Jerzy Zelny

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.07.2017
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 15 lipca 2017 roku odszedl od nas kochany Mąż, Tata, Brat I Dziadek Śp. Jerzy Zelny Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 19.07.2017 roku o godzinie 10.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina i Przyjaciele

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczorami zawsze zapalam Ci światło w moim sercu, żebyś nigdy nie zgubił do mnie drogi... Bo nikt nigdy nie zastąpi mi Ciebie❤️ I nikt nigdy nie rozerwie łączącej nas więzi

Przyjaciółka...


5 mies.

Kocham Tęsknie za Tobą ♥️

Przyjaciółka


6 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Listopad… Cichy, chłodny, pełen wspomnień. To ten czas, gdy serce częściej niż zwykle wraca do tych, których już z nami nie ma. Do rozmów, które się urwały. Do uśmiechów, które wciąż pamiętamy. Migoczą płomyki zniczy, jak małe światełka tęsknoty. I choć nie możemy ich już dotknąć – czujemy, że są blisko. W myślach, w sercu, w ciszy. Bo miłość nie kończy się wraz z życiem. Ona tylko zmienia miejsce.

Przyjaciółka...


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham...❤️❤️

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham...❤️❤️

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiesz powiem Ci że najgorsze są wieczory. Nie te hałaśliwe, pełne ludzi, rozmów i śmiechów. Tylko te nieme. Te, kiedy świat w końcu kładzie sie do snu i zostajesz sam… ze sobą. Siadam wtedy na kanapie, patrzę w zdjęcie, które po sobie zostawiłeś i płacze. Po cichu, bo tak bardzo boli mnie serce. Twoje milczenie. Pusty kubek z którego wieczorem lubiłeś pić herbatę. Brak Twoich kroków, które kiedyś rozpoznałabym z daleka. To właśnie wtedy dociera, że Ciebie naprawdę już nie ma. Nie wyjdziesz z łazienki. Nie zadzwonisz. Nie zaśmiejesz się z mojego żartu. I nie wiem, co boli bardziej – Twoja nieobecność, czy to, że świat nauczył się bez Ciebie żyć, a ja wciąż nie potrafię.❤️❤️❤️

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochanie dzisiaj są Twoje imieniny ,cóż mam napisać ? Spoczywaj w spokoju ....

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochanie dzisiaj są Twoje imieniny ,cóż mam napisać ? Spoczywaj w spokoju ....

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochanie odszedłeś cicho, bez słów pożegnania tak jakbyś nie chciał, swym odejściem smucić, tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić. Nie można zapełnić pustki po kimś, kogo się straciło. Zawsze będę pamiętać ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Tęsknie bardzo zwłaszcza dzisiaj Ty wiesz dlaczego...Z każdym dniem coraz bardziej tęsknie , z każdym dniem coraz bardziej brakuje mi Ciebie .... tak bardzo Cię kocham.¸.•*•.★.•*•.¸​​¸ .•*•.★.•*•.¸

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję za tak piękne słowa dla mojego brata, braciszku ja cię również kochałam już nie ma kto naprawiać mi usterki domowe.

Dana


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czasem tęsknimy za kimś tak bardzo, że to uczucie maluje w naszym sercu jego obraz... A wtedy marzymy, byśmy mogli go z niego wyrwać i choć na chwilę przytulić....

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham ❤️❤️❤️

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknie za Tobą kochanie..❤️❤️

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️❤️❤️ Kochanie dzisiaj Twoje 75 urodziny .. Byłam u Ciebie tam znów, drzewa gubiły resztki swych jesiennych snów, słońce chciało się przebić przez deszcz, a ja siedziałam, tęskniłam... A ja patrzyłam na Twój grób, mówiłam do Ciebie i było mi lżej. Zmarzłam tam, bo nagły wiatr przywiał wspomnienia i zimno i tak smutno .... I łza po policzku spłynęła, i poczułam jakbyś mnie przytulił, delikatnie jak wtedy gdy byłeś ze mną Pamiętasz? Tak bardzo brakuje tu Twojej osoby....❤️❤️❤️

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anioły są niewidzialne, ale wiemy że istnieją. One są przy nas i chronią nas. To ludzie, którzy nas kochali i odeszli za wcześnie. Jedyne co mam to wspomnienia Tęsknię Gdy mi źle przypominam sobie Słowa które tyle radości sprawiały Chwile co tak bardzo życie umilały. Marzę byś był tu. Chciałabym byś był obok . Gdzie jesteś kochanie....❤️❤️❤️

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Każdy z nas ma w niebie wyjątkową osobę, dla której zrobiłby wszystko, aby móc ją ponownie przytulić.

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham...❤️❤️❤️

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam, kocham, tęsknię i stale wspominam nasze wspólne chwile . Nie ma dnia bym o Tobie nie myślała i tak mi już zostanie do końca mojego życia . Odpoczywaj w Pokoju ! Do zobaczenia ! Nie mogę uwierzyć, że mija już 7 lat od naszego ostatniego spotkania- czas tak szybko ucieka podobnie jak całe nasze życie . Śpij spokojnie ...Kocham..

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknie za Tobą..

Przyjaciółka...


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam jak przy Tobie czułam się. Jak uśmiechem witałam każdy dzień Te wszystkie dreszcze radości łzy . Gdy byłeś tuż obok nawet jeśli tak bardzo daleko .. Ty .. W pamięci ciągle przechowuję wszystkie cudowne chwile I gdy źle jak z zaczarowanej skrzynki wyciągam je i delektuję się nimi. I znów na maleńką chwilę dobrze czuję się.. Lecz znowu wracać muszę ... Tu gdzie nie ma Cię.. Szukam Cię w chaosie myśli szukam w bezkresie zdarzeń .. Szukam tam gdzie kiedyś byłeś , a może tylko się śniłeś .. Szukam Cię w każdym dniu .. Szukam . .Ale czy znajdę Powiedz mi ... Odwiedź choć sny.. Kochanie kocham i tęsknie..

Przyjaciółka...


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przemija życie ,nie przemija miłość Zawsze nadchodzi rozstanie Lecz pamięć o wspólnie spędzonych chwilach na zawsze w sercu zostanie. Kochanie dzisiaj twoje imieniny kocham i tęsknie za Tobą ❤️

Przyjaciółka...


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Myślą, że już zapomniałam. Nieprawda, nie ma dnia abym o Tobie nie myślała. Patrzę na zdjęcie sprzed lat, wciąż trudno w to uwierzyć, wciąż człowiekowi się myli i czasem chce napisać do Ciebie kilka słów... Jest ich sporo, powracają. Nie jestem w stanie napisać ich wszystkich, niektóre chcę zachować dla siebie. Ważne, że powraca pamięć, że się tęskni jakby to było wczoraj...Tak bardzo chciałam Cię jakoś znaleźć, napisać, spotkać. Wczoraj znów tak mocno mi Ciebie brakowało. Gdybyś żył, to po prostu miałabym poczucie, że jest wszystko ok i tyle. A tak... te pytania: dlaczego dobrzy ludzie zawsze muszą stąd odejść za wcześnie? Kocham i tęsknie za Tobą.

Przyjaciółka...


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zadzwonię dziś do Nieba, zapytam, jak ci minął dzień. Czy masz cukrowe chmury, czy księżyc daje cień, a słońce wciąż ogrzewa twą dobrą, czułą twarz, czy masz tam w Niebie drzewa... Anioły. Ojcze Nasz. Zadzwonię dziś, zapytam, czy ptaków masz tam sny, ile waży tęsknota, czy przyjdą słodkie dni... Zadzwonię, bo wciąż wierzę w to połączenie dusz, chociaż pamiątki dobre przykrywa czasem kurz. Usłyszę Cię, bo czuję Twojego serca bicie. My, niebo, ziemia, dusza - to nasze wieczne życie. P.S. Kocham i tęsknię

Przyjaciółka...


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
I oto nadszedł ten czas, kiedy bardziej niż zwykle zdajemy sobie sprawę, jak ulotne jest życie i z jaką prędkością przemija. Kiedy bardziej niż zwykle zdajemy sobie sprawę, jak olbrzymią wartość ma obecność kochanej osoby. Kiedy bardziej niż zwykle wspominamy tych, których nie ma już w naszym życiu, lecz wciąż są w sercach i pamięci. Kiedy bardziej niż zwykle żałujemy, bo wszystko stało się o moment za szybko, a my o moment się spóźniliśmy z uśmiechem, ciepłym słowem, przytulaniem, okazaniem miłości, słowem kocham i dziękuję, bo stale myśleliśmy, że jeszcze mamy czas, że jeszcze zdążymy... Jak nie dziś to jutro, za tydzień, w przyszłym roku. A jutro, za tydzień, w przyszłym roku stoimy z opuszczoną głową, łzą spływającą po policzku i wyrzutami sumienia, że przecież nie tak to wszystko miało wyglądać...Kochanie tęsknie❤️

Przyjaciółka...


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia