Emil Pytko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.04.2017
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.04.2017
Dziennik Bałtycki
W dniu 2 kwietnia 2017 r., przeżywszy 92 lata, zmarł
ś+p
Emil Pytko
Współzałożyciel przed 55 laty
Klubu Turystów Pieszych „WANOGA” w Gdyni,
pierwszy i wielokrotny prezes tego klubu.
Odznaczony wieloma honorami.
Odznaczony turystycznym i resortowym medalem
„Za zasługi dla Turystyki”.
Koleżanki i Koledzy z KTP „WANOGA”.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się
w dniu 6 kwietnia 2017 r.
o godz. 11.00 w Krakowie-Balicach.
Cześć Jego pamięci!
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l