Halina Hildebrandt

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.06.2015
Głos Wielkopolski

Twej miłości nikt nam nie odbierze.
Bogu dziękujemy, że dał nam Ciebie.
Wierzymy, że kiedyś spotkamy się znowu,
w niebie w Twoim nowym domu.
Z sercem przepełnionym bólem zawiadamiamy,że dnia 24.06.2015 r.
po ciężkich cierpieniach znoszonych z anielską cierpliwością odeszła do Pana Boga moja najukochańsza żona, nasza najwspanialsza mama, ukochana babcia, siostra, teściowa, szwagierka, ciocia.
ŚP.
Halina Hildebrandt
z domu Lechniak
Msza św. zostanie odprawiona 26.06.2015 r.o godz. 13.00 w kościele
w Rosnówku. Po mszy św. odbędą się uroczystości pogrzebowe.
W głębokim smutku pogrążeni mąż, córki z mężami, wnuki, wnuczka
Prosimy o nieskładanie kondolencji

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Następny rok mija a tęsknota nie przemija W naszych sercach na zawsze Mamo pozostaniesz

Córka


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mówią,że czas goi rany,dziś wiem,że to nieprawda,gdy odchodzi ktoś,kto jest tak bardzo przez nas kochany.Niedlugo 8 lat minie,gdy Bóg zabrał cię mamusiu do siebie,a tu na ziemi ból i tęsknota wciąż taka sama,bo tak jest,gdy odchodzi najukochańsza Mama.

Renia


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już 5 lat Nadal ciężko oswoić smutek i tęsknotę

Córka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze Mamo pozostaniesz w naszych sercach

Córka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam kocham tęsknię

Córka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknota coraz bardziej boli

Córka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
dla ciebie kochana siostro świeczka pamięci

grażyna


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mamo,dzisiaj mi się przyśniłaś,byłaś przy mnie-najwspanialsza chwila.Kochałaś nas całą sobą,byłaś,jesteś i zawsze będziesz dla Nas najukochańszą,​nieza​stąpioną osobą.Kocham cię.</p>

Córka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mamuś</p><p>Ty byłaś miłością, ciepłem, światłem jak słońce na niebie zasnęłaś, zrobiło się zimno, ciemno, brak nam Ciebie ...</p>

Córki


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W naszych sercach pozostaniesz Mamo na zawsze♡


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamięć nie umiera


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odeszłaś za wcześnie, słońce zgasło, choć dzień był jeszcze”


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
22 miesiące mijają jak Cię Mamo nie ma z nami a tu wciąż słychać Twój śmiech czuć Twoją miłość bo poprostu wciąż jesteś Mamuś z nami


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tyle czasu już upłynęło,gdy twe serce bić przestało.A ja mamus,wciąż tesknie;tak bardzo mnie boli,ze odeszlas moja kochana,​cudowna mamo.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamięć o Tobie juz zawsze będzie na wieki


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy...​♡♡♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jak tu cieżko bez Ciebie jak tu smutno i tęskno Kocham Cię Mamo


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ty byłaś mym światłem,mą radością, szczęściem,​przyjacielem i teraz nie ma minuty,dnia,​godziny bym nie wspomniała z Tobą spędzonej chwili.​Dziekuje mamus,z każdym dniem brakuje mi Ciebie wciąż więcej,​więcej,​więcej...​Kocham Cię


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamusiu,tak bardzo tęsknię,a ból po twoim odejściu nigdy nie minie,wciąż trwa i wciąż rośnie,tak bardzo cię kochamy i nigdy o Tobie nie zapomnimy.​ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzieląc się opłatkiem dziś spoglądamy w niebo i uśmiechamy się wierząc że tam jestem szczęśliwa. Pamietamy o Tobie i nadal Cię kochamy .Przez łzy dziękujemy Bogu że chociaż przez chwilę ale byłaś z nami.​Spoczywaj Mamuś w pokoju wiecznym♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś to już druga wigilia bez Ciebie Mamo.Wierzę że tak jak my tu na Ziemi świętujemy to Ty świetujesz w Niebie.Ty masz chór aniołków a nam braknie Ciebie.♡♡♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najukochańsz​a Mamusiu spoczywaj w pokoju...​brakuje tu Ciebie ♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamięć o Tobie jest i będzie wieczna♡


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech Anioły się Tobą Mamusiu opiekują♡


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia