Maciej Trzeciak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.09.2016
Głos Szczeciński

Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego i serdecznego współczucia
z powodu śmierci
Macieja Trzeciaka
składają
Zarząd i Pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Toruniu

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nic już nie jest takie same...kiedy ludzie odchodzą pozostaje pustka bez szans na wypełnienie jej...​Spoczywaj w pokoju.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiem,że Jesteś tam...ale dzisiaj mi bardzo Ciebie brak...tutaj na ziemi....


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żyję cicho krwawiąc. Krwawię cicho żyjąc bo wiem,że moje uszy już Ciebie nie usłyszą, oczy nie zobaczą....​żegnaj i czuwaj.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Świat bez Ciebie jest inny, brzydki, ponury i dziwny. I wszystko z trudnością mi przychodzi, do mojej głowy nic mi nie wchodzi… Macieju, tak bardzo nam tęskno za Tobą, Byłeś wspaniałą osobą.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko...". Nie wystarczyło czasu na pożegnanie i wyjaśnienie wszystkiego co ważne, chociaż wydawało się, że będzie jeszcze wiele okazji. Ale Ty wiesz. Zegnaj.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czasem odchodzą dobrzy ludzie Co nam pomogli w życiu wiele. I próżno wtedy pytać Boga, czemu odchodzą przyjaciele! Lecz oni ciągle przecież żywi Nadal wytrwale są wśród nas Ich dusze przy nas pozostały, tylko ich ciała zabrał czas...!


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochamy..​Tęsknimy…​Wspominamy..


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ci, co odchodzą, wciąż z nami są. I żyją sobie obok nas. Patrzą z miłością na nasze dni i czasem się śmieją przez łzy. Co tu jest jawą, co snem, kto tu istnieje, kto nie?


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moje serce nie pojmuje pustki po Twojej stracie.....​spieszmy się kochać ludzi.....​Mówi się że dla chwil warto żyć ale czy przez chwilę i w jednej chwili warto umierać? :(To nie był przecież jeszcze ten czas Maciej....​dlaczego?


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Łzy nie są oznaką słabości, lecz dowodem, że nasze serce nie wyschło...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śmierć przydarza się każdemu, nieodwracaln​ie. Wpisana w życie z pierwszym oddechem, dopada nas bezlitośnie. Przyczyny są różne. I wtedy wszystko znika.. Pozostają żywi, rozpaczliwie bezsilni, i płacz najprawdziws​zy.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Słów mi brakuje, za wcześnie odeszłeś, za wcześnie, tyle jeszcze miałeś do zrobienia,​tyle planów, i jedna chwila a Ciebie nie ma tu na ziemi i pozostają tylko wspomnienia. Tylko wspomnienia.​..........


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gdyby każdy kto po Twojej stracie czuje ból i niedosyt mógł się choć na chwilkę z Tobą tu na ziemi jeszcze spotkać i pożegnać....​.jestem pewna,że trwało by to wieczność i to niebo zaczęło by za Tobą tęsknić i płakać a nie my tutaj na ziemi


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słonce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest tyle sposobów, by sięgnąć jutra miłość będzie rosła wiecznie bez bólu, bez smutku.....​choć w świecie w którym została pustka po Tobie...​telefon milczy,tak mi Ciebie brak.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Każdego dnia o Tobie myślę, płaczę...i to tak mocno boli...bo Ciebie nie ma...ale promyk Ciebie w sercu tli się nadal i nigdy nie zgaśnie bo należy do wyjątkowego człowieka, którego zabrano do nieba zbyt szybko.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przyjdź. Opowiem Ci, jak boli Twoja nieobecność.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamięć jest droższa od słów... pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy Ciebie kochali....


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Będzie dobrze, nie martwcie się, nie smućcie się, będzie dobrze" - to Twoje słowa Maciej - dzisiaj mówię za Ciebie - Będzie dobrze bo miłość czyni tylko dobro.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Musicie być mocni mocą nadziei, która przynosi pełną radość życia i nie dozwala zasmucać Ducha Świętego! Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć… Musicie być mocni miłością, która cierpliwa jest, Jan Paweł II


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ulotna chwila , ulotne istnienie. Ulotna miłość, ulotne westchnienie . Ulotne serca bicie , ulotne nasze życie. Choć wszystko , ulotnym się staje . Ale gdy kochamy , pamięć w sercu pozostaje.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zabiegani, zaaferowani błahą często codzienności​ą, przypominamy sobie o tym chwilę po...chwilę za późno na wyrażenie swego uczucia. I nawet, gdy to czyniliśmy, w tej "chwili po" mamy zawsze wrażenie,że tej miłości okazywaliśmy za mało. mama


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niebo jet dla Tych, którzy są tak prości jak dzieci, tak pełni zawierzenia jak one, tak pełni dobroci.​Tylko Tacy mogą odnaleźć w Bogu swojego Ojca. Jan Paweł II.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wszystko mogę przeboleć... ale nie to, że świat stracił Ciebie... że znów brakło Twojego głosu... że to puste miejsce przy stole... Kocham Cie i tak bardzo tęsknię Braciszku...


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia