Dominik Kienitz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2009
Głos Wielkopolski

<p>Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 3 listopada 2009 roku<br />odszedł nagle w wieku 25 lat, namaszczony olejami św. najukochańszy<br />Syn, Brat, Mąż, Tatuś, Szwagier, Wujek<br />ś + p<br />Dominik Kienitz<br />Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 10 listopada br. o godzinie 12.00<br />w kościele pw. Imienia Maryi w Smochowicach.<br />Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu o godzinie 13.50 na cmentarzu<br />junikowskim w Poznaniu.<br />Pogrążeni w smutku<br />Rodzice i Rodzina</p>

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 3 listopada 2009 roku
odszedł nagle w wieku 25 lat, namaszczony olejami św. najukochańszy
Syn, Brat, Mąż, Tatuś, Szwagier, Wujek
ś + p
Dominik Kienitz
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 10 listopada br. o godzinie 12.00
w kościele pw. Imienia Maryi w Smochowicach.
Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu o godzinie 13.50 na cmentarzu
junikowskim w Poznaniu.
Pogrążeni w smutku
Rodzice i Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

anna dolata


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Regina i Ryszard Grobel


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tata


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Domiś</p> <p><br />Domisiu synku mój najdroższy, moja ostojo jedyna. Im dłużej Ciebie nie ma tym mocniej krwawi moje serce. Codziennie modlę się, rozmawiam z Tobą i czekam na Twój powrót do domu i słowo, które zawsze mówiłeś "jestem" - jest cisza, głucha cisza. Ileż to razy zastanawiam się dlaczego - My wiemy. Zostawiłeś po sobie ogromną pustkę. Nigdy nikt i nic mi Ciebie nie zastąpi. Boże dałeś mi Domisia, lecz na krótko, bo tylko na 25 lat.</p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara Kienitz


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wujek Pawel z ciocia Ala


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara Kienitz


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej z Gosia i rodzicami


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla Domiśia !</p> <p>Jesteś światełkiem na niebie, które świeci Dla Nas. Szybko los nam Ciebie zabrał, Dominiku Kochany.Dużo łez zostało wylane lecz pustki w sercu nic nie zastąpi, Twojego śmiechu i zwariowanego życia. Lecz zawsze będziesz w naszych sercach, wspomnieniach, pamiętaj o tym!</p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ROBERT ADAMOWICZ Z RODZINĄ


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Tronowska


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Penc


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara Kienitz


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ada z rodzina


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ciocia Basia


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tata


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Synu Kochany</p> <p>Cisza i pustka po Tobie została,<br />I żal do Pana Boga naszego,<br />Że pozwolił by śmierć Cię zabrała,<br />Naszego syna ukochanego,<br />Tajemnicę życia i śmierci poznałeś,<br />Próg wieczności już przekroczyłeś,<br />Swoje krótkie życie Bogu oddałeś,<br />Tylko dlaczego z nami tak krótko byłeś ?<br />Każdego dnia to pytanie Bogu zadajemy,<br />I bez odpowiedzi ono zostaje,<br />Stale twych kroków nasłuchujemy,<br />Ale tylko głucha cisza nastaje,<br />Wierzymy że wyjdziesz nam naprzeciw,<br />Gdy próg wieczności przekraczać będziemy,<br />Zniknie z naszych serc każdy sprzeciw,<br />I do wieczności już razem pójdziemy......</p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina Kienitz


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Siostra Melania


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dominiku</p> <p>W daleką podróż zabrał Cię Bóg,</p> <p>Jedną, jedyną nadzieję nam dając,</p> <p>Że też przekroczą Niebios próg,</p> <p>Ci ktorzy w bólu tutaj zostają.....</p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia