Mateusz Woźniak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2016
Gazeta Pomorska

"Zgasłeś nam jak świecy płomyk.
Bezbronny, samotny, wyruszyłeś w tę ostatnią drogę bez powrotu"

Byłeś z nami tylko 28 lat

śp.
Mateusz Woźniak

Pożegnanie naszego najukochańszego Syna i Brata
rozpocznie się dnia 7 czerwca 2016 roku o godz. 10.00
mszą świętą w kościele parafii pw św. Królowej Jadwigi
w Inowrocławiu.

O godz. 11.00 odbędzie się pogrzeb
na cmentarzu parafii pw Imienia NMP.

Na zawsze w naszych sercach.

Rodzice, Siostra i Rodzina

Żegnaj Mateuszku!

Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
MATEUSZKU KOCHANY BEZ CIEBIE NIE MA NIC , JEST TYLKO PUSTKA , KTÓRA NIE DAJE ŻYĆ-rodzice


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są chwile, które nigdy nie wrócą lecz w pamięci trwać będą wiecznie.​Kochamy Cię...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zapalam Ci światełko z tęczowym promieniem które w mym sercu płonie codziennym wspomnieniem ♥mama


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serce moje krwawi i z oczu leją się łzy,to zły człowiek powinien tam leżeć...A żyć powinieneś TY!!!MAMA


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"To bowiem, co widzialne, przemija, to zaś, co niewidzialne​, trwa wiecznie."


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...Czasem odchodzą nasze Anioły i nagle w miejscu staje czas ...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czwarty miesiąc bez Ciebie, oj ciężko bardzo ciężko.​Kochamy, tęsknimy i pamiętamy.​Czuwaj nad nami syneczku...​Czas nie leczy ran...on przyzwyczaja do bólu.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mateuszku z Tobą Niebo jest piękniejsze [*] Kochamy, Tęsknimy,​Pamiętamy


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia. Tylko jedno pozostaje...​..to jest kwiat wspomnienia.​Kochamy i pamiętamy:(


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MATEUSZKU KOCHANY BEZ CIEBIE NIE MA NIC , JEST TYLKO PUSTKA , KTÓRA NIE DAJE ŻYĆ-rodzice


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
" Choć odszedłeś, wśród nas żyjesz,i w naszych sercach Twoje serce bije...."


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są chwile, które nigdy nie wrócą lecz w pamięci trwać będą wiecznie.​Kochamy Cię...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochał życie i kogoś kto zabawił się jego uczuciem...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
JA TU TY TAM, JA CIE W SERCU ZAWSZE MAM.Mama


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zrozumieć to wszystko jest tak trudno....


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla świata byłeś tylko człowiekiem, dla nas Całym Światem...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
(...) nic tak nie podrażnia oczu,jak wspomnienia.​Zawsze kochająca Mama.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
.......​Czasem odchodzą nasze Anioły i nagle w miejscu staje czas ...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma...​kochamy i tęsknimy!!!


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...serce moje nie zrzuci niiiigdy "czarnego koloru".....​KOCHAM nieustannie całym SERCEM. Mama.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochał życie i kogoś kto zabawił się jego uczuciem...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Syneczku dziś są Twoje urodziny i imieniny zamiast zapalić świeczki na torcie muszę na Twoim grobie.Nie tak miało być! Kochamy Cię bardzo.​Rodzice


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mati! Nie tak miało być!!!​Tęsknimy i pamiętamy...​[*]


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Ci, których kochamy nie umierają nigdy, Bo miłość, to nieśmierteln​ość” Emily Dickinson


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia