Krzysztof Kurpiela
This was published in the following publications on 27.07.2010:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 27.07.2010:
Gazeta Wrocławska
"Kiedy przyjaciel odchodzi, coś we mnie umiera"
Z głębokim żalem żegnamy
ŚP - nr 5
Krzysztofa Kurpiela
właściciela firmy "Polkąty",
wieloletniego działacza harcerskiego, radnego powiatu wrocławskiego,
prezesa stowarzyszenia "Maximus", członka Dolnośląskiej Izby Turystyki, członka Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kąteckich, Miłośników Ziemi Kąckiej,
przyjaciela młodzieży, człowieka prawego i uczciwego,
który kochał wszystkich ludzi i zawsze innym służył pomocą,
dobrego Syna, Męża, Ojca i Brata.
Msza święta pogrzebowa i pożegnanie odbędzie się w kościele w Kątach Wrocławskich
w dniu 29.07.2010 r. o godz. 16.00.
O czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku
Rodzina, pracownicy firmy "Polkąty i przyjaciele.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
End of content
No more pages to load
Marlena.W
15yrs
I.D.
15yrs
Kazik
15yrs
G i R
15yrs
przyjaciel Kićka
15yrs
Łukasz Krzyżanowski
15yrs
PRZYJACIELE
15yrs
Ewa Gacek
15yrs
Przyjaciel
15yrs