Maria Wlaźlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.12.2015
Co Nowego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.12.2015
Co Nowego
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ŚlP
Marii Wlaźlak
emerytowanej, wieloletniej kierownik Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku.
Jej odejście jest niepowetowaną stratą.
Żegnamy Ją z wielkim żalem.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy współczucia.
Dyrektor i Pracownicy
Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l