Eligiusz Jędrzejec

This was published in the following publications on 23.07.2015:
Dziennik Zachodni

<p>Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomośc, że zmarł<br />Pan<br />dr Eligiusz Jędrzejec<br />długoletni pracownik Głównego Instytutu Górnictwa.<br />Autor programów komputerowych do prognozy górniczych deformacji powierzchni i górotworu. Wszedł na trwałe do nauki o szkodach górniczych.<br />Rodzinie Zmarłego<br />składamy wyrazy naszego najszczerszego współczucia.<br />Kierownictwo, Rada Naukowa oraz pracownicy<br />Głównego Instytutu Górnictwa</p>

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomośc, że zmarł
Pan
dr Eligiusz Jędrzejec
długoletni pracownik Głównego Instytutu Górnictwa.
Autor programów komputerowych do prognozy górniczych deformacji powierzchni i górotworu. Wszedł na trwałe do nauki o szkodach górniczych.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy naszego najszczerszego współczucia.
Kierownictwo, Rada Naukowa oraz pracownicy
Głównego Instytutu Górnictwa

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Myślę o Tobie, Tatku. 13-go lutego mam termin przyjęcia na oddział chirurgiczny w Instytucie w Gliwicach. Nie boję się, bo wszystko powinno pójść gładko, ale radością też nie tryskam, przyjemne to to nie będzie. Na szczęście, jak zwykle, dodajesz mi animuszu. Kocham Cię bardzo.

A.


4mos

Image chosen by user
Myślę o Tobie, Tatku. 13-go lutego mam termin przyjęcia na oddział chirurgiczny w Instytucie w Gliwicach. Nie boję się, bo wszystko powinno pójść gładko, ale radością też nie tryskam, przyjemne to to nie będzie. Na szczęście, jak zwykle, dodajesz mi animuszu. Kocham Cię bardzo.

A.


4mos

Image chosen by user
Myślę o Tobie, Tatku. 13-go lutego mam termin przyjęcia na oddział chirurgiczny w Instytucie w Gliwicach. Nie boję się, bo wszystko powinno pójść gładko, ale radością też nie tryskam, przyjemne to to nie będzie. Na szczęście, jak zwykle, dodajesz mi animuszu. Kocham Cię bardzo.

A.


4mos

Image chosen by user
bez słów

A.


6mos

Image chosen by user
Mami jest u mnie już drugi raz. Obie myślimy o Tobie najcieplej i żałujemy, że nie zdążyłeś tu przyjechać. Bardzo nam Ciebie brakuje, Tatku.

A i D


8mos

Image chosen by user
To już 10 lat. W X rocznicę Twojej śmierci jesteśmy tu wszyscy, Tatinku. Tęsknimy i pamiętamy. Bardzo nam Ciebie brakuje.

Rodzina i Przyjaciele


11mos

Image chosen by user
W ciszy. Myślę o Tobie i tęsknię.

A.


11mos

Image chosen by user
Dzisiaj minął rok od śmierci Cioci Grażyny. Mam nadzieję, że jesteście tam razem. Coraz więcej kochanych osób przenosi się na tamten świat...

A.


1yr

Image chosen by user
Minła kolejna Wielkanoc bez Ciebie. Tęsknię.

A.


1yr

Image chosen by user
Już minęło prawie 20 dni nowego roku. To nie do wiary, jak ten czas galopuje, niedługo będzie rok od mojej operacji. Dzisiaj mi się śniłeś, Tatku. To był bardzo miły sen, budowaliśmy razem jakieś urządzenie (chyba astronomiczne), mieliśmy twarze nietknięte skalpelem i świetnie się bawiliśmy. Oj, jak bym chciała, żeby to nie był sen. Kocham Cię bardzo i okropnie tęsknię.

A.


1yr

Image chosen by user
Noworoczne światełko dla Ciebie, Tatinku :-* Chciałabym bardzo, żebyś tu był.

A.


1yr

Image chosen by user
W ciszy.

A.


1yr

Image chosen by user
W IX rocznicę śmierci jesteśmy tu wszyscy z Tobą, Tatinku. Kochamy i bardzo tęsknimy.

Rodzina i Przyjaciele


1yr

Image chosen by user
Już po radioterapii, Tatinku. Tak bardzo mi pomagały Twoje doświadczenia, dziękuję, że mogłam się na tym oprzeć. Jak sobie pomyślałam przez co musiałeś przejść było mi wstyd rozczulać się nad sobą i dodawało mi to sił. Teraz już będzie tylko lepiej. Kocham Bardzo i tęsknię.

A.


1yr

Image chosen by user
Już jestem miesiąc po operacji, Tatku. Gdyby nie Ty i Twoja choroba byłoby mi bardzo ciężko w tym szpitalu. Cały czas czułam Twoją obecność i to mi bardzo pomogło. Kocham Cię bardzo.

A.


2yrs

Image chosen by user
Bez słów.

A.


2yrs

Image chosen by user
W dniu Święta Zmarłych nasze myśli są z Tobą, Tatku. Wspominamy Cię bardzo ciepło i ogromnie tęsknimy.

Rodzina i Przyjaciele


2yrs

Image chosen by user
Już jesień, Tatku. Czas strasznie szyko leci. Z jednym wyjątkiem - wydaje mi się, że dopiero co odszedłeś i bardzo mi Ciebie brak.

A.


2yrs

Image chosen by user
W tym nieszczęsnym dniu myślimy o Tobie, Tatku, szczególnie ciepło i z tęsknotą.

A.i T.


2yrs

Image chosen by user
Od Rodziny i Przyjaciół w 8 rocznicę śmierci. Pamiętamy, tęsknimy i wspominamy wspólne chwile. Wciąż nam Ciebie bardzo brakuje.

Rodzina i Przyjaciele


2yrs

Image chosen by user
Pamiętam i tęsknię. Kocham Cię, Tatku.

A.


2yrs

Image chosen by user
Bez słów.

A.


3yrs

Image chosen by user
bez słów...

A.


3yrs

Image chosen by user
Wczoraj minely kolejne urodziny bez Ciebie, Tatku... Bardzo tesknimy.

A.


3yrs

End of content

No more pages to load