Barbara Gola
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2015
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2015
Echo Dnia
Z wielkim żalem żegnamy Panią Barbarę Gola emerytowanego pracownika Sądu Okręgowego w Kielcach, wyrazy glębokiego współczucia rodzinie i bliskim Zmarłej składają Prezes, Wiceprezesi i Dyrektor Sądu Okręgowego w Kielcach oraz Sędziowie i Pracownicy Sądu Okręgowego w Kielcach.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia