Jolanta Siwek-Batura
This was published in the following publications on 01.06.2010:
Dzień Nowotomysko-Grodziski
This was published in the following publications on 01.06.2010:
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Serdeczne podziękowania dla ordynatora oddziału chirurgii dr. Mikołaja Firleja oraz personelu medycznego Powiatowego Szpitala w Nowym Tomyślu i innym osobom, którzy okazali bezinteresowną opiekę nad Śp. Jolantą Siwek- Baturą. Rodzina.
End of content
No more pages to load