Maciej Trzeciak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.09.2016
Głos Szczeciński

Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego i serdecznego współczucia
z powodu śmierci
Macieja Trzeciaka
składają
Zarząd i Pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Toruniu

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czym jest życie?Niczym liść na wietrze ulotne....na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci Maciej...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Należy czcić pamięć o zmarłym i przez tak wiele osób kochanym Macieju ale i mieć szacunek po jego śmierci do rodziny i bliskich a przede wszystkim do dzieci, te osoby mocno cierpią czasem nawet podwójnie...​..Do: Diano!


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciszą cmentarną ukołysany z dala od życia i znoju dobiwszy wreszcie cichej przystani odpoczywaj w pokoju .........


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dlaczego właśnie Ty... :( teraz potrzebuję rozmowy z Tobą, Twego uśmiechu i zasypiania w ramionach. Zostały mi tylko zdjęcia i mnóstwo wspomnień, które najchętniej bym wydrukowała w Twojej postaci.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nigdy nie zapomnę pierwsze spotkania, dotyku, pocałunku... Miałeś żyć i mieliśmy być szczęśliwi.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie płaczcie oczy już, Już wam zabrakło łez. To nie tak miało być, Jak dalej żyć. W niebie spotkamy się, Gdzieś na rozstaju dróg, a wtedy Ty wskażesz nam dokąd iść. ciocia G.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bracie płaczę nad twą mogiłą. A ciebie Boże pytam czym sobie zasłużyliśmy na takie cierpienie?


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mroczna cisza zalega oparem, nad cichym grobem, na końcu cmentarza, dlaczego? Dziś Twoja babcia tak bardzo płakała i pytała dlaczego ... Maciuś.. dlaczego...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zostawiłeś nam żal i tęsknotę, co spokojność mąci. Żyjesz jednak drogi Macieju w sercach naszych i pamięci, rodzina.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ogromne wyrazy współczucia dla Mamy Pana Macieja o siostry i całej najbliższej rodziny. Ciezko jest zrozumieć dlaczego smierć nadeszła tak nagle. Trzeba wierzyć, że koniec życia tu jest początkiem życia wiecznego, juz w lepszym świecie.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gdyby można było cofnąć czas, stanęłam bym na Twojej drodze Maciej albo byś się zatrzymał albo byś mnie zabił ale Ty byś żył, bo miałeś dla kogo żyć a mi wszystko jedno. Jednak czasu nikt nie cofnie......​...........


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W tym dniu czekałam na Ciebie ale telefon był głuchy. Już nigdy nie pójdziemy razem do mcm... Na zawsze Twoja D.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jakie pojemne miałeś serce obdarzając tak wiele osób swą miłością...​aż tu nagle jedna chwila i wielka pustka w tylu sercach...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy to będę jasna i gotowa, tylko proszę wyjdźcie z tatą po mnie, wypatrujcie może będzie ze mną mama.....


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jak żyć, gdy się świat rozsypał w drobny mak? Jak ze wspomnień płatków wskrzesić uśmiech Twój? Jak mam na rozpaczy statku unieść ból? Bracie pytam się jak?


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pokochałam i nigdy nie przestanę... a ten dzień miał być dla nas wyjątkowy. Tęsknie Macieju..


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Codziennie w sercu zapalam świeczkę dla Ciebie...i ten płomyk pozwala mi funkcjonować w świecie bez Ciebie.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
" Wyjmij z serca ciernie martwych, dawno powiędłych róż Ciernie tych suchych róż, kruchych bez życia róż Proszę powiedz nam gdzie jesteś? ''


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z każdym dniem coraz bardziej pusto bez Ciebie....na którą gwiazdę patrzeć by ujrzeć Ciebie?


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już miesiąc jak Ciebie nie ma....serce płacze a oczy nie maja już łez.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czy tam gdzie Jesteś teraz nie musisz za niczym pędzić, spieszyć się?Jestem pełna nadziei,że już teraz nic nie musisz.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cię całym mym sercem Mam nadzieję, że nic nas nie rozdzieli Och, proszę, zostań ze mną, Diano


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na wszystko jeszcze raz popatrzę .... i pójdę, nie wiem gdzie, na zawsze ...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Jak na deszczu łza Cały ten świat nie znaczy nic a nic...​zwłaszcza kiedy odchodzą ludzie którzy byli aniołami za życia"


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia