Jolanta Siwek-Batura
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.06.2010
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.06.2010
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Serdeczne podziękowania dla ordynatora oddziału chirurgii dr. Mikołaja Firleja oraz personelu medycznego Powiatowego Szpitala w Nowym Tomyślu i innym osobom, którzy okazali bezinteresowną opiekę nad Śp. Jolantą Siwek- Baturą. Rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia