Tadeusz Backiel

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.10.2016
Kurier Poranny

Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci mojego przyjaciela Tadeusza Backiela, wieloletniego Dyrektora Administracyjnego Podlaskiego Klubu Biznesu. Tadeusz odszedł od nas niespodziewanie 10 października 2016 roku w wieku 68 lat. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały Człowiek i Przyjaciel. Kochanej Basi oraz całej Rodzinie i Przyjaciołom składam serdeczne wyrazy współczucia Lech Jerzy Pilecki, Prezes Honorowy Podlaskiego Klubu Biznesu

Plaża

„Umiera się nie po to, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej” Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Tadeusza Backiela Dyrektora Administracyjnego Podlaskiego Klubu Biznesu Przez kilkanaście lat służył nam pomocą i oparciem. Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali. Nie ma słów by opisać żal, jakie w tej chwili czujemy. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia Prezes Zarządu oraz członkowie Podlaskiego Klubu Biznesu

Dnia 10 października odszedł w wieku 68 lat Tadeusz Backiel Wystawienie nastąpi 12 październiak 2016 od godz. 16.00 w Centrum Pogrzebowym Szmurło w podziemiach Kościoła Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, przy ul. Pogodnej 63. Msza swięta odprawiona zostanie 13 października o godz. 13.00 w parafi Rzymskokatolickiej p.w. św. Karola Boromeusza, przy ul. Pułaskiego 94 Ciało złożone zostanie na Cmentarzu w Dojlidach Przyjaciele

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>Tadziu... to już cały rok i 4 miesiące jak nie ma Cię z nami ☹ czas jakby się zatrzymał... nasz dom nie jest już taki sam, bo nie ma w nim Ciebie... i ta pustka którą pozostawiłeś po sobie w naszym życiu i sercach... tęsknimy [*] Magda.</p>

Gość


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tadeuszu.. tradycyjnie już od kilkunastu lat dzwonię do Ciebie, aby złożyć życzenia świąteczne.. dzisiaj usłyszałem: "nie ma takiego numeru".. zamarłem.. internet wszystko wie.. ja nie wiedziałem. Wybacz Dobry Człowieku !!! / JS


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zofia Biesiadecka


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia