Sabina Stoinska

This was published in the following publications on 29.12.2015:
Gazeta Wrocławska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 grudnia 2015 roku zmarła nasza<br />kochana Żona, Mama i Siostra<br />Sabina Stoinska<br />Nabożeństwo żałobne odbędzie się dnia 30 grudnia 2015 r. o godz. 12.00<br />w kościele Garnizonowym pw. św. Elżbiety.<br />Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.30<br />na cmentarzu „Skowronia Góra” przy ul. Działkowej we Wrocławiu.<br />Pogrążona w smutku<br />Rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 grudnia 2015 roku zmarła nasza
kochana Żona, Mama i Siostra
Sabina Stoinska
Nabożeństwo żałobne odbędzie się dnia 30 grudnia 2015 r. o godz. 12.00
w kościele Garnizonowym pw. św. Elżbiety.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.30
na cmentarzu „Skowronia Góra” przy ul. Działkowej we Wrocławiu.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Beach

W pierwszą rocznicę śmierci

śp.
Doktor Sabiny Stoinskiej

wspominam Jej niezwykłą dobroć, łagodność i mądrość.
Nigdy nie zapomnę, z jakim oddaniem i poświęceniem dbała o wszystkich swoich pacjentów.
To dzięki Niej pokochałem medycynę i wkrótce sam zostanę lekarzem.

Dziękuję Ci, Kochana Pani Doktor, za wszystko: za opiekę w czasie choroby i za pomoc w wyborze życiowej drogi.
Nie ma Pani wśród nas już od roku, a ja nadal czuję Pani wsparcie. Na zawsze pozostanie Pani w moim sercu.

Pani najwierniejszy pacjent

Sebastian Gołasiński z rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

chciałbym bardzo Pani podziękować za leczenie moich dzieci Jacka i Tomka za uczciwość, empatię i normalność... Paweł Kozak

Paweł Kozak


7yrs

Image chosen by user
Pani Sabinka leczyła mnie najlepiej jak potrafiła. Gdy tylko zajrzała do moich oczu, wiedziała co ma robić

Patryk Z Rodzicami


7yrs

Image chosen by user
K.Hajdasz


9yrs

Image chosen by user
Cudowna - lekarz i człowiek. Bardzo mi smutno...


10yrs

Image chosen by user
Pozostanie w naszej pamięci zawsze. Małgosia z Michałem


10yrs

Image chosen by user
M.Zając


10yrs

Image chosen by user
Marta Goleb


10yrs

Image chosen by user
Piotr . Życzliwa i bardzo wspaniała pediatra .


10yrs

Image chosen by user
Wspaniała ! Najukochańsz​a!


10yrs

Image chosen by user
Najwspanials​za, cudowna pediatra. Dobra, zyczliwa, serdeczna,​cierpliwa. Moje dziecko ja uwielbialo. Przez 10 lat przychodzili​śmy do Pani Doktor. Dziekujemy za wszystko. Tak bardzo nam smutno i zal. Agnieszka z Kubusiem.


10yrs

Image chosen by user
Jest mi ciężko wyobrazić sobie, że nie ma z Nami Pani Sabinki. Leczyła mnie jako małe dziecko, potem moje dzieci. Znałam ją ponad 30 lat. Wspaniały człowiek, empatyczna, pozytywna. To niesprawiedl​iwe.​..


10yrs

Image chosen by user
Kochana Pani Doktor. Zawsze w naszej pamięci. Niech dobry Bóg przyjmie Cię do grona Zbawionych


10yrs

Image chosen by user
Najszczersze kondolencje dla rodziny...to była cudowna Pani Doktor! Od urodzenia zajmowała się moimi dziećmi bardzo delikatna i spokojna, życzliwość i troska płynęły jej z serca...była cudownym lekarzem! Będzie Nam Pani bardzo brakować :(


10yrs

Image chosen by user
Serce boli...tak szybko Doktor odeszła....W naszej pamięci zostanie Pani na zawsze...​Dziękujemy za opiekę. Składamy kondolencje dla rodziny. Mama małej pacjentki Zuzi


10yrs

Image chosen by user
Świetny lekarz, z wyczuciem i empatią. Przypominala mi moją mamę, też pediatrę. Tak szybko odeszła...


10yrs

Image chosen by user
Nie zdążyłam podziękować Pani doktor za opiekę na moimi dziećmi ...Składamy kondolencje dla rodziny. Katarzyna, Helena, Adam Ś.


10yrs

Image chosen by user
Najwspanials​zy lekarz na świecie.Pani doktor leczyła mnie od początku i moje córki. Cudowna kobieta.​Dziękuję


10yrs

Image chosen by user
Dziekujemy za cieplo i troske,​będziemy pamiętac. Olimpia z rodzina


10yrs

Image chosen by user
Najszczersze kondolencje dla rodziny. sąsiedzi, pacjenci


10yrs

Image chosen by user
Najszczersze kondolencje dla rodziny. Wspaniała osoba, pozostanie po niej pustka i żal, ale też pamięć o tym jak dobrym i pogodnym człowiekiem była oraz pieczołowici​e i troskliwie leczyła swoich pacjentów. Nie można w to wszystko uwierzyć.


10yrs

Image chosen by user
Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałoś​ć i pogodę ducha. Będzie nam Pani bardzo brakować! Julia, Milena, Agnieszka i Sebastian Rosłanowie


10yrs

Image chosen by user
Katarzyna Strajsel


10yrs

Image chosen by user
Lekarz z powołania. Ciepła, miła, pogodna i pomocna. Dzieci ją uwielbiały. Ciężko w to wszystko uwierzyć. Beata F.


10yrs

Image chosen by user
Jola


10yrs

End of content

No more pages to load