Przyjaciółka...


8yrs

Image chosen by user
<p>www.youtube.com/​wat​ch?v=-Q9MgFWCEBo</p>

Znajoma..


8yrs

Image chosen by user
<p><span>Czasem odchodzą nasze anioły... I nagle w miejscu staje czas...</span></p><p><span>A z nimi cząstka nas odchodzi I wielki smutek marszczy twarz!</span></p><p><span>Czasem na chwilę gaśnie słońce Duszę wypełnia gęsty mrok</span></p><p><span>Nikną nadzieje i marzenia I w pustce ginie tęskny wzrok!</span></p><p><span>Czasem odchodzą dobrzy ludzie Co nam pomogli w życiu wiele</span></p><p><span>I próżno wtedy pytać Boga Czemu odchodzą przyjaciele!</span></p><p><span>Lecz oni ciągle przecież żywi Nadal wytrwale są wśród nas</span></p><p><span>Ich dusze przy nas pozostały Tylko ich ciała zabrał czas...!</span></p>

Znajoma :(


8yrs

Image chosen by user
<p>Pamiętam :(</p>


8yrs

Image chosen by user
<p><span>"-Za kim najbardziej tęsknisz?</span></p><p><span>-Hmm... Tęsknie za ludźmi, którzy nauczyli mnie żyć.</span></p><p><span>-Jak to nauczyli żyć ? Przecież każdy to potrafi.</span></p><p><span>-Ja nie potrafiłam. Na szczęście spotkałam na drodze wspaniałego człowieka, który pokazalał mi jak się śmiać, kochać, jak czuć się szczęśliwą... </span></p><p><span>-To pewnie nauczył cię też i płakać?</span></p><p><span>-Nie.., płakać nauczyłam się sama. Wtedy, gdy odszedł bez słowa pożegnania."</span></p>

Smutna :(


8yrs

Image chosen by user
<p><span>Powiedz mi proszę jak tam jest,</span></p><p><span>no wiesz, tam gdzie jesteś teraz.</span></p><p><span>Czy tak jak mówią, wszystko masz</span></p><p><span>i nic tam nie boli i nie doskwiera?</span></p><p><span>Powiedz mi proszę jak tam jest,</span></p><p><span>czy są tam łąki wiecznie kwitnące?</span></p><p><span>Czy tak jak mówią, nikt nie płacze</span></p><p><span>i zawsze tam dla Was świeci słońce?</span></p><p><span>Powiedz mi proszę jak tam jest,</span></p><p><span>czy możesz się najeść i nie tyć?</span></p><p><span>Pić wino do woli i się kochać</span></p><p><span>a robiąc to wszystko nie grzeszyć?</span></p><p><span>Powiedz mi proszę jak tam jest,</span></p><p><span>no wiesz, tam gdzie jesteś teraz.</span></p><p><span>Bo w końcu przecież każdy z nas</span></p><p><span>prędzej, czy póżniej się tam wybiera ....</span></p>

Przyjaciółka...


8yrs

Image chosen by user
<p><em>Ból moje serce rozdziera</em></p><p><em>na drobinki żalu za Tobą</em></p><p><em>nie słyszę już głosu Twojego</em></p><p><em>nie widzę wielkiego cierpienia</em></p><p><em>Pustka i smutek w domu</em></p><p><em>po kątach ścielą się nieproszone</em></p><p><em>tęsknotą wielką ,ogromną</em></p><p><em>ściany są poczernione</em></p><p><em>Zabrakło wiary w wyższe istnienie</em></p><p><em>brakuje oddechu każdego ranka </em></p><p><em>jedynie żałoba istnieje</em></p><p><em>i palące się świece w kagankach</em></p><p><em>Z fotografii patrzysz na mnie</em></p><p><em>smutnym ,tęskniącym wzrokiem</em></p><p><em>czuję Twoją duszę obok siebie</em></p><p><em>zawsze będziesz ze mną ,teraz i potem.</em></p>

Przyjaciółka...


8yrs

Image chosen by user
<p><em>Dlaczego mnie zostawiłeś, </em></p><p><em>dlaczego odszedłeś w nieznane, </em></p><p><em>Ja wiem, że wyroki boskie </em></p><p><em>nie są do końca poznane. </em></p><p><em>Było nam razem dobrze, </em></p><p><em>byliśmy tylko dla siebie, </em></p><p><em>Przyszedł ten dzień okrutny, </em></p><p><em>na zawsze straciłam Ciebie. </em></p><p><em>W ostatniej ziemskiej drodze, </em></p><p><em>smutna kroczyłam za Tobą, </em></p><p><em>Myślałam, że będę dzielna, </em></p><p><em>a teraz nie wiem, co zrobić ze sobą.[*]</em></p>

.Ona


8yrs

<p><!--filtered--></p>

ja


8yrs

<p><strong><em>Odszedłeś tak szybko - a tyle chciałam Ci dać.</em></strong></p><p><strong><em>Odszedłeś tak szybko - a z Twym odejściem przyszedł płacz.</em></strong></p><p><strong><em>Odszedłeś tak szybko - została po tobie pustka w sercu, cierpienie i żal.</em></strong></p><p><strong><em>Już nic nie będzie tak jak kiedyś,</em></strong></p><p><strong><em>Bo komu mam powiedzieć ?</em></strong></p><p><strong><em>Czy komuś jak Tobie zaufać mogę ?</em></strong></p><p><strong><em>Teraz kiedy stoję nad Twoim grobem</em></strong></p><p><strong><em>I zalana łzami patrzę w jasny płomień znicza,</em></strong></p><p><strong><em>Przypominam sobie najpiękniejsze chwile .</em></strong></p><p><strong><em>I gdy czas mija w ciszy i milczeniu,</em></strong></p><p><strong><em>Ja zadaje pytanie:</em></strong></p><p><strong><em>"Czemu Ty czemu...?"</em></strong></p>

Ja


8yrs

<p><span>Z każdym dniem coraz bardziej tęsknie , z każdym dniem coraz bardziej brakuje mi Ciebie .... tak bardzo Cię kocham.</span></p>


8yrs

End of content

No more pages to load