Arkadiusz Kozubek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.06.2016
Gazeta Wrocławska

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Prof. zw. dr. hab. Arkadiusza Kozubka

zmarłego w dniu 20 maja 2016 r.

biochemika, nauczyciela i wychowawcy wielu pokoleń biochemików i biotechnologów,

twórcy polskiej szkoły liposomowej, byłego kierownika Zakładu Lipidów i Liposomów,

wieloletniego dyrektora Instytutu Biochemii i Biologii Molekularnej,

współtwórcy i współredaktora „Cellular and Molecular Biology Letters”,

wieloletniego członka Komitetu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk.

Rodzinie i Najbliższym Pana Profesora

wyrazy szczerego współczucia składają

Rektor i Senat Uniwersytetu Wrocławskiego, Dziekani,

członkowie Rady Wydziału oraz pracownicy Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 2 czerwca 2016 r. o godz. 14.00 na cmentarzu przy ul. Kiełczowskiej (cmentarz Kiełczów we Wrocławiu).
Pożegnanie akademickie odbędzie się o godz. 11.30 w Sali im. Czekanowskiego, ul. Kuźnicza 35.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krystian Wonchała


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Paulina Wyrozumska: Prof.​Kozubek- wspanialy naukowiec.​dzieki niemu wybralam Uniwersytet Wroclawski.​Jak dzis pamietam jego krotki entuzjastycz​ny wyklad na "Dniach Otwartych" dla kandytatow.​Wspanialy umysl.​pozostanie w mojej pamieci na zawsze


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mr-Bad, Forum Modelarzy Broni w skali 1:1 Szlachetny Pan Arkadiusz Kozubek... Świetny rysownik i twórca planów modelarskich Mamy nadzieję na dalszą współpracę..​. tam z góry. Osobiście bardzo na to liczę. Ma Pann teraz tyle czasu...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jacek Leluk. Żegnaj Arek, najpierw mój nauczycielu biochemii lipidów, później wieloletni wspaniały przyjacielu - zawodowo i prywatnie.


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia