Andrzej Kobel

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.05.2015
Gazeta Wrocławska

15 lat temu, 26 maja 2000 roku, zmarł Andrzej Kobel
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego,
Pionier prywatnej przedsiębiorczości po 1989,
współtwórca nowoczesnych rynków hurtowych,
założyciel spółki "Targpiast".
Animator kultury studenckiej, wieloletni szef UOK
"Index", Fundator stypendiów artystycznych,
organizator imprez kulturalnych.
Opiekun ludzi bezdomnych i chorych, zaangażowany
w wiele przedsięwzięć dobroczynnych, zwłaszcza
na rzecz dzieci i młodzieży, członek Zarządu "Fundacji
Lubiąż", radny miasta Wrocławia, budowniczy kościoła
na Marszowicach, za swą działalność odznaczony przez
Jana Pawła II orderem "Pro Ecclesiae et Pontifice".
Niestrudzony inicjator wielu działań o charakterze społecznym, gospodarczym, kulturalnym i charytatywnym.
Gorący i szczery patriota oddany Bogu i Ojczyźnie. Nieodżałowany Mąż, Ojciec, Brat i Syn.
Wspaniały, lojalny przyjaciel.

Zgodnie z przyjętą dewizą "żył śmiało nie szkodząc innym".
I takim odważnym i pięknym Człowiekiem
pozostał w naszej pamięci.
Rodzina i przyjaciele

Plaża

15 lat temu, 26 maja 2000 roku zmarł Andrzej Kobel Wszystkim, którzy przez te lata zachowali
Go w serdecznej pamięci,
a mnie i naszym dzieciom okazywali
pomoc i życzliwość z całego serca dziękuję Ewa

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Drogi dziadku, nawet jezeli cie nie poznałam bo sie urodziłam 9 lat póżniej , wiem że jestes najlepszym dziadkiem na świecie . ja i reszta twojich wnuków (masz ich jeszcze 4) tęsknimy za toba najbardziej na świecie nawet chociaż żaden z nas cie nie poznal . kocham cie dziadku Cecylka

Cecylia kobel


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dobry Człowiek !


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia