Kazimiera Urbaniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2010
Głos Wielkopolski
„Wetchnę woń traw i ostów
Opadnę na igliwie
I umrę wtedy po prostu
cichutko i szczęśliwie”
Dnia 28 stycznia 2010 r. o godzinie 13.55 odeszła w spokoju do Pana,
umęczona długą chorobą nasza najukochańsza, wyjątkowa i wspaniała
Mamusia
ś + p
Kazimiera Urbaniak
z domu Hamrol
Żadne słowa nie wyrażą naszej wdzięczności za to co zrobiłaś,
czego nas nauczyłaś i jakim wielkim uczuciem nas obdarowałaś.
Strapiona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia