Tadeusz Backiel

This was published in the following publications on 11.10.2016:
Kurier Poranny

Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci mojego przyjaciela Tadeusza Backiela, wieloletniego Dyrektora Administracyjnego Podlaskiego Klubu Biznesu. Tadeusz odszedł od nas niespodziewanie 10 października 2016 roku w wieku 68 lat. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały Człowiek i Przyjaciel. Kochanej Basi oraz całej Rodzinie i Przyjaciołom składam serdeczne wyrazy współczucia Lech Jerzy Pilecki, Prezes Honorowy Podlaskiego Klubu Biznesu

Beach

„Umiera się nie po to, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej” Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Tadeusza Backiela Dyrektora Administracyjnego Podlaskiego Klubu Biznesu Przez kilkanaście lat służył nam pomocą i oparciem. Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali. Nie ma słów by opisać żal, jakie w tej chwili czujemy. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia Prezes Zarządu oraz członkowie Podlaskiego Klubu Biznesu

Dnia 10 października odszedł w wieku 68 lat Tadeusz Backiel Wystawienie nastąpi 12 październiak 2016 od godz. 16.00 w Centrum Pogrzebowym Szmurło w podziemiach Kościoła Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, przy ul. Pogodnej 63. Msza swięta odprawiona zostanie 13 października o godz. 13.00 w parafi Rzymskokatolickiej p.w. św. Karola Boromeusza, przy ul. Pułaskiego 94 Ciało złożone zostanie na Cmentarzu w Dojlidach Przyjaciele

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>Tadziu... to już cały rok i 4 miesiące jak nie ma Cię z nami ☹ czas jakby się zatrzymał... nasz dom nie jest już taki sam, bo nie ma w nim Ciebie... i ta pustka którą pozostawiłeś po sobie w naszym życiu i sercach... tęsknimy [*] Magda.</p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
Tadeuszu.. tradycyjnie już od kilkunastu lat dzwonię do Ciebie, aby złożyć życzenia świąteczne.. dzisiaj usłyszałem: "nie ma takiego numeru".. zamarłem.. internet wszystko wie.. ja nie wiedziałem. Wybacz Dobry Człowieku !!! / JS


9yrs

Image chosen by user
Zofia Biesiadecka


9yrs

End of content

No more pages to load