Mirosław Dziedzic

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.07.2015
Dziennik Zachodni

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Kolegi

Pana Mirosława Dziedzica

Pracownika Biblioteki Śląskiej w Katowicach,
cenionego, niepospolicie spokojnego i lubianego w swoim środowisku.

Wyrazy szczerego i głębokiego współczucia

Rodzinie

składają

Dyrekcja i Pracownicy Biblioteki Śląskiej
w Katowicach

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

NASTĘPNE ŚWIĘTA BEZ CIEBIE, PAMIĘTAM,TĘSKNIE,​KO​CHAM

Bliska osoba


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknie za Tobą, myślę o Tobie każdego dnia

Znajoma


7 l

<p>Tęsknie za Tobą Miraż. Dziś miałbyś urodziny i popijam Twoje wino. Kocham Cię</p>

Gość


7 l

<p>Mirku następne lato bez Ciebie i nudno bez Ciebie tu. Bardzo mi Ciebie brakuje i naszych wspólnych chwil</p>


7 l

<p>Miraż nadal tak bardzo mi Ciebie brakuje. Ciągle jeszcze czekam na telefon, dzwonek do drzwi. Widzę Cię z daleka jak idziesz taki kolorowy:). Tak bardzo mi Ciebie brakuje, tak bardzo nadal tęsknie. </p>


8 l

<p>Mireczku Kocham Cię, Kocham Cię ciągle !!!!</p>


8 l

<p>Tęsknie za Tobą!!!!!!!!</p>


8 l

<p>Miraż staram sie, żyć bez Ciebie, ale to nieustanna walka o każdy dzień. Bardzo mi Ciebie brakuje</p>


8 l

<p>Mirku nie ma dnia,abym o Tobie nie myślała. Nadal nie potrafię uwierzyć,że Cię tu nie ma. Bardzo, ale tak bardzo tęsknie za Tobą, bardzo mi Ciebie brakuje. Każdy dzień wyobrażam sobie jakby było gdybyś był. Kocham Cię!!!</p>


8 l

<p>Wesołych Świąt tam na górze,jesteś tu ze mną w mojej pamięci. Tęsknie i brakuje mi Ciebie</p>


8 l

<p>Miraż uczę się żyć bez Ciebie, każdy dzień to walka z tym. Tęsknie tak bardzo za Tobą!</p>


8 l

<p>Miraż tak bardzo mi Ciebie brakuje, tak tęsknie każdego dnia. czekaj tam na mnie</p>


8 l

<p>P</p>


8 l

<p>P.</p>


8 l

<p>Mirku codziennie myślami jestem przy Tobie, bardzo mi Ciebie brak, tęsknie tak bardzo. </p>


8 l

<p>P.</p>


8 l

<p>Miraż codziennie w moich myślach, tęsknie za Tobą, za Twoim głosem, uśmiechem. Bardzo Ciebie brakuje</p>


8 l

<p>Brakuje mi Ciebie!!!!</p>


8 l

<p>Tak bardzo Ciebie brakuje, tak bardzo nadal tęsknie za Tobą, tak bardzo walczę o każdy dzień bez tęsknoty za Tobą</p>


8 l

<p>Następny Nowy Rok bez Ciebie, jeśli gdzieś tam jesteś to szczęśliwego Nowego i czekaj na mnie</p>


8 l

<p>Tęsknie za Tobą codziennie</p>


8 l

<p>Mireczku pamiętam o Tobie każdego dnia. Kocham Cię</p>


8 l

<p>Miraż w taką porę ciężko nie myśleć o Tobie i nie wspominać! Ciężko nie wyobrażać sobie Ciebie tu z nami. Brakuje Cię bardzo!!!</p>


8 l

<p>Tak mi Ciebie brakuje, tych naszych żartów, wygłupów, rozmów. Ciągle na Ciebie czekam, na telefon, na dzwonek do drzwi. Wyglądając przez okno liczę,że Ciebie zobaczę jak idziesz. Miraż !</p>


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia