Tomasz Kopeć

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2017
Głos Wielkopolski

Przepełnieni smutkiem dzielimy się tragiczną wiadomością, że w dniu 2 stycznia 2017 roku odszedł od nas w wieku 49 lat

ś+p
Dr hab. med. Tomasz Kopeć
Specjalista otolaryngolog

Wieloletni czynny członek wielu towarzystw naukowych,
organizator kursów szkoleniowych dla młodych lekarzy, świetny wykładowca i nauczyciel akademicki,
niezwykle ceniony za swoją postawę życiową pełną spokoju, rozwagi i wiedzy medycznej.
Doskonały chirurg wprowadzający i stosujący najnowsze techniki operacyjne.

Koleżanki i Koledzy z Oddziału Poznańskiego
Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi

Plaża

Dlaczego dobrzy ludzie
odchodzą pierwsi...
Ś+P
dr hab. med. Tomasz Kopeć
odszedł od nas 2 stycznia 2017 roku.
Dobry człowiek, wspaniały lekarz,
Przyjaciel anestezjologów.
Trudno się z tym pogodzić...
Z bólem i nadzieją
żegnamy Cię, Tomku.
Zespół Anestezjologiczny Bloku Operacyjnego
Kliniki Otolaryngologii

Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 2 stycznia 2017 roku zmarł
ś+p
Dr hab. med. Tomasz Kopeć
Wieloletni pracownik Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej,
wybitny specjalista w patologii gruczołów ślinowych, twórca i krajowy pionier w zakresie sialoendoskopii,
oddany pracy zawodowej i dydaktycznej.
Był lekarzem o wybitnych zdolnościach chirurgicznych, emanujący spokojem, taktem i uśmiechem.
Autorytet zawodowy dla młodych kolegów, a przyjaciel i kolega dla specjalistów otolaryngologów,
bardzo lubiany zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy.
Odszedł tak szybko, a czekało na Niego jeszcze tyle wyzwań zawodowych.
Wieloletni członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Podstawy Czaszki,
którego pasją były najtrudniejsze obszary działania w naszej specjalności.
Żegnamy Pana Docenta przepełnieni bólem i rozpaczą.
Żegnaj, Drogi nam Tomku.
Koleżanki i Koledzy, Pielęgniarki i pozostali Współpracownicy
z Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej
oraz Kliniki Foniatrii i Audiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

W dniu 2 stycznia 2017 roku odszedł od nas
ukochany Syn, Brat, Mąż, Ojciec i Wujek
śp.
Tomasz Kopeć
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek 5 stycznia 2017 roku o godz. 14.00
w kaplicy na cmentarzu parafialnym Matki Bożej Pocieszenia w Poznaniu
przy ul. Borówkowej w Suchym Lesie.
Pogrzeb odbędzie się zaraz po mszy św.
W smutku pogrążona
Rodzina

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
długoletniego współpracownika i wspaniałego Kolegi
Ś+P
Dra hab. med. Tomasza Kopcia
Żegnamy Cię, Doktorze, z bólem i smutkiem.
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
Zarząd i pracownicy
Poznańskiego Centrum Otolaryngologii sp. z o.o. sp. k.

Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci

ś†p

Dr. hab. n. med. Tomasza Kopcia

Wybitnego otolaryngologa pracującego zawsze z pasją i poświęceniem.
Lekarza prawdziwie oddanego pacjentom i pracy.
Wspaniałego człowieka.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Wyrazy głębokiego współczucia dla
Rodziny

składają
Dyrekcja
oraz Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego
Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z ogromnym żalem i w poczuciu ogromnej straty zawiadamiamy,
że w dniu 2 stycznia 2017 roku, po długiej i cierpliwej walce z chorobą,
odszedł z naszego grona, przeżywszy lat 48,
Dr hab. n. med. Tomasz Kopeć
Był twórcą nauczania dla studentów fizjoterapii, świetnym wykładowcą i dydaktykiem,
niezwykle zdolnym chirurgiem, skromnym i dobrym Człowiekiem.
Pożegnanie Zmarłego odbędzie się w czwartek 5 stycznia o godz. 14.00
na cmentarzu w Suchym Lesie.
O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku
Rektor i Senat
Dziekani i Rady Wydziałów Lekarskich I i II,
Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację,
że 2 stycznia 2017 roku odszedł od nas
ŚP
Tomasz Kopeć
dr habilitowany specjalista laryngolog
Rodzinie Zmarłego
przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd i pracownicy Przychodni Panaceum w Nowym Tomyślu

Z głębokim żalem
przyjęliśmy smutną wiadomość o śmierci
naszego wspaniałego kolegi,
wybitnego polskiego laryngologa młodego pokolenia
dr. hab. Tomasza Kopcia
Koleżanki i Koledzy z Kliniki Chirurgii Głowy, Szyi
i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego
w Poznaniu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ogromną strata taki dobry lekarz pełen empatii dla ludzi


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Arleta Stelzmüller


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KRZYSZTYOF GARBOWSKI


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wdzięczny pacjent Jacek Berliński


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, A światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dobry człowiek i lekarz. Spoczywaj w pokoju.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ania- wspaniały człowiek i lekarz


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kasia i Andrzej Putyło


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
K.A. Putyło


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Maciej Kawczyński


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielki zal.​Wspanialy czlowiek i wspanialy lekarz.​Iwona,​pacjetka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Andrzejewska Hanna. Cudowny człowiek, zawsze gotowy pomóc . Spoczywają w spokoju.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
dorota szurgot


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Monika. W.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anna z córką Paulinką


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przykra wiadomość. Rozmawiałem z Panem Tomaszem pół roku temu o chorobie. RiP


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie mogę uwierzyć


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najlepszy lekarz jakiego w życiu poznałam samo dobro wspaniały czlowiek:(


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie wierze :(wspaniały czlowiek, cudowny lekarz ogromny smutek


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wspaniały lekarz


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały Człowiek - zawsze starał się pomóc pacjentowi, a nie jak najszybciej się pozbyć. Dziekuję za pomoc jaką mi udzielił, dzis jestem zdrowa


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pacjent Marek. Po operacji nazwałem Go DOKTOREM JUDYMEM. Niesamowity lekarz, człowiek.​Cześż Jego pamięci


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kasia


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia