ADAM CHMIELEWSKI

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.08.2015
Express Bydgoski

"Dla świata byłeś tylko cząstką, dla mnie całym światem."

Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 20.08.2015 r. odszedł nagle mój Najdroższy Jedyny Syn

śp.ADAM CHMIELEWSKI

lat 41

Msza św. zostanie odprawiona w piątek 28.08.2015 r. o godz. 12.00 w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego Al. Wyszyńskiego 58 w Bydgoszczy. Pogrzeb po mszy na pobliskim cmentarzu.

Zrozpaczona Matka

Plaża

"Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi"

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że dnia 20.08.2015 r. niespodziewanie odszedł od nas drogi naszemu sercu

śp.ADAM CHMIELEWSKI

Żegnamy Cię Adasiu...

Ciocia Krysia, Arletka i Danusia z Rodzinami, Wujek Heniu z Darkiem

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>Nie zapomnę.</p>

Herubo


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiesław Wierzbicki 20 sierpnia - data na zawsze przepojona bólem. I niepogodzeni​em. I nie pogodzę się.Nigdy. Wspominam z czułością.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie zapomnę.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dlaczego akurat Jego wybrales Panie Boze?


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niedługo mijają 2 lata a w sercu nadal ból, pustka i tęsknota...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie mam kontaktu z nikim z bliskich i nie wiem co sie stalo,​dlaczego Adama nie ma,blagam o informacje,​nie daje mi to spokoju. Czy ktos moze mi pomoc?


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś dopiero się dowiedziałem że Ciebie już nie ma ,nasza przyjaźń i niezapomnian​e wspomnienia na zawsze pozostaną w moim sercu.​Krzysztof Chlebowski


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jakub spoczywaj w spokoju kolego


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Człowiek,​ktory zmienil mnie i moje życie. Na zawsze w sercu. "Herubo..."


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Sebastian Myszkiewicz


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż nie mogę uwierzyć i pogodzić się z myślą, że Ciebie nie ma.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są ludzie, którzy w pamięci zostają... i choć czas mija, wspomnienia o nich nie przemijają.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Sebastian Myszkiewicz


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiesław Wierzbicki Bardzo smutny dzień.I taki będzie już zawsze. A nie powinno tak być...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiesław Wierzbicki Z modlitwą. I łzą.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiesław Wierzbicki Wierzę, że zostałeś wybrany. Wierzę, że to miało sens. Nie zapomnę...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wlasnie mija rok... tak bardzo chcialabym cofnac czas... mam nadzieje,ze TAM jestes szczesliwy..​. tesknie...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wlasnie mija rok... tak bardzo chcialabym cofnac czas... mam nadzieje,ze TAM jestes szczesliwy..​. tesknie...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiesław Wierzbicki Z modlitwą. Z sercem i niewypowiedz​ianymi słowami.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ela


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Joanna Podgórska_Fi​jał


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Joanna


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najszczersze wyrazy współczucia wiadomość o śmierci Adama była dla mnie szokiem jeszcze jakiś czas temu rozmawialiśm​y, usmiechał się a teraz go nie ma... W mej pamieci na zawsze Ania


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tak bardzo chcialabym cofnac czas....


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia