Dominik Kienitz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2009
Głos Wielkopolski

<p>Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 3 listopada 2009 roku<br />odszedł nagle w wieku 25 lat, namaszczony olejami św. najukochańszy<br />Syn, Brat, Mąż, Tatuś, Szwagier, Wujek<br />ś + p<br />Dominik Kienitz<br />Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 10 listopada br. o godzinie 12.00<br />w kościele pw. Imienia Maryi w Smochowicach.<br />Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu o godzinie 13.50 na cmentarzu<br />junikowskim w Poznaniu.<br />Pogrążeni w smutku<br />Rodzice i Rodzina</p>

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 3 listopada 2009 roku
odszedł nagle w wieku 25 lat, namaszczony olejami św. najukochańszy
Syn, Brat, Mąż, Tatuś, Szwagier, Wujek
ś + p
Dominik Kienitz
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 10 listopada br. o godzinie 12.00
w kościele pw. Imienia Maryi w Smochowicach.
Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu o godzinie 13.50 na cmentarzu
junikowskim w Poznaniu.
Pogrążeni w smutku
Rodzice i Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla Domisia</p> <p>Nadchodzi Sylwester i Nowy Rok.Czas radości i zabaw,które uwielbiałeś.Dla mnie czas krwawiącego serca,łez i smutku,z którym trudno sie pogodzić. Synku kochany byłeś bierny na to co się w ostatnich dwóch latach przewartościowało. Młody i rozsadny nie stawiałeś warunków i niczego nie wymuszałeś.Zawsze gotowy chronić mnie,gdyż Twoje serce nie było z ,,kamienia,,.Ciężko mi sie z tym żyje,że zawiodło matczyne pzeczucie.Zeszłam za póżno,aby Cię uchronić przed upadkiem.Dzisiaj był byś Synku przy mnie ciałem,a nie tylko duszą. Panie Boże,wiem,że takie Twoje prawo-tylko pomyliłeś kolejność.</p> <p style="text-align:right">MAMA</p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marlena i Przemo Waclawik


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ciocia basia


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama i Tata


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

barbara kienitz


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Daria


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sandra Mikołajska


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Robert


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama i Tata


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Synu Kochany</p> <p>Wigilijny dziś wieczór, w oknach świec blask,</p> <p>Twoje miejsce puste przy stole,</p> <p>Bo już Cię nie ma wśród nas,</p> <p>Smutek i ból jest dzisiaj z nami,</p> <p>I pogodzić się z tym nie umiemy,</p> <p>Że w ten Wigilijny wieczór,</p> <p>Opłatkiem się z Tobą nie przełamiemy,</p> <p>Wiemy, że dusza Twoja jest z nami,</p> <p>I nie chciałeś byśmy sami dziś byli,</p> <p>Bóg zdecydował jednak inaczej,</p> <p>I bramę Niebios przed Tobą uchylił,</p> <p>Zasiadłeś obok Niego przy Wigilijnym stole,</p> <p>Przy stole pełnym łask i Bożej miłości,</p> <p>Zostawiłeś za sobą ziemskie problemy,</p> <p>I żyjesz nadal Dominiku, tylko że we wieczności....</p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ciocia Irena


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara Kienitz w noc wigilijn


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marysia i Fryderyk


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama i Tata


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sebastian i Małgosia z dziećmi


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla Domisia</p> <p><br />Synku mój kochany.</p> <p>Nadchodzą Święta,Święta radości,dzielenia się oplatkiem z osobami bliskimi sercu,choinek,kolęd, prezentów i kolorowych lampek. Dla mnie to Święta smutku,tęsknoty i bólu.Ty kochanie będąc blisko mnie dawałeś mi nadzieję na lepsze jutro.W jednej sekundzie utraciłam kogoś cudownego-CIEBIE Domisiu</p> <p style="text-align:center">MAMA</p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Tronowska


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Natalia Przech


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Natalia


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marta


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

anna dolata


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia