Arkadiusz Kozubek

This was published in the following publications on 01.06.2016:
Gazeta Wrocławska

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Prof. zw. dr. hab. Arkadiusza Kozubka

zmarłego w dniu 20 maja 2016 r.

biochemika, nauczyciela i wychowawcy wielu pokoleń biochemików i biotechnologów,

twórcy polskiej szkoły liposomowej, byłego kierownika Zakładu Lipidów i Liposomów,

wieloletniego dyrektora Instytutu Biochemii i Biologii Molekularnej,

współtwórcy i współredaktora „Cellular and Molecular Biology Letters”,

wieloletniego członka Komitetu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk.

Rodzinie i Najbliższym Pana Profesora

wyrazy szczerego współczucia składają

Rektor i Senat Uniwersytetu Wrocławskiego, Dziekani,

członkowie Rady Wydziału oraz pracownicy Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 2 czerwca 2016 r. o godz. 14.00 na cmentarzu przy ul. Kiełczowskiej (cmentarz Kiełczów we Wrocławiu).
Pożegnanie akademickie odbędzie się o godz. 11.30 w Sali im. Czekanowskiego, ul. Kuźnicza 35.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Krystian Wonchała


9yrs

Image chosen by user
Paulina Wyrozumska: Prof.​Kozubek- wspanialy naukowiec.​dzieki niemu wybralam Uniwersytet Wroclawski.​Jak dzis pamietam jego krotki entuzjastycz​ny wyklad na "Dniach Otwartych" dla kandytatow.​Wspanialy umysl.​pozostanie w mojej pamieci na zawsze


9yrs

Image chosen by user
Mr-Bad, Forum Modelarzy Broni w skali 1:1 Szlachetny Pan Arkadiusz Kozubek... Świetny rysownik i twórca planów modelarskich Mamy nadzieję na dalszą współpracę..​. tam z góry. Osobiście bardzo na to liczę. Ma Pann teraz tyle czasu...


9yrs

Image chosen by user
Jacek Leluk. Żegnaj Arek, najpierw mój nauczycielu biochemii lipidów, później wieloletni wspaniały przyjacielu - zawodowo i prywatnie.


10yrs

End of content

No more pages to load