Sabina Stoinska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2015
Gazeta Wrocławska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 grudnia 2015 roku zmarła nasza<br />kochana Żona, Mama i Siostra<br />Sabina Stoinska<br />Nabożeństwo żałobne odbędzie się dnia 30 grudnia 2015 r. o godz. 12.00<br />w kościele Garnizonowym pw. św. Elżbiety.<br />Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.30<br />na cmentarzu „Skowronia Góra” przy ul. Działkowej we Wrocławiu.<br />Pogrążona w smutku<br />Rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 grudnia 2015 roku zmarła nasza
kochana Żona, Mama i Siostra
Sabina Stoinska
Nabożeństwo żałobne odbędzie się dnia 30 grudnia 2015 r. o godz. 12.00
w kościele Garnizonowym pw. św. Elżbiety.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.30
na cmentarzu „Skowronia Góra” przy ul. Działkowej we Wrocławiu.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Plaża

W pierwszą rocznicę śmierci

śp.
Doktor Sabiny Stoinskiej

wspominam Jej niezwykłą dobroć, łagodność i mądrość.
Nigdy nie zapomnę, z jakim oddaniem i poświęceniem dbała o wszystkich swoich pacjentów.
To dzięki Niej pokochałem medycynę i wkrótce sam zostanę lekarzem.

Dziękuję Ci, Kochana Pani Doktor, za wszystko: za opiekę w czasie choroby i za pomoc w wyborze życiowej drogi.
Nie ma Pani wśród nas już od roku, a ja nadal czuję Pani wsparcie. Na zawsze pozostanie Pani w moim sercu.

Pani najwierniejszy pacjent

Sebastian Gołasiński z rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

chciałbym bardzo Pani podziękować za leczenie moich dzieci Jacka i Tomka za uczciwość, empatię i normalność... Paweł Kozak

Paweł Kozak


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pani Sabinka leczyła mnie najlepiej jak potrafiła. Gdy tylko zajrzała do moich oczu, wiedziała co ma robić

Patryk Z Rodzicami


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
K.Hajdasz


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cudowna - lekarz i człowiek. Bardzo mi smutno...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pozostanie w naszej pamięci zawsze. Małgosia z Michałem


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
M.Zając


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Marta Goleb


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Piotr . Życzliwa i bardzo wspaniała pediatra .


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniała ! Najukochańsz​a!


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najwspanials​za, cudowna pediatra. Dobra, zyczliwa, serdeczna,​cierpliwa. Moje dziecko ja uwielbialo. Przez 10 lat przychodzili​śmy do Pani Doktor. Dziekujemy za wszystko. Tak bardzo nam smutno i zal. Agnieszka z Kubusiem.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest mi ciężko wyobrazić sobie, że nie ma z Nami Pani Sabinki. Leczyła mnie jako małe dziecko, potem moje dzieci. Znałam ją ponad 30 lat. Wspaniały człowiek, empatyczna, pozytywna. To niesprawiedl​iwe.​..


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana Pani Doktor. Zawsze w naszej pamięci. Niech dobry Bóg przyjmie Cię do grona Zbawionych


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najszczersze kondolencje dla rodziny...to była cudowna Pani Doktor! Od urodzenia zajmowała się moimi dziećmi bardzo delikatna i spokojna, życzliwość i troska płynęły jej z serca...była cudownym lekarzem! Będzie Nam Pani bardzo brakować :(


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serce boli...tak szybko Doktor odeszła....W naszej pamięci zostanie Pani na zawsze...​Dziękujemy za opiekę. Składamy kondolencje dla rodziny. Mama małej pacjentki Zuzi


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Świetny lekarz, z wyczuciem i empatią. Przypominala mi moją mamę, też pediatrę. Tak szybko odeszła...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie zdążyłam podziękować Pani doktor za opiekę na moimi dziećmi ...Składamy kondolencje dla rodziny. Katarzyna, Helena, Adam Ś.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najwspanials​zy lekarz na świecie.Pani doktor leczyła mnie od początku i moje córki. Cudowna kobieta.​Dziękuję


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziekujemy za cieplo i troske,​będziemy pamiętac. Olimpia z rodzina


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najszczersze kondolencje dla rodziny. sąsiedzi, pacjenci


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najszczersze kondolencje dla rodziny. Wspaniała osoba, pozostanie po niej pustka i żal, ale też pamięć o tym jak dobrym i pogodnym człowiekiem była oraz pieczołowici​e i troskliwie leczyła swoich pacjentów. Nie można w to wszystko uwierzyć.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałoś​ć i pogodę ducha. Będzie nam Pani bardzo brakować! Julia, Milena, Agnieszka i Sebastian Rosłanowie


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Katarzyna Strajsel


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Lekarz z powołania. Ciepła, miła, pogodna i pomocna. Dzieci ją uwielbiały. Ciężko w to wszystko uwierzyć. Beata F.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jola


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia