Tadeusz Diaków

This was published in the following publications on 09.11.2016:
Dziennik Polski

Rodzinie zmarłego

lek. med. TADEUSZA DIAKÓW

wyrazy współczucia i słowa otuchy
składa

lek. med. Artur Rojek - Prezes NZOZ Gemelli
wraz z pracownikami

Beach

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Lek. Med. TADEUSZA DIAKOWA

Członka Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Wieloletniego pracownika Katedry Ginekologii i Położnictwa.

Rodzinie i Bliskim

składamy
wyrazy głębokiego współczucia.

Przewodniczący i Zarząd
Małopolskiego Oddziału
Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
lek. med. TADEUSZA DIAKÓW

wieloletniego pracownika Centrum Medycznego Ujastek

Bliskim, Przyjaciołom

składamy
wyrazy głębokiego współczucia

Dyrekcja i współpracownicy
Centrum Medycznego Ujastek oraz Grupy Neomedic

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Maciej Chayszyn


9yrs

Image chosen by user
Wspaniały lekarz Dziekuję


9yrs

Image chosen by user
Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek!


9yrs

Image chosen by user
Cudowny lekarz z ktorym mozna bylo porozmawiac pozartowac.​Wielka strata.Brak Pana Panie Doktorze


9yrs

Image chosen by user
Wspaniały człowiek i świetny lekarz.


9yrs

Image chosen by user
szok. najlepszy lekarz.


9yrs

Image chosen by user
Wspaniały lekarz i człowiek ! Dziękuje za wszystko. Aleksandra W.


9yrs

Image chosen by user
Cudowny lekarz !


9yrs

Image chosen by user
...


9yrs

Image chosen by user
wierna pacjetka


9yrs

Image chosen by user
Serdecznie dziękuje Panu Doktorwi i Jego Rodzinie. Mam nadzieje, że jest teraz w lepszym swiecie, takim na który zasłużył, jako człowiek i jako lekarz. Z wyrazami Szacunku Sara.


9yrs

Image chosen by user
Był Pan wybitnym lekarzem. Dzieki Panu ponad 2 lata temu przyszedł na świat mój synek. Bardzo będzie mi Pana brakowało. Olbrzymia strata tak świetnego lekarza. Z wyrazami współczucia Ela.


9yrs

Image chosen by user
Dziekuje panu za moich dwoch synkow...​niemoge uwierzycze pana juz niema.monika


9yrs

Image chosen by user
Był Pan wspaniałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem . Będzie Pana bardzo brakować . Mam nadzieje że kiedyś sie spotkamy w wieczności .


9yrs

Image chosen by user
Nie mogę uwierzyć w śmierć Pana Doktora.​Dziękuję mu za moje zdrowe córki, wspaniały lekarz i człowiek .Ola


9yrs

Image chosen by user
smutno bez pana.bylismz umowieni na wizyte poporodowa a tel milczy.jest pan najlepszym lek na swiecie.​kiedys sie spotkamy.​mialam panu pokazac synka ktorego podgladal pan przez 9 miesiecz.​smutno


9yrs

Image chosen by user
Ogromny żal, smutek i strata tak wybitnego Pana Doktora. Składam najszczersze kondolencje Rodzinie i Bliskim Pana Doktora.


9yrs

Image chosen by user
[*]


9yrs

Image chosen by user
Jola Nowacka


9yrs

Image chosen by user
Wspaniały człowiek i świetny lekarz. Wielka strata. Najszczersze współczucia dla rodziny


9yrs

Image chosen by user
Panie Doktorze, szok i niedowierzan​ie :((( Wyrazy współczucia dla Rodziny. Był Pan dla mnie nie tylko wspaniałym lekarzem ale i człowiekiem. Dziękuję za wszystko.


9yrs

Image chosen by user
Panie Doktorze, szok i niedowierzan​ie :((( Wyrazy współczucia dla Rodziny. Był Pan dla mnie nie tylko wspaniałym lekarzem ale i człowiekiem. Dziękuję za wszystko. Pacjentka z POLMED


9yrs

Image chosen by user
dziekuje Panie Doktorze za wsparcie, za profesjonaln​e prowadzenie ciazy, za kazdy usmiech dla dodania mi otuchy, bedzie nam Pana Doktora bardzo brakowac, umowilismy sie przeciez na kolejna wizyte :( wielka pustka i zal, Pacjentka


9yrs

Image chosen by user
Najszczersze kondolencje dla bliskich Pana Doktora. Wielka strata i smutek. Wdzieczna wierna pacjentka i dzieki Panu Doktorowi od wrzesnia tego roku mama


9yrs

End of content

No more pages to load