Barbara Gola
This was published in the following publications on 16.09.2015:
Echo Dnia
This was published in the following publications on 16.09.2015:
Echo Dnia
Z wielkim żalem żegnamy Panią Barbarę Gola emerytowanego pracownika Sądu Okręgowego w Kielcach, wyrazy glębokiego współczucia rodzinie i bliskim Zmarłej składają Prezes, Wiceprezesi i Dyrektor Sądu Okręgowego w Kielcach oraz Sędziowie i Pracownicy Sądu Okręgowego w Kielcach.
End of content
No more pages to load