Halina Hildebrandt

This was published in the following publications on 26.06.2015:
Głos Wielkopolski

Twej miłości nikt nam nie odbierze.
Bogu dziękujemy, że dał nam Ciebie.
Wierzymy, że kiedyś spotkamy się znowu,
w niebie w Twoim nowym domu.
Z sercem przepełnionym bólem zawiadamiamy,że dnia 24.06.2015 r.
po ciężkich cierpieniach znoszonych z anielską cierpliwością odeszła do Pana Boga moja najukochańsza żona, nasza najwspanialsza mama, ukochana babcia, siostra, teściowa, szwagierka, ciocia.
ŚP.
Halina Hildebrandt
z domu Lechniak
Msza św. zostanie odprawiona 26.06.2015 r.o godz. 13.00 w kościele
w Rosnówku. Po mszy św. odbędą się uroczystości pogrzebowe.
W głębokim smutku pogrążeni mąż, córki z mężami, wnuki, wnuczka
Prosimy o nieskładanie kondolencji

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Następny rok mija a tęsknota nie przemija W naszych sercach na zawsze Mamo pozostaniesz

Córka


7mos

Image chosen by user
Mówią,że czas goi rany,dziś wiem,że to nieprawda,gdy odchodzi ktoś,kto jest tak bardzo przez nas kochany.Niedlugo 8 lat minie,gdy Bóg zabrał cię mamusiu do siebie,a tu na ziemi ból i tęsknota wciąż taka sama,bo tak jest,gdy odchodzi najukochańsza Mama.

Renia


3yrs

Image chosen by user
To już 5 lat Nadal ciężko oswoić smutek i tęsknotę

Córka


6yrs

Image chosen by user
Na zawsze Mamo pozostaniesz w naszych sercach

Córka


6yrs

Image chosen by user
Pamiętam kocham tęsknię

Córka


7yrs

Image chosen by user
Tęsknota coraz bardziej boli

Córka


7yrs

Image chosen by user
dla ciebie kochana siostro świeczka pamięci

grażyna


7yrs

Image chosen by user
<p>Mamo,dzisiaj mi się przyśniłaś,byłaś przy mnie-najwspanialsza chwila.Kochałaś nas całą sobą,byłaś,jesteś i zawsze będziesz dla Nas najukochańszą,​nieza​stąpioną osobą.Kocham cię.</p>

Córka


7yrs

Image chosen by user
<p>Mamuś</p><p>Ty byłaś miłością, ciepłem, światłem jak słońce na niebie zasnęłaś, zrobiło się zimno, ciemno, brak nam Ciebie ...</p>

Córki


7yrs

Image chosen by user
W naszych sercach pozostaniesz Mamo na zawsze♡


8yrs

Image chosen by user
Pamięć nie umiera


8yrs

Image chosen by user
Odeszłaś za wcześnie, słońce zgasło, choć dzień był jeszcze”


9yrs

Image chosen by user
22 miesiące mijają jak Cię Mamo nie ma z nami a tu wciąż słychać Twój śmiech czuć Twoją miłość bo poprostu wciąż jesteś Mamuś z nami


9yrs

Image chosen by user
Tyle czasu już upłynęło,gdy twe serce bić przestało.A ja mamus,wciąż tesknie;tak bardzo mnie boli,ze odeszlas moja kochana,​cudowna mamo.


9yrs

Image chosen by user
Pamięć o Tobie juz zawsze będzie na wieki


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​♡♡♡


9yrs

Image chosen by user
Jak tu cieżko bez Ciebie jak tu smutno i tęskno Kocham Cię Mamo


9yrs

Image chosen by user
Ty byłaś mym światłem,mą radością, szczęściem,​przyjacielem i teraz nie ma minuty,dnia,​godziny bym nie wspomniała z Tobą spędzonej chwili.​Dziekuje mamus,z każdym dniem brakuje mi Ciebie wciąż więcej,​więcej,​więcej...​Kocham Cię


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu,tak bardzo tęsknię,a ból po twoim odejściu nigdy nie minie,wciąż trwa i wciąż rośnie,tak bardzo cię kochamy i nigdy o Tobie nie zapomnimy.​ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU...


9yrs

Image chosen by user
Dzieląc się opłatkiem dziś spoglądamy w niebo i uśmiechamy się wierząc że tam jestem szczęśliwa. Pamietamy o Tobie i nadal Cię kochamy .Przez łzy dziękujemy Bogu że chociaż przez chwilę ale byłaś z nami.​Spoczywaj Mamuś w pokoju wiecznym♡


9yrs

Image chosen by user
Dziś to już druga wigilia bez Ciebie Mamo.Wierzę że tak jak my tu na Ziemi świętujemy to Ty świetujesz w Niebie.Ty masz chór aniołków a nam braknie Ciebie.♡♡♡


9yrs

Image chosen by user
Najukochańsz​a Mamusiu spoczywaj w pokoju...​brakuje tu Ciebie ♡


9yrs

Image chosen by user
Pamięć o Tobie jest i będzie wieczna♡


9yrs

Image chosen by user
Niech Anioły się Tobą Mamusiu opiekują♡


9yrs

End of content

No more pages to load