Eligiusz Jędrzejec

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.07.2015
Dziennik Zachodni

<p>Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomośc, że zmarł<br />Pan<br />dr Eligiusz Jędrzejec<br />długoletni pracownik Głównego Instytutu Górnictwa.<br />Autor programów komputerowych do prognozy górniczych deformacji powierzchni i górotworu. Wszedł na trwałe do nauki o szkodach górniczych.<br />Rodzinie Zmarłego<br />składamy wyrazy naszego najszczerszego współczucia.<br />Kierownictwo, Rada Naukowa oraz pracownicy<br />Głównego Instytutu Górnictwa</p>

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomośc, że zmarł
Pan
dr Eligiusz Jędrzejec
długoletni pracownik Głównego Instytutu Górnictwa.
Autor programów komputerowych do prognozy górniczych deformacji powierzchni i górotworu. Wszedł na trwałe do nauki o szkodach górniczych.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy naszego najszczerszego współczucia.
Kierownictwo, Rada Naukowa oraz pracownicy
Głównego Instytutu Górnictwa

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Myślę o Tobie, Tatku. 13-go lutego mam termin przyjęcia na oddział chirurgiczny w Instytucie w Gliwicach. Nie boję się, bo wszystko powinno pójść gładko, ale radością też nie tryskam, przyjemne to to nie będzie. Na szczęście, jak zwykle, dodajesz mi animuszu. Kocham Cię bardzo.

A.


4 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Myślę o Tobie, Tatku. 13-go lutego mam termin przyjęcia na oddział chirurgiczny w Instytucie w Gliwicach. Nie boję się, bo wszystko powinno pójść gładko, ale radością też nie tryskam, przyjemne to to nie będzie. Na szczęście, jak zwykle, dodajesz mi animuszu. Kocham Cię bardzo.

A.


4 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Myślę o Tobie, Tatku. 13-go lutego mam termin przyjęcia na oddział chirurgiczny w Instytucie w Gliwicach. Nie boję się, bo wszystko powinno pójść gładko, ale radością też nie tryskam, przyjemne to to nie będzie. Na szczęście, jak zwykle, dodajesz mi animuszu. Kocham Cię bardzo.

A.


4 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
bez słów

A.


6 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mami jest u mnie już drugi raz. Obie myślimy o Tobie najcieplej i żałujemy, że nie zdążyłeś tu przyjechać. Bardzo nam Ciebie brakuje, Tatku.

A i D


8 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już 10 lat. W X rocznicę Twojej śmierci jesteśmy tu wszyscy, Tatinku. Tęsknimy i pamiętamy. Bardzo nam Ciebie brakuje.

Rodzina i Przyjaciele


11 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
W ciszy. Myślę o Tobie i tęsknię.

A.


11 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj minął rok od śmierci Cioci Grażyny. Mam nadzieję, że jesteście tam razem. Coraz więcej kochanych osób przenosi się na tamten świat...

A.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Minła kolejna Wielkanoc bez Ciebie. Tęsknię.

A.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Już minęło prawie 20 dni nowego roku. To nie do wiary, jak ten czas galopuje, niedługo będzie rok od mojej operacji. Dzisiaj mi się śniłeś, Tatku. To był bardzo miły sen, budowaliśmy razem jakieś urządzenie (chyba astronomiczne), mieliśmy twarze nietknięte skalpelem i świetnie się bawiliśmy. Oj, jak bym chciała, żeby to nie był sen. Kocham Cię bardzo i okropnie tęsknię.

A.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Noworoczne światełko dla Ciebie, Tatinku :-* Chciałabym bardzo, żebyś tu był.

A.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
W ciszy.

A.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
W IX rocznicę śmierci jesteśmy tu wszyscy z Tobą, Tatinku. Kochamy i bardzo tęsknimy.

Rodzina i Przyjaciele


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Już po radioterapii, Tatinku. Tak bardzo mi pomagały Twoje doświadczenia, dziękuję, że mogłam się na tym oprzeć. Jak sobie pomyślałam przez co musiałeś przejść było mi wstyd rozczulać się nad sobą i dodawało mi to sił. Teraz już będzie tylko lepiej. Kocham Bardzo i tęsknię.

A.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Już jestem miesiąc po operacji, Tatku. Gdyby nie Ty i Twoja choroba byłoby mi bardzo ciężko w tym szpitalu. Cały czas czułam Twoją obecność i to mi bardzo pomogło. Kocham Cię bardzo.

A.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bez słów.

A.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W dniu Święta Zmarłych nasze myśli są z Tobą, Tatku. Wspominamy Cię bardzo ciepło i ogromnie tęsknimy.

Rodzina i Przyjaciele


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Już jesień, Tatku. Czas strasznie szyko leci. Z jednym wyjątkiem - wydaje mi się, że dopiero co odszedłeś i bardzo mi Ciebie brak.

A.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W tym nieszczęsnym dniu myślimy o Tobie, Tatku, szczególnie ciepło i z tęsknotą.

A.i T.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Od Rodziny i Przyjaciół w 8 rocznicę śmierci. Pamiętamy, tęsknimy i wspominamy wspólne chwile. Wciąż nam Ciebie bardzo brakuje.

Rodzina i Przyjaciele


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam i tęsknię. Kocham Cię, Tatku.

A.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bez słów.

A.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
bez słów...

A.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wczoraj minely kolejne urodziny bez Ciebie, Tatku... Bardzo tesknimy.

A.


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia