Maria Wlaźlak
This was published in the following publications on 04.12.2015:
Co Nowego
This was published in the following publications on 04.12.2015:
Co Nowego
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ŚlP
Marii Wlaźlak
emerytowanej, wieloletniej kierownik Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku.
Jej odejście jest niepowetowaną stratą.
Żegnamy Ją z wielkim żalem.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy współczucia.
Dyrektor i Pracownicy
Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku
End of content
No more pages to load
10yrs