Andrzej Kobel

This was published in the following publications on 26.05.2015:
Gazeta Wrocławska

15 lat temu, 26 maja 2000 roku, zmarł Andrzej Kobel
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego,
Pionier prywatnej przedsiębiorczości po 1989,
współtwórca nowoczesnych rynków hurtowych,
założyciel spółki "Targpiast".
Animator kultury studenckiej, wieloletni szef UOK
"Index", Fundator stypendiów artystycznych,
organizator imprez kulturalnych.
Opiekun ludzi bezdomnych i chorych, zaangażowany
w wiele przedsięwzięć dobroczynnych, zwłaszcza
na rzecz dzieci i młodzieży, członek Zarządu "Fundacji
Lubiąż", radny miasta Wrocławia, budowniczy kościoła
na Marszowicach, za swą działalność odznaczony przez
Jana Pawła II orderem "Pro Ecclesiae et Pontifice".
Niestrudzony inicjator wielu działań o charakterze społecznym, gospodarczym, kulturalnym i charytatywnym.
Gorący i szczery patriota oddany Bogu i Ojczyźnie. Nieodżałowany Mąż, Ojciec, Brat i Syn.
Wspaniały, lojalny przyjaciel.

Zgodnie z przyjętą dewizą "żył śmiało nie szkodząc innym".
I takim odważnym i pięknym Człowiekiem
pozostał w naszej pamięci.
Rodzina i przyjaciele

Beach

15 lat temu, 26 maja 2000 roku zmarł Andrzej Kobel Wszystkim, którzy przez te lata zachowali
Go w serdecznej pamięci,
a mnie i naszym dzieciom okazywali
pomoc i życzliwość z całego serca dziękuję Ewa

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Drogi dziadku, nawet jezeli cie nie poznałam bo sie urodziłam 9 lat póżniej , wiem że jestes najlepszym dziadkiem na świecie . ja i reszta twojich wnuków (masz ich jeszcze 4) tęsknimy za toba najbardziej na świecie nawet chociaż żaden z nas cie nie poznal . kocham cie dziadku Cecylka

Cecylia kobel


3yrs

Image chosen by user
Dobry Człowiek !


11yrs

End of content

No more pages to load