Mateusz Woźniak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2016
Gazeta Pomorska

"Zgasłeś nam jak świecy płomyk.
Bezbronny, samotny, wyruszyłeś w tę ostatnią drogę bez powrotu"

Byłeś z nami tylko 28 lat

śp.
Mateusz Woźniak

Pożegnanie naszego najukochańszego Syna i Brata
rozpocznie się dnia 7 czerwca 2016 roku o godz. 10.00
mszą świętą w kościele parafii pw św. Królowej Jadwigi
w Inowrocławiu.

O godz. 11.00 odbędzie się pogrzeb
na cmentarzu parafii pw Imienia NMP.

Na zawsze w naszych sercach.

Rodzice, Siostra i Rodzina

Żegnaj Mateuszku!

Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla świata byłeś tylko człowiekiem, dla nas Całym Światem...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłeś marzeniem - zostałeś wspomnieniem​. Kocham Cię syneczku. Mama


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"To bowiem, co widzialne, przemija, to zaś, co niewidzialne​, trwa wiecznie."


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ile łez wylanych , tyle smutku i boleści w nas ...SYNECZKU! to nie był czas by opuszczać nas..:*


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest takie miejsce w sercu, którego nie zburzy żadna zamieć…takie miejsce szczególne… miłość, wspomnienie i wieczna pamięć..


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ci, co odchodzą wciąż z nami są. I żyją sobie obok nas...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...serce moje nie zrzuci niiiigdy "czarnego koloru".....​KOCHAM nieustannie całym SERCEM. Mama.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
(...) nic tak nie podrażnia oczu,jak wspomnienia.​Zawsze kochająca Mama.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mateuszku z Tobą Niebo jest piękniejsze [*] Kochamy, Tęsknimy,​Pamiętamy


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak wiele jest wspomnień, w których żyć będziesz wiecznie i serc tęskniących, w których nadal bije Twoje serce...​Kochamy Cię SYNECZKU


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
" Choć odszedłeś, wśród nas żyjesz,i w naszych sercach Twoje serce bije...."


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
JA TU TY TAM, JA CIE W SERCU ZAWSZE MAM.Mama


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...I nigdy nie powiem , że byłeś ...bo Ty ciągle jesteś ! i nigdy nie powiem , że kochałam ...bo kochać syneczku będę Cię zawsze!!!


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Wszystko co miałam w tym grobie się mieści, Śmierć radość zabrała, nie wzięła boleści."


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły , zostały tylko piękne wspomnienia i ból co odbiera do życia siły . Tęsknimy i Kochamy CIĘ


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest takie miejsce w sercu, którego nie zburzy żadna zamieć…takie miejsce szczególne… miłość, wspomnienie i wieczna pamięć..


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zycie rozpada się na tysiące kawałeczków -które już się nie da poskładać. Pamiętamy o Tobie…..


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie…


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ludzie żyją tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięć o nich myśląc i kochając.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest taki ból, o którym nie sposób mówić, najlepiej bowiem wyrazić go milczeniem


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma...​kochamy i tęsknimy!!!


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochał życie i kogoś kto zabawił się jego uczuciem...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłeś marzeniem - zostałeś wspomnieniem​. Kocham Cię syneczku. Mama


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ile łez wylanych , tyle smutku i boleści w nas ...SYNECZKU! to nie był czas by opuszczać nas..:*


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia