Jerzy Zelny

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.07.2017
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 15 lipca 2017 roku odszedl od nas kochany Mąż, Tata, Brat I Dziadek Śp. Jerzy Zelny Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 19.07.2017 roku o godzinie 10.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina i Przyjaciele

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─</span></p><p><span>…Wiara - pozwoli trwać</span></p><p><span>Nadzieja - zniweczy odległość</span></p><p><span>Miłość - nigdy nie ustanie…</span></p><p><span> PAMIĘĆ I MODLITWA DLA CIEBIE KOCHANY </span></p><p><span>─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═──═ڿڰۣڿ☻</span></p><p><span>Urna w ziemi spoczywa</span></p><p><span>Pokryta trawą i kwieciem</span></p><p><span>Powiedz mi kochany</span></p><p><span>Czy źle ci było na świecie?</span></p><p><span>Zostały tylko wspomnienia</span></p><p><span>Nie usłyszę już twych kroków </span></p><p><span>Twego głośnego śmiechu</span></p><p><span>Nie skrzyżujemy już wzroku</span></p><p><span>Brakuje mi Ciebie</span></p><p><span>Życie szalenie kochałeś</span></p><p><span>Przez chorobę pokonany</span></p><p><span>Dlatego odejść musiałeś.....</span></p><p><span>Żal i pustka pozostała</span></p><p><span>Nigdy cię nie zapomnę KOCHANY </span></p><p><span>Pochylam się nad twym grobem</span></p><p><span>Wspólne chwile wspominam-SPOCZYWAJ W SPOKOJU</span></p><p><span>Cmentarny pył na butach noszę...Ścieżka do grobu wydeptana...</span></p><p><span>Ścieżka po której swój smutek noszę:</span></p><p><span>Odszedłeś – mój kochany...❤️❤️❤️</span></p>

Przyjaciółka ❤️❤️❤️


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>[*][*] Na zawsze w mej pamięci zapisałeś się jako człowiek bardzo spokojny i tak też spokojnie po cichutku odszedłeś :( Z dnia na dzień</p><p>w mojej głowie wciąż myśli o Tobie,</p><p>co robisz tam.....</p><p>czy patrzysz z góry na mnie</p><p>Czy pragniesz tu między nami być?! ;((</p><p>Coraz to większa pustka po Tobie :(( Odszedł ,ale żyje w sercach tych co o Nim nie zapomną...Życie przemija , prędko mija czas lecz pamięć o Tobie wiecznie będzie trwać [*] Byłeś jesteś i będziesz ...bo dobrych ludzi nie zapomina się nigdy [*] Niech Ci ziemia lekką będzie ,a dobry Bóg da Ci mieszkanie w domu swoim ..Odpoczywaj w pokoju przyjacielu [*].Kocham i bardzo tęsknie.............​​...................​.​.(,)..</p><p>....................​​._'!/'_</p><p>.........(,)........​​.(""""")</p><p>......._'!/'_.ڿڰۣڿ❀❤​​❀ڿڰۣڿ</p><p>.......(""""")….​ŚWI​ATEŁKO</p><p>....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ..​PA​MIĘCI</p><p>..............ڿڰۣڿ❀❤</p>

Przyjaciółka. ❤️


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Pamiętam każdy dzień, każde słowo, westchnienie</span></p><p><span>I Twój uśmiech radosny i Twoje wielkie cierpienie.</span></p><p><span>Pamiętam nasze rozmowy, Twoje plany, marzenia.</span></p><p><span>Strach, ból, nadzieję i słowa pocieszenia.</span></p><p><span>Pamiętam każdą chwilę, każde Twoje spojrzenie</span></p><p><span>To jest moja tęsknota, moja miłość, cierpienie.. .Wspomnienia są największym skarbem, który pozostawiają nam bliscy, odchodzący na wieczny odpoczynek. Za pośrednictwem wspomnień możemy wracać do miłych chwil spędzonych razem. Dzięki nim możemy również w szczególny sposób upamiętnić zmarłych. Każde wspomnienie niesie ze sobą ładunek emocji, którymi możemy podzielić się pisząc je w tym miejscu. Nasze przeżycia są unikalne ale i ulotne, dlatego warto zamieszczać wspomnienia ku pamięci osób, które kochaliśmy. Przeczyta je z zainteresowaniem wielu użytkowników dowiadując się więcej o swoich bliskich. W ten sposób pamięć o Nich nigdy nie zagaśnie.Kochanie mija dzisiaj 11 miesięcy jak odszedłeś ale ja ciągle pamiętam i bardzo tęsknie...</span>❤️❤️</p>

Przyjaciółka. ❤️


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Gdybyś tu był choć na chwile, chciałabym powiedzieć tyle...Gdybyś był na chwilę blisko , wtuliłabym się w Twoje ramiona.Łatwiejsze byłoby życie. Łatwiejsze byłoby wszystko .Gdybyś tu był i mogłabym na Ciebie patrzeć .Gdybyś wiedział jak ciężko żyć bez Ciebie. Gdybyś wiedział jak pusto.Ale ja wciąż czekam na dzień , kiedy się spotkamy.Wciąż czekam Kocham i Tęsknię..Prezenty od ciebie stały się bezcennymi pamiątkami, a chwile spędzone razem z tobą wspomnieniami...czas jednak nie leczy ran...tylko przyzwyczaja do bólu...tęsknie...;**​​*[*]</span>.. ❤️❤️❤️</p>

- Przyjaciółka. ❤️


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Każde twoje słowo wchodziło we mnie </p><p>Każde twe spojrzenie </p><p>Zapach ...</p><p>Każdy twój dotyk </p><p>Każda twoja obecność wnikała we mnie </p><p>Głęboko </p><p>Była jak obietnica.......</p><p>....obiecałeś..<span>*)(*)(*)***********(​​*)(*)(*)</span></p><p><span>JESTEŚ TAK DALEKO....</span></p><p><span>NIECH TWÓJ ŚWIAT ,BĘDZIE DLA CIEBIE SPOKOJEM...</span></p><p><span>SPOCZYWAJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI...</span></p><p><span>TRUDNO JEST ŻYĆ BEZ CIEBIE...KOCHAM NA ZAWSZE....</span></p><p><span>(*)(*)(*)***********​​*(*)(*)(*)</span></p>

Przyjaciółka. ❤️


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Dziękuje za tyle chwil zrozumienia,</span></p><p><span>W sercu zawsze zostaną te wspomnienia.</span></p><p><span>Drobne gesty, uśmiechy szczere,</span></p><p><span>W moim sercu otuchy dały wiele.</span></p><p><span>Dziękuje za wszystko, co dla mnie zrobiłeś,</span></p><p><span>przede wszystkim za to ze przy mnie byłeś...Na zawsze w moim sercu ... w moich myślach też</span></p><p><span>Na zawsze w mej pamięci ... na zawsze po sam kres</span></p><p><span>Piszę dziś dla Ciebie ... oddaję Ci ten wiersz</span></p><p><span>Chcę wszystkim pokazać ... jak miłość trwała jest</span></p><p><span>Mimo upływu dni,miesięcy..</span></p><p><span>Ja nadal nie zapomniałam ... jak śmiałeś się co dnia</span></p><p><span>Bo byłeś mym schronieniem ... lekarstwem w ciężkie dni</span></p><p><span>Leczyłeś mnie uśmiechem ... tak właśnie chciałam żyć</span></p><p><span>A jeden zwykły dzień ... zmienił wszystko na złe</span></p><p><span>Odebrał mi radość ... uśmiech i moc</span></p><p><span>Odebrał nadzieję ... </span>❤️❤️❤️</p><p><span>Lecz pokonałam słabość ... pokonałam łzy</span></p><p><span>Zrozumiałam ... dla Ciebie muszę żyć</span></p><p><span>Bo mimo braku Twej osoby ... miłość nadal jest</span></p><p><span>To jedyna rzecz ... która nieśmiertelna jest</span></p><p><span>I chcę Ci podziękować ... bo przecież wiem</span></p><p><span>Tam z góry na mnie patrząc ... pomagasz co dzień</span></p><p><span>I nigdy nie zapomnę ... przecież o tym wiesz</span></p><p><span>W moim sercu żyjesz ... zapewniam Cię</span></p><p><span>I nigdy nie przeminiesz ... nie martw się tym</span></p><p><span>Śpij spokojnie ... jestem z Tobą co dzień....</span></p><p><span>Kocham Ciebie mój Aniele Stróżu...</span></p><p>❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️</p><p><span>Im więcej czasu mija ja bardziej tęsknie...</span></p>

Przyjaciółka. ❤️


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Odszedłeś ode mnie</p><p>na niebiańskie łany</p><p>Bóg Cię wezwał a ja siedzę</p><p>gorzko sobie płaczę,</p><p>wiem że na tym świecie </p><p>już Cie nigdy nie zobaczę.</p><p>Moje oczy płoną i żal serce</p><p>ściska, Tyś był dla mnie wszystkim</p><p>i byłeś mi bliski....</p><p>Już mnie więcej nie zapytasz</p><p>jak się dzisiaj czuję?</p><p>Twój cień z ziemi znikł na zawsze</p><p>lecz ja Cię miłuję.</p><p>Pozostaniesz w moim sercu</p><p>do końca żywota, pozostały dziś</p><p>po Tobie Twoje ziemskie wota</p><p>Puste buty i telefon już na zawsze głuchy</p><p>Mam wrażenie jakbyś wyszedł i za chwilę wrócisz</p><p>lecz to spacer bez powrotu, już nigdy nie wrócisz.</p><p>Może przyjdziesz do mnie we śnie i ujrzę Twą postać</p><p>lecz przed świtem musisz wrócić tu nie możesz zostać .... NIE UMIERA TEN KTO POZOSTAJE W NASZEJ PAMIĘCI❤️ JESTEŚ TAM,GDZIE MNIE JESZCZE NIE MA...</p><p>TWEGO ŻYCIA...TU ZOSTAŁ POEMAT...</p><p>WE MNIE WYRYTE JEST TWOJE SPOJRZENIE...</p><p>GESTY,CZYNY ...ORAZ GŁOSU BRZMIENIE...</p><p>TO ZA MAŁO...WRÓĆ PROSZĘ NA ZIEMIĘ...♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜​​♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡</p>

- Przyjaciółka. ❤️


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<h6>...Tak mało jest szczęścia na ziemi, że trzeba zbierać wspomnienia, by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili pragnienia....Tak trudno uwierzyć, że tyle miłości, tyle dobroci może odejść tak niespodziewanie</h6><p>Najsmutniejsze są chwile w podróży</p><p>Gdy wysiądą ci, których ty kochasz</p><p>Po nich zawsze pustka zostaje</p><p>Cicho w kącie przedziału zaszlochasz.</p><p>I już smutek zostanie do końca</p><p>I tęsknota co pali cię skrycie</p><p>Bo już bez tych co byli najbliżsi</p><p>Musisz dalej pojechać przez życie.\"<span>OBŁOKIEM MOIM ZAWSZE BĄDŻ...</span></p><p><span>SŁOŃCEM , KTÓRE NIGDY NIE ZACHODZI...</span></p><p><span> OTULĘ CIEBIE NADZIEJĄ MĄ..</span></p><p><span>MIŁOŚCIĄ , KTÓRA NIE ODCHODZI...</span></p><p><span>____((</span></p><p><span>____ ))</span></p><p><span>____/\',(</span></p><p><span>__ (,\"★\",)</span></p><p><span>____|♥|</span></p><p><span>__▓▓▓▓</span></p><p><span>__▓▓▓▓</span></p><p><span>__▓▓▓▓</span></p><p><span>__▓▓▓▓</span></p><p><span>__▓▓▓▓</span></p><p><span>** NA ZAWSZE W MYM SERCU ** </span></p><p>"Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania." "Radość minęła szybko, ból jest wieczny</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Jedyne czego potrzebuje , to byś stanął przy mnie...spojrzał w oczy , i nawet nie musisz nic mówić .. by te Twoje oczy powiedziały- wszystko będzie dobrze, </span>Patrzę na Twoją fotografię bo tylko tyle teraz mogę.....Pozostały tylko wspomnienia które już nie wrócą….. które serca ranią i tak bardzo smucą..Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było…Ujął Cię sen żelazny Twardy, nie przerwany lecz w mym sercu Jesteś zawsze żywy i kochany Gdy smu­tek bo­li, a słowa zbyt małe, by roz­pacz wypowiedzieć... Zos­ta­je tyl­ko mil­cze­nie, pełne gorących łez ...Szczęście odeszło gdy Ciebie zabrakło nic nie cieszy,brakuje Ciebie każdego dnia bardziej....____((</p><p>____ ))</p><p>____/',(</p><p>__ (,"★",)</p><p>____|♥|</p><p>__▓▓▓▓</p><p>__▓▓▓▓</p><p>__▓▓▓▓</p><h6>__▓▓▓▓♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡</h6>

Przyjaciółka. ❤️


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<h6>♥ Czas wiele śladów zaciera Czas bywa bez litości Czas daje i zabiera Lecz nie zabierze miłości...Smutne oczy smutne serce pustka, której już nic nie wypełni, ból, którego już nic nie złagodzi. Łza, której już nic nie wytrze. wspomnienia, których już nikt nie wymaże z pamięci, chwile, których już nic nie wróci.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Jesteś w sercu, w głowie, w mówieniu, w myślach, w każdym oddechu, w każdym cichym westchnieniu..ڿڰۣڿ❀❤​​❀ڿڰۣڿ</h6><p><span>___`•.,(¯`•♥•´¯)</span></p><p><span>__(¯`•♥•´¯),.•´</span></p><p><span>___`•.,.• •♥•</span></p><p><span>Był taki Ktoś.............!</span></p><p><span>Otwarty dla wszystkich</span></p><p><span>Uśmiechem pukał do drzwi</span></p><p><span>dla chwil szczęśliwych</span></p><p><span>by cieszyć się...........</span></p><p><span>Potrzebny każdemu</span></p><p><span>jak zielony listek i słonce</span></p><p><span>Westchnieniem miły duszy</span></p><p><span>Skarb na całe życie.</span></p><p><span>Głębokim smutkiem</span></p><p><span>jak morze żegnam</span></p><p><span>i ciepłym wspomnieniem</span></p><p><span>gdysz był taki Ktoś</span></p><p><span>Kogo</span></p><p><span>na zawsze w sercu chowam.</span></p><p><span>Szukam Cię zawsze, choć wiem</span></p><p><span>że nie znajdę ,</span></p><p><span>tęsknie do Ciebie, choć wiem</span></p><p><span>że Cię tutaj nie ma ,</span></p><p><span>idę do Ciebie, choć wiem że nie dojdę </span></p><p><span>do Twego domu gdzie teraz jesteś, ścigam Cię oczyma ,</span></p><p><span>choć Cię nie widzę, choć wiem ,</span></p><p><span>że Cię nie ma ,</span></p><p><span>zawsze szukała Cię będę...</span></p><p><span>-------------- (¯`•♥•´¯)</span></p><p><span>___`•.,(¯`•♥•´¯)</span></p><p><span>__(¯`•♥•´¯),.•´</span></p><h6><span>___`•.,.• •♥•</span></h6><p>˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”....​​..Trudno jest żyć w nieszczęściu,</p><p>kiedy się tęskni i szlocha.</p><p>Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś</p><p>kogo się bardzo kocha…...˜”*°•ڰۣڿ♥​ڰ​ۣڿ•°*”<span>Nie mogę uwierzyć, że Ciebie już nie ma 10 miesięcy ...</span></p><p><span>że pozostały tylko wspomnienia.... </span></p><p><span>Po Twej dobroci ...</span></p><p><span>po Twej miłości ...</span></p><p><span>I po tym, że Żyłeś ,pełen godności ...</span></p><p><span>JESTEŚ W MYM SERCU NA WIECZNY CZAS...KOCHAM ...❤)(❤)(❤)..</span></p>

Przyjaciółka. ❤️


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<h6>To nie prawda co się stało Naszych wspólnych dni było o wiele za mało, Gdyby ta jedna łza zmyła całe cierpienie, Ale nie, z tej strony nie ustąpi ukojenie, Tak pusto tu bez Ciebie Gdzie ty jesteś w niebie ? Nie odpowiadasz wiem, tyle pytań czeka ♥⊱CZAS NIGDY NIE ULECZY BÓLU... CZAS UCZY NAS Z TYM BÓLEM ŻYĆ...✿⊰♥⊱♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱​​✿✿⊰♥⊱✿⊰.♥♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱</h6><p><a href="https://www.ogrodywspomnien.pl/upload/glgmrxk3-o.jpg" title="https://www.ogrodywspomnien.pl/upload/glgmrxk3-o.jpg"><!--filtered--></a> <a href="https://www.ogrodywspomnien.pl/upload/c6jew2k2-o.jpg" title="https://www.ogrodywspomnien.pl/upload/c6jew2k2-o.jpg"><!--filtered--></a><a href="https://www.ogrodywspomnien.pl/upload/3w331fys-o.jpg" title="https://www.ogrodywspomnien.pl/upload/3w331fys-o.jpg"><!--filtered--></a></p><p>Minęło już tyle miesięcy, odkąd utraciłam Ciebie..</p><p>odkąd nie słyszę nic.</p><p>Odkąd odebrano mi wszystko,</p><p>Gdy krzyczałam,</p><p>gdy prosiłam, gdy pytałam,</p><p>nie usłyszałam nic,</p><p>tylko cisza…</p><p>Gdybyś zesłał złoty listek z nieba, gdybyś palcem wskazał błyszczącą gwiazdkę,</p><p>Tak bardzo chciałabym Cię usłyszeć…, uwierzyć...</p><p>Ta cisza mnie przeraża. Wżera się we mnie myśl, że nie ma nic…</p><p>w sercu mam taką pustkę, w głowie taką niemoc.</p><p>Tak chciałabym by było jak dawniej..</p><p>Trudno znaleźć sens, trudno cokolwiek usłyszeć, jak stoję tu, nad grobem Twym...</p><p>Bo jak wytłumaczyć śmierć na nic sił nie mam, nie chce mi się rozmawiać, głupio uśmiechać, gdy w sercu taka pustka.</p><p>Mija dzień, kolejny, kolejny miesiąc…</p><p>Echa moich marzeń zostały rozsypane na wietrze.</p><p>Twoje rzeczy pochowane w jednym miejscu,poduszka</p><p>z twoim zapachem schowana.</p><p>To są rzeczy,które uświadamiają mi,że byłeś....</p><p>Byłeś.... a tak bardzo chciałabym powiedzieć JESTEŚ!!!!</p><p>a dziś ta martwa cisza,tylko zostały wspomnienia....<span>....................​​... )</span></p><p><span>....................​​... (,)</span></p><p><span>..........)......... ._'\!/'_</span></p><p><span>.........(,)........​​. (""""")</span></p><p><span>......._'\!/'_..​ڿڰۣ​ڿ◕ + ◕ڿڰۣڿ</span></p><p><span>.......(""""")</span></p><p><span>.ڿڰۣڿ◕ + ◕ڿڰۣڿ</span></p>

Przyjaciółka. ❤️


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<h6>Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na mokrej od łez twarzy.</h6><p>Nasze życie jest jak uciekający pociąg,</p><p>zawsze się gdzieś śpieszy</p><p>i zawsze jest gdzieś spóźnione.</p><p>Czasem mija małe stacyjki, te najpiękniejsze,</p><p>nie dostrzega drobnych rzeczy</p><p>które sprawiają, że nasze życie jest takie piękne.</p><p>Czasem na dużych stacjach oglądamy przez szybę tłok</p><p>ludzi, którzy przychodzą i odchodzą.</p><p>Łzy z powodu rozstań</p><p>i uśmiechy przy powrotach.</p><p>Na różnych stacjach splatają się nasze tory życia.</p><p>Czasem mocno plączą się by istnieć w jedności</p><p>i już do końca zostać razem,</p><p>a czasem niestety nadchodzi rozdroże.</p><p>I ból rozstania na zawsze z nami zostaje.</p><p>Piękne pociągi naszych dążeń i marzeń,</p><p>naszej wiary i nadziei.</p><p>Gdyby tak w naszych rękach zawsze</p><p>były zwrotnice naszego losu</p><p>Nie bylibyśmy dzisiaj w żałobie.</p><p>i nie stali we łzach na stacji zwanej życiem.</p><p>Bo życie to pociąg z przystankami</p><p>na których zawsze ktoś musi wysiąść</p><p>Zostawiając puste miejsce,</p><p>ból, tęsknotę,łzy i miłość.</p><p>WIELKĄ MIŁOŚĆ wypełniająca całe serce,</p><p>serce zniszczone,​pogrucho​tane, ale każdą</p><p>swoją cząstką kochające CIEBIE ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️</p>

Przyjaciółka. ❤️. ❤️.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡</p><h6>Stracić Ciebie -to tak,jakby spaść w otchłań nicości, poznać jak bardzo boli tęsknota.!!! Zostawiłeś mnie na tym świecie samą.... Zostawiłeś mnie taką zapłakaną</h6><p>WCHODZĘ DO DOMU MEGO...</p><p>OTWIERAM SZEROKO DRZWI...</p><p>A TAM PRZY OKNIE NIE MA NIKOGO...</p><p>PRZY STOLE NIE SIEDZISZ TY...</p><p>NIE WIDZĘ KOCHANIE TWEGO UŚMIECHU...</p><p>NIE MÓWISZ DO MNIE CZEŚĆ KOCHANIE... .</p><p>TERAZ TWÓJ DOM...DALEKO STĄD...</p><p>A JA W WSPOMNIENIACH TRWAM !!!</p><p>KOCHAM JAK TYLKO POTRAFIĘ...</p><p>POGRĄŻONA W CISZY...WSŁUCHUJĘ SIĘ W ME SERCE...</p><p>SERCE, CO W BÓLU SIĘ MIOTA...</p><p>GDZIE JESTEŚ ?.DLACZEGO TAK DALEKO...?</p><p>JAK MAM PRZYWOŁAĆ CIEBIE...? NIE WIEM...JUŻ NIE WIEM...</p><p>TAK MI SMUTNO...TAK MI ŹLE...GDZIE JESTEŚ ...? WOŁAM CIĘ ! </p><p>TAK BARDZO TĘSKNIĘ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡</p>

Przyjaciółka. ❤️. ❤️.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>__((</span></p><p><span>____ ))</span></p><p><span>____/',(</span></p><p><span>__ (,"★",)</span></p><p><span>____|♥|</span></p><p><span>__▓▓▓▓</span></p><p><span>__▓▓▓▓</span></p><p><span>__▓▓▓▓</span></p><p><span>__▓▓▓▓</span></p><p><span>__</span>♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡</p><p><span>JEST TAKIE MIEJSCE W SERCU , GDZIE MYŚLI NIKT NIE SŁYSZY </span></p><p><span>JEST TAKIE MIEJSCE W SERCU , GDZIE MOCNO SIĘ KOCHA W CISZY...</span></p><p><span>JEST TAKIE MIEJSCE W SERCU, KTÓREGO NIE ZBURZY ŻADNA ZAMIEĆ...TAKIE MIEJSCE SZCZEGÓLNE..........​​.... TO</span></p><p><span>MIŁOŚĆ , WSPOMNIENIA , PAMIĘĆ ....... NA ZAWSZE </span>♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡</p><p><span>____((</span></p><p><span>____ ))</span></p><p><span>____/',(</span></p><p><span>__ (,"★",)</span></p><p><span>____|♥|</span></p><p><span>__▓▓▓▓</span></p><p><span>__▓▓▓▓</span></p><p><span>__▓▓▓▓</span></p><p><span>__▓▓▓▓</span>♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡</p>

Przyjaciółka....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡</span></p><p><span>Zbyt mało sił by zapomnieć,</span></p><p><span>Zbyt mało sił by uwierzyć,</span></p><p><span>Zbyt dużo moich uczuć,</span></p><p><span>by tak po prostu myślami odejść,</span></p><p><span>wrócić do codzienności,</span></p><p><span>w której Ciebie ,kochanie brak...</span></p><p><span>Bo moja Miłość trwa i trwać</span></p><p><span>Będzie Wiecznie...!</span></p><p><span>Bo w moim sercu</span></p><p><span>TWOJE, BIJE SERCE !!!</span></p><p><span>*♥´¨Tęsknie....</span></p><p><span>♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡</span></p>

Przyjaciółka.....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>**Życie Twoich wiernych, o Panie, zmienia się, ale się nie kończy. I gdy rozpadnie się dom doczesnej pielgrzymki, znajdą przygotowane w niebie wieczne mieszkanie***</span></p><p><span>Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie,</span></p><p><span>a światłość wiekuista niechaj mu świeci.</span></p><p><span>Niech odpoczywa w pokoju.</span></p><p><span>Amen******</span></p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Leżę w łóżku i myślę o Tobie. Czy było nam źle, czy dobrze? Jesteśmy od siebie tak bardzo daleko. Odcięci wstęga - błękitną rzeką. Myślami czekam na każde Twoje słowo. Lecz Ty zostałeś dla mnie ozdobą. Ty byłeś, jedyny, wspaniały I kocham Cię bardzo mój kochany. We śnie przyszedłeś do mnie. Czy wiesz co to dla mnie znaczy? Bo ja tęsknie ogromnie. Tak bardzo chciałabym Cię znów zobaczyć...</span></p>

Przyjaciółka...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wstaję rano,a Ciebie już nie ma...</p><p>znikłeś...</p><p>myśli kołują się w mej głowie</p><p>a ja chce tylko do Ciebie!</p><p>chcę pocałować</p><p>buzi w policzek dać</p><p>chcę, żeby było jak dawniej</p><p>kocham Cię!</p><p>- też tak mówiłeś..</p><p>lecz teraz siedzę sama</p><p>w pustym pokoju</p><p>z oczu płynie łza</p><p>uśmiech znikł</p><p>dlaczego?</p><p>dlaczego odszedłeś tak szybko....Tęsknię kochanie...</p>

Przyjaciółka..


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><em>Kochanie dzisiaj Twoje imienin Smutno mi… bez Ciebie</em></p><p><em>Zabrałeś mi Siebie…</em></p><p><em>Mam wspomnienia i fotografie Twoje</em></p><p><em>To wszystko co mi zostało po Tobie…</em></p><p><em>Nie boję się Ciebie…</em></p><p><em>Więc przyjdź do mnie proszę</em></p><p><em>Bo już tej niewiadomej nie znoszę…</em></p><p><em>Chcę wiedzieć czy Jesteś szczęśliwy</em></p><p><em>Wciąż Boga proszę by był sprawiedliwie sędziwy…</em></p><p><em>Bo Ty Jesteś… Byłeś…</em></p><p><em>Najlepszy, najcudowniejszy…</em></p><p><em>Powiedz proszę, że Jesteś teraz taki, jak mi się śniłeś…</em></p><p><em>Tak bardzo Brakuje mi Ciebie…</em></p><p><em>Jak w pochmurną noc gwiazd na niebie</em></p><p><em>Jak teraz powiedzieć Kocham Cię, Tobie mam…?</em></p><p><em>Jak Cię przytulić powiedz… tak mocno, u góry tam?</em></p><p><em>Gdybyś tak wrócić mógł do mnie</em></p><p><em>Gdyby ktoś umiał cofnąć czas…</em></p><p><em>Bo tak źle jest bez Ciebie,</em></p><p><em>Bo my jesteśmy tu</em></p><p><em>A Ty Jesteś w Niebie…</em></p><p><em>Patrzę na swoje w lustrze odbicie</em></p><p><em>Odmykam pamięci wrota…</em></p><p><em>Co ci jest moje życie?</em></p><p><em>…To wielka tęsknota</em></p><p><em>Moje marzenia bez Ciebie</em></p><p><em>Nie są marzeniami…</em></p><p><em>Moje sny bez Ciebie</em></p><p><em>Nie są snami…</em></p><p><em>Moje życie bez Ciebie</em></p><p><em>Nie jest życiem…</em></p><p><em>Nawet ja sama bez Ciebie</em></p><p><em>Nie jestem sobą…</em></p><p><em>Tylko jedną wielką łzą…Kocham Cię !</em></p>

Przyjaciółka....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><em>Dzisiaj mija 9 miesięcy jak ostatni raz widziałam urnę z Twoimi prochami</em></p><p><em>Później... później już Cię nie było, zostałeś pochowany...</em></p><p><em>I trzeba było przysposobić myśl, że już nigdy Cię nie zobaczę, nie przytulę, </em></p><p><em>Do dnia dzisiejszego nie potrafię tej myśli przysposobić</em></p><p><em>Kocham Cię:(</em></p><p><em>Jak dobrze by było znów Cię przytulić</em></p><p><em>Jak dobrze by było znów zobaczyć Twój uśmiech</em></p><p><em>Jak dobrze by było znów usłyszeć Twój głos</em></p><p><em>Jak dobrze by było gdybyś tu po prostu był</em></p><p><em>A nie tylko w myślach zapisany…</em></p><p><em>Co by było gdyby tak się nie stało ?</em></p><p><em>Tęsknię bardzo, wciąż tak bardzo</em></p><p><em>Jest taka piękna pogoda, im więcej słońca,</em></p><p><em>Tym moja tęsknota za Tobą się pogłębia.</em></p><p><em>Codziennie Cię gdzieś wypatruję,</em></p><p><em>Codziennie patrzę na telefon…</em></p><p><em>Z nadzieją, że gdzieś się pojawisz, że zadzwonisz…</em></p><p><em>Jakby nadal niedowierzając, że Ciebie już tutaj nie ma.</em></p><p><em>Tak bardzo tęsknię! Przecież mieliśmy tyle planów…</em></p><p><em>Nigdy nie pojmę, dlaczego musiałeś odejść </em></p><p><em>Mieliśmy siebie, mimo wszystkiego co się wokół działo,</em></p><p><em>Potrafiliśmy się cieszyć.</em></p><p><em>A teraz…</em></p><p><em>Teraz nic nie cieszy, jest bo jest, życie toczy się dalej,</em></p><p><em>Tak nieubłaganie leci czas a zarazem jakby stanął w miejscu,</em></p><p><em>Tak bardzo chciałabym móc znowu Cię przytulić, ucałować w policzek</em></p><p><em>I powiedzieć jak bardzo Cię kocham…</em></p><p><em>Teraz tylko tutaj mogę Ci to powiedzieć i w myślach,</em></p><p><em>Ale to już nie to samo, te słowa wydają się być puste…</em></p><p><em>Już nigdy nie będzie tak samo…</em></p><p><em>Nie potrafię Cię zapomnieć...</em></p><p><em>Łzy same się leją, tak nagle, tak nieoczekiwanie,</em></p><p><em>Zbiera się, zbiera się ten ból we mnie a później nagle wybucha.</em></p><p><em>Nigdy nad tym nie zapanuję…</em></p><p><em>Bo tak okrutnie za Tobą tęsknię </em></p><p><em>Nawet nie wiesz jak bardzo,</em></p><p><em>Nawet nie jestem w stanie opisać tego słowami, bo wciąż jeszcze brak mi słów…</em></p><p><em>Gdzie Twój uśmiech, ten stały entuzjazm…???</em></p><p><em>Gdzie Twoje ciepłe słowa wypowiadane do mnie</em></p><p><em>Tak bardzo tutaj Ciebie brakuje…</em></p><p><em>KOCHAM CIĘ:***</em></p>

Przyjaciółka....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><strong><em>Codzienne życie Łzy ukrywa skrycie</em></strong></p><p><strong><em>Bo tak bardzo Cię kochałam</em></strong></p><p><strong><em>I straciłam Ciebie, gdy spałam</em></strong></p><p><strong><em>Jesteś teraz daleko</em></strong></p><p><strong><em>O nieba wieko</em></strong></p><p><strong><em>Jednak w mym sercu</em></strong></p><p><strong><em>Jesteś nadal w tym samym miejscu…</em></strong></p><p><strong><em>Po kilku miesiącach w miejscu stoję</em></strong></p><p><strong><em>I nadal tego słowa wymówić się boję</em></strong></p><p><strong><em>Po tylu miesiącach nie mam odpowiedzi</em></strong></p><p><strong><em>Dlaczego to Ty w tym miejscu leżysz? Zapalam znicz płomieniem jasnym</em></strong></p><p><em>I znów płyną łzy po policzku mym …</em></p><p><em>Stać tak nad Twym grobem będę</em></p><p><em>Nie wiem dokładnie jeszcze ile?</em></p><p><em>Ale gdy już stać tam nie będę dłuższy czas</em></p><p><em>To znaczyć będzie, że jestem z Tobą w mogile…</em></p><p><em>Ale wiem, że Ty już wiesz</em></p><p><em>Kiedy mój czas nastanie</em></p><p><em>I wyjdziesz mi na spotkanie…</em></p><p><em>Powitasz mnie w niebiańskich progach</em></p><p><em>I będziesz przewodnikiem po nieznanych mi dotąd drogach…Kochanie 9 miesięcy temu słyszałam ostatni raz Twój głos pamiętam całą naszą rozmowę tak bardzo tęsknie ....[*]</em></p>

Przyjaciółka...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ile bym dała by choć na chwilę mieć Cię . Tu , obok mnie.. Ile bym dała , by poczuć twój dotyk..oddech. Ile bym dała , za jedno słowo, parę liter...a jakże cudowna jego moc..ile bym dała za jedno spojrzenie, czułe zapatrzenie..oka mgnienie..By choć na chwilę ujrzeć w tobie się. By w twoich ramionach znaleźć się. Ogrzać Cię ciepłem ..być z Tobą. Czuć. Mieć. Słuchać jak minął ci dzień... splatać nasze palce..usta sznurować tez..czuć jak nasze dusze , razem , unoszą się..</p><p>Jak serce me oplata serce Twe..Jak dobrze jest. Pięknie.. Tak bardzo bym chciała , poczuć że jesteś. Że nie dasz upaść mi...ze skończą się te puste bez Ciebie dni..noce bezsenne skończą się..potrzebuję z powrotem , tu...</p><p>Cię...</p><p>Są takie pragnienia , za które oddać wszystko chcę.. lecz one nie się spełni..</p><p>.kocham Cię.</p>

Przyjaciółka.....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Jest taka samotność co swym dźwiękiem wypełnia całe wnętrze. Dotyka duszy. Łamie serce. </span></p><p><span>Jest taka pustka co boli bardzo tak...</span></p><p><span>Gdy sercu drugiego serca do życia brak..</span></p><p><span>Nie ma słów by pisać </span></p><p><span>Nie ma takiej ilości łez..</span></p><p><span>By opisać jak wielki ból rozrywa od środka mnie..bardziej tęsknię , im bardziej Cię brak..</span></p><p><span>Nie mija , nie pomaga czas...</span></p><p><span>Nie łagodzi bólu , nie ociera łez... </span></p><p><span>Każdej chwili czekam bo miałeś być , </span></p><p><span>A tu pustka jest...Kocham...</span></p>

Przyjaciółka....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Powróciły wspomnienia</span></p><p><span>wróciły zmartwienia</span></p><p><span>Lecz jest inaczej - bo Ciebie nie ma</span></p><p><span>Nie ma uśmiechu na Twej cudnej twarzy</span></p><p><span>i nie ma słów troski gdy źle się wydarzy !</span></p><p><span>Nie ma już Ciebie w tej ziemskiej przestrzeni</span></p><p><span>Lecz żyjesz w mych myślach i to się nie zmieni !</span></p><p><span>Szukam Cię w chmurach,</span></p><p><span>szukam Cie w snach</span></p><p><span>i ciągle przy mnie ten lęk i strach...</span></p><p><span>Czy jesteś szczęśliwy ?</span></p><p><span>Czy nie jest Ci źle ?jaki jest sens żyć bez osoby którą kocham? </span></p><p><span>Byłeś tym, kogo kochałam</span></p><p><span>Kochałam Cię całym sercem, całą duszą</span></p><p><span>Moim marzeniem, nadzieją na lepsze</span></p><p><span>Nadal Cię kocham ....Tęsknie kochanie, </span></p>

Przyjaciółka....


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia