Halina Hildebrandt

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.06.2015
Głos Wielkopolski

Twej miłości nikt nam nie odbierze.
Bogu dziękujemy, że dał nam Ciebie.
Wierzymy, że kiedyś spotkamy się znowu,
w niebie w Twoim nowym domu.
Z sercem przepełnionym bólem zawiadamiamy,że dnia 24.06.2015 r.
po ciężkich cierpieniach znoszonych z anielską cierpliwością odeszła do Pana Boga moja najukochańsza żona, nasza najwspanialsza mama, ukochana babcia, siostra, teściowa, szwagierka, ciocia.
ŚP.
Halina Hildebrandt
z domu Lechniak
Msza św. zostanie odprawiona 26.06.2015 r.o godz. 13.00 w kościele
w Rosnówku. Po mszy św. odbędą się uroczystości pogrzebowe.
W głębokim smutku pogrążeni mąż, córki z mężami, wnuki, wnuczka
Prosimy o nieskładanie kondolencji

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłaś jesteś będziesz najukochansz​a żoną mamą babunia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Miłość wiara nadzieja...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutek żal tęsknota. ..


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutno tu bez Ciebie Mamuś tyle chciałoby się Tobie opowiedzieć ale pewnie wszystko widzisz przez okno niebiańskie♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie ♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w naszych sercach ♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak mi Mamo jest smutno bez Ciebie, brak Twych słow i ciepła Twych rąk, lecz ty pewnie wolisz byc w niebie, a tu jest pusty kąt. Tak mi Mamo jest smutno bez Ciebie, czy powrócic wolno Ci tu, lecz Ty pewnie wolisz byc w niebie....


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Im droższy człowiek, tym większy ból, Lecz wolą Boga jest rozstanie, Nadzieją – dusz naszych spotkanie”


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
(*) Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławion​aś Ty między niewiastami i błogosławion​y owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej Amen ♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju wiecznym ♡ niech Anioły się Tobą opiekują ♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie ♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspominamy tęsknimy pamiętamy


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie ♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech Anioły się Tobą opiekują ♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śpij w pokoju. M.D.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zdrowaś Maryjo łaski pełna Pan z Tobą. ...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie ♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamuś tęsknimy


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Świeć Panie nad Jej duszą ♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie ♡ Mamuś modlimy się codziennie za Ciebie. ...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
24.06.2015 tej daty nigdy już niezapomnimy​:​(


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciągle w niebo przez okno patrzę może kiedyś Cię Mamuś w chmurach wypatrze.​Dzis rok już mija jak Cię nie ma z nami Mamo Jedyna.♡♡♡


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W mych snach pojawiłaś się już parę razy,tak się cieszę,że mnie odwiedzasz,​bo wtedy mogę znów cię zobaczyć,a to dla mnie tak wiele znaczy.​kocham Ciebie tak bardzo.Boże dziękuję,że kiedyś wybrałeś dla Nas tak kochaną,​najlepszą mamusię...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamusiu dziś do Ciebie przyjadę,nad grobem Twoim stanę,znów będę płakała,​wiem,że Tego byś nie chciała.​Przepraszam,​łzy same płyną ......


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia