Emil Pytko
This was published in the following publications on 06.04.2017:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 06.04.2017:
Dziennik Bałtycki
W dniu 2 kwietnia 2017 r., przeżywszy 92 lata, zmarł
ś+p
Emil Pytko
Współzałożyciel przed 55 laty
Klubu Turystów Pieszych „WANOGA” w Gdyni,
pierwszy i wielokrotny prezes tego klubu.
Odznaczony wieloma honorami.
Odznaczony turystycznym i resortowym medalem
„Za zasługi dla Turystyki”.
Koleżanki i Koledzy z KTP „WANOGA”.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się
w dniu 6 kwietnia 2017 r.
o godz. 11.00 w Krakowie-Balicach.
Cześć Jego pamięci!
End of content
No more pages to load
9yrs