Andrzej Szybist
This was published in the following publications on 30.06.2016:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 30.06.2016:
Dziennik Polski
„Śmierć nie jest nocą, ale światłem.
I nie jest końcem, ale początkiem
i nie jest nicością, ale wiecznością”
ś†p
Dr inż. ANDRZEJ SZYBIST
Były Prodziekan
Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH
Najukochańszy Mąż, Tato, Teść, Dziadziu i Brat
Przeżywszy lat 71,
odszedł dnia 27 czerwca 2016 roku.
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek,
dnia 1 lipca 2016 roku o godz. 10.20
w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Z ogromnym smutkiem informujemy,
że 27 czerwca 2016 roku odszedł od nas
dr inż. Andrzej Szybist
wieloletni pracownik, a w latach 2000 – 2008 Prodziekan Wydziału Geologii,
Geofizyki i Ochrony Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
W Zmarłym żegnamy wybitnego Naukowca i Nauczyciela Akademickiego,
a zarazem szlachetnego Człowieka, wspaniałego Kolegę i Przyjaciela.
Rodzinie i Bliskim
składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w kaplicy
na cmentarzu Rakowickim w piątek, 1 lipca 2016 r. o godz. 10.20.
Dziekan i cała Społeczność Akademicka
Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
Dr. inż. ANDRZEJA SZYBISTA
Pracownika Katedry Geologii Złożowej i Górniczej,
Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH,
Członka Polskiego Stowarzyszenia Górnictwa Solnego.
W osobie Andrzeja tracimy Przyjaciela, szlachetnego Człowieka,
życzliwego Kolegę, zawsze chętnego do pomocy innym.
Będziemy wspominać Jego życiową energię,
pogodę ducha i umiejętność rozwiązywania problemów.
Żonie, Synom i bliskim Andrzeja
składamy
najgłębsze wyrazy współczucia.
Koleżanki i Koledzy
z Katedry Geologii Złożowej i Górniczej
Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
Podziękowanie
Pragnę serdecznie podziękować
Księdzu Prof. dr. hab. Stefanowi Koperkowi
za duchowe wsparcie i pomoc w tych niezwykle trudnych dla mnie chwilach,
wieloletniemu Przyjacielowi, Rektorowi AGH Prof. dr. hab. inż. Tadeuszowi Słomce,
Dziekanowi Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
Prof. dr. hab. inż. Michałowi Stefaniukowi,
dr. hab. Markowi Rębisiowi
oraz całej Społeczności Akademii Górniczo-Hutniczej,
jak również Dyrekcji Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Kopalni Soli „Wieliczka”,
mgr. Wiesławowi Murzyńskiemu,
wszystkim Przyjaciołom, Kolegom, Znajomym, Sąsiadom,
którzy uczestniczyli w ostatniej ziemskiej drodze
Mojego Męża
ś†p
dr. inż. ANDRZEJA SZYBISTA
Justyna Szybist z Rodziną
„Pamięć serca nazywa się wdzięcznością”
End of content
No more pages to load
Andrzej
7yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs