Mirosław Dziedzic

This was published in the following publications on 09.07.2015:
Dziennik Zachodni

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Kolegi

Pana Mirosława Dziedzica

Pracownika Biblioteki Śląskiej w Katowicach,
cenionego, niepospolicie spokojnego i lubianego w swoim środowisku.

Wyrazy szczerego i głębokiego współczucia

Rodzinie

składają

Dyrekcja i Pracownicy Biblioteki Śląskiej
w Katowicach

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

NASTĘPNE ŚWIĘTA BEZ CIEBIE, PAMIĘTAM,TĘSKNIE,​KO​CHAM

Bliska osoba


5yrs

Image chosen by user
Tęsknie za Tobą, myślę o Tobie każdego dnia

Znajoma


7yrs

<p>Tęsknie za Tobą Miraż. Dziś miałbyś urodziny i popijam Twoje wino. Kocham Cię</p>

Gość


7yrs

<p>Mirku następne lato bez Ciebie i nudno bez Ciebie tu. Bardzo mi Ciebie brakuje i naszych wspólnych chwil</p>


7yrs

<p>Miraż nadal tak bardzo mi Ciebie brakuje. Ciągle jeszcze czekam na telefon, dzwonek do drzwi. Widzę Cię z daleka jak idziesz taki kolorowy:). Tak bardzo mi Ciebie brakuje, tak bardzo nadal tęsknie. </p>


8yrs

<p>Mireczku Kocham Cię, Kocham Cię ciągle !!!!</p>


8yrs

<p>Tęsknie za Tobą!!!!!!!!</p>


8yrs

<p>Miraż staram sie, żyć bez Ciebie, ale to nieustanna walka o każdy dzień. Bardzo mi Ciebie brakuje</p>


8yrs

<p>Mirku nie ma dnia,abym o Tobie nie myślała. Nadal nie potrafię uwierzyć,że Cię tu nie ma. Bardzo, ale tak bardzo tęsknie za Tobą, bardzo mi Ciebie brakuje. Każdy dzień wyobrażam sobie jakby było gdybyś był. Kocham Cię!!!</p>


8yrs

<p>Wesołych Świąt tam na górze,jesteś tu ze mną w mojej pamięci. Tęsknie i brakuje mi Ciebie</p>


8yrs

<p>Miraż uczę się żyć bez Ciebie, każdy dzień to walka z tym. Tęsknie tak bardzo za Tobą!</p>


8yrs

<p>Miraż tak bardzo mi Ciebie brakuje, tak tęsknie każdego dnia. czekaj tam na mnie</p>


8yrs

<p>P</p>


8yrs

<p>P.</p>


8yrs

<p>Mirku codziennie myślami jestem przy Tobie, bardzo mi Ciebie brak, tęsknie tak bardzo. </p>


8yrs

<p>P.</p>


8yrs

<p>Miraż codziennie w moich myślach, tęsknie za Tobą, za Twoim głosem, uśmiechem. Bardzo Ciebie brakuje</p>


8yrs

<p>Brakuje mi Ciebie!!!!</p>


8yrs

<p>Tak bardzo Ciebie brakuje, tak bardzo nadal tęsknie za Tobą, tak bardzo walczę o każdy dzień bez tęsknoty za Tobą</p>


8yrs

<p>Następny Nowy Rok bez Ciebie, jeśli gdzieś tam jesteś to szczęśliwego Nowego i czekaj na mnie</p>


8yrs

<p>Tęsknie za Tobą codziennie</p>


8yrs

<p>Mireczku pamiętam o Tobie każdego dnia. Kocham Cię</p>


8yrs

<p>Miraż w taką porę ciężko nie myśleć o Tobie i nie wspominać! Ciężko nie wyobrażać sobie Ciebie tu z nami. Brakuje Cię bardzo!!!</p>


8yrs

<p>Tak mi Ciebie brakuje, tych naszych żartów, wygłupów, rozmów. Ciągle na Ciebie czekam, na telefon, na dzwonek do drzwi. Wyglądając przez okno liczę,że Ciebie zobaczę jak idziesz. Miraż !</p>


8yrs

End of content

No more pages to load