Kazimiera Urbaniak
This was published in the following publications on 01.02.2010:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 01.02.2010:
Głos Wielkopolski
„Wetchnę woń traw i ostów
Opadnę na igliwie
I umrę wtedy po prostu
cichutko i szczęśliwie”
Dnia 28 stycznia 2010 r. o godzinie 13.55 odeszła w spokoju do Pana,
umęczona długą chorobą nasza najukochańsza, wyjątkowa i wspaniała
Mamusia
ś + p
Kazimiera Urbaniak
z domu Hamrol
Żadne słowa nie wyrażą naszej wdzięczności za to co zrobiłaś,
czego nas nauczyłaś i jakim wielkim uczuciem nas obdarowałaś.
Strapiona Rodzina
End of content
No more pages to load