Tadeusz Diaków

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2016
Dziennik Polski

Rodzinie zmarłego

lek. med. TADEUSZA DIAKÓW

wyrazy współczucia i słowa otuchy
składa

lek. med. Artur Rojek - Prezes NZOZ Gemelli
wraz z pracownikami

Plaża

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Lek. Med. TADEUSZA DIAKOWA

Członka Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Wieloletniego pracownika Katedry Ginekologii i Położnictwa.

Rodzinie i Bliskim

składamy
wyrazy głębokiego współczucia.

Przewodniczący i Zarząd
Małopolskiego Oddziału
Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
lek. med. TADEUSZA DIAKÓW

wieloletniego pracownika Centrum Medycznego Ujastek

Bliskim, Przyjaciołom

składamy
wyrazy głębokiego współczucia

Dyrekcja i współpracownicy
Centrum Medycznego Ujastek oraz Grupy Neomedic

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

dziękuję Panie doktorze za wyjaśnianie wszystkich moich pytań, za fachową pomoc i przede wszystkim dobre serce :( dopiero dziś dowiedziałam się o tym smutnym wydarzeniu :(

es


6 l

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ ...........NIECH BÓG MA PANA W SWOJEJ OPIECE !

KATARZYNA


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
przykro bardzo wdzięczna pacjentka pan doktor prowadził moją ciąże agata


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutno bezpana Panie Doktorze a to juz ponad 7 miesiecy jak pana niema:(


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jola I.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak daleko...i wciąż tak blisko, dziękuję...i proszę..., a mały jest przecudny, ale Pan przecież to wie - prawda? Do zobaczenia, kiedyś.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
BK


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielki smutek. Panu Doktorowi zawdzięczam szczęśliwie donoszoną ciąże. Umówieni, kiedyś w niedalekiej przyszłości na prowadzenie drugiej ciąży. Zawsze zaangazowany​, usmiechniety i potrafiacy wspierać w trudnych chwilach. Dziękuje. Magda W.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie moge uwierzyc w smierc Pana Doktora, przez przypadek dzis dowiedzialam sie o smierci, dzieki Panu Doktoriwi mam zdrowego synka, to on dal mi wiare pomimo beznadziejne​go przypadku ciazy podtrzymywal​, wspieral mnie na duchu ogromny smutek


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dowiedziałam się dopiero dzisiaj o śmierci mojego ulubionego lekarza, dobrego specjalisty i przemiłego człowieka. Pan doktor prowadził moją drugą ciążę, widzieliśmy sie co tydzień. Bardzo przykro jest dowiedzieć się o jego śmierci.​Pacjentka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo mi przykro! Wspaniały lekarz z ogromna wiedza i cudownym podejściem do pacjentki. Bardzo mi smutno:( wyrazy współczucia rodzinie. Gosia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciagly smutek ze pana niema juz! Monika


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niema lekarza ktory zastapi pana.​wdzieczna pacjetka.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuje że mogłam być Pana pacjentką


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, bardzo ciepły i serdeczny, przy nim człowiek niczego się nie bał. Wielka strata dla pacjentów. Zawsze będzie w moim sercu, był ze mną w trudnych momentach życia, zawsze zostanie w moim sercu.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały lekarz i człowiek, wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie; wdzięczna pacjentka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Doktorze dziękuję że każde nasze spotkanie za wsparcie w ciężkich dla mnie chwilach za poświęcony czas za rozmowy i za każdy uśmiech ;( nigdy Pana nie zapomnę ;( moje najszczersze kondolencje ;( Magdalena


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Medycyna straciłą wybitnego specjalistę, a my pacjentki lekarza z powołania...​..... Smutek i żal.... Katarzyna Wiśniewska


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Agata Lisicka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wspaniałemu i oddanemu lekarzowi. wieloletnia pacjentka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ogromny smutek i żal. Wyrazy współczucia dla Rodziny i Biskich Pana Doktora. Monika


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo wielka strata i ta pustka... Panie Doktorze, nie tak miało być... Magdalena i Daroisz


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[*] [*] [*] przede wszystkim cudowny człowiek, a na dodatek rewelacyjny lekarz. Ciężko było uwierzyć...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Trudno w to uwierzyć. Pana zaangażowani​u zawdzięczam zdrowie, a może i życie mojej córki.


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia