Przemysław Piński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.02.2015
Głos Koszaliński

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 4 lutego 2015r. odszedł od nas Nasz Kochany Syn, Mąż, Tatuś, Brat, Zięć, Wujek i Przyjaciel</p>
<h4>śp. Przemysław Piński</h4>
<p>Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 9 lutego 2015r. o godz. 11.45 w sali ceremonialnej przy ulicy Różanej 8 w Koszalinie. Po zakończeniu ceremonii kondukt uda się na Cmentarz w Koszalinie wejście „E” (od ul. Kamieniarskiej ok. godz. 12.30). Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu pogrzebu 10.00 w kościele pw. św. Józefa - przy Katedrze.</p>
<p>Prosimy o nieskładanie kondolencji.</p>
<p>Żona z Rodziną.</p>
<p>Kondolencje i szczegóły uroczystości na: Wrotniewscy.pl</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 4 lutego 2015r. odszedł od nas Nasz Kochany Syn, Mąż, Tatuś, Brat, Zięć, Wujek i Przyjaciel

śp. Przemysław Piński

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 9 lutego 2015r. o godz. 11.45 w sali ceremonialnej przy ulicy Różanej 8 w Koszalinie. Po zakończeniu ceremonii kondukt uda się na Cmentarz w Koszalinie wejście „E” (od ul. Kamieniarskiej ok. godz. 12.30). Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu pogrzebu 10.00 w kościele pw. św. Józefa - przy Katedrze.

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Żona z Rodziną.

Kondolencje i szczegóły uroczystości na: Wrotniewscy.pl

Plaża

W czwartą rocznicę przedwczesnego rozstania z

ś+p Przemysławem Pińskim
„Pinio”
prosimy o Jego życzliwe wspomnienie.
W dniu 10.02.2019 r. o godz. 9.00 w kościele pw. św. Wojciecha
zostanie odprawiona msza święta za spokój Jego duszy.
Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
my


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
My


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
My


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
My


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Sroda


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najkochańszy braciszku.​Tęsknimy strasznie za Tobą,zawsze będziesz z nami w naszych sercach w naszym życiu.​Kochamy Cię najmocniej na swiecie.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamietamy


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo mam Ciebie brakuje.​KOCHAMY CIEBIE


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<h4><strong>Kochany braciszku dziś są twoje urodziny bardzo ubolewamy,że nie ma Ciebie z nami,bardzo tęsknimy za Tobą,pozostaniesz w naszych sercach na zawsze.Kochamy Ciebie bardzo bardzo bardzo mocno kochany</strong></h4>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Twoj siostrzeniec Macius


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Macius


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mariola Magala


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
kochany Przemku strasznie nam Ciebie brakuje.​siostra


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>braciszku</p> <p>Nie ma dnia bez Ciebie kochany dlaczego,to nidgy nie nie minie kochany Przemku.Bardzo ale to bardzo jestesmy i zawsze bedziemy z Toba KOCHANY.siostra</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<h4>Braciszku pisze do Ciebie,bo tak tesknimy za Toba i bardzo bardzo strasznie nam Cie brakuje nigdy nie zapomne naszego ostatniego wypadu na grzyby,a tak bylo fajnie.bardzo Ciebie Kocham</h4>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tęsknimy</p> <p><span>Deszcz pachnie łzami,<br />a trawa chyli źdźbła,<br />albowiem żegnam brata<br />ciepłymi wspomnieniami...<br />Wcześnie wypadł z talii,<br />jak smutna żywa karta<br />ten kogo śmierć zastała<br />oraz zabrała resztę dni...<br />Wpisana mu była w życie<br />i duchem zniszczenia<br />szczęśliwe chwile brała,<br />ale teraz niech odpoczywa...<br />Świeć, Panie nad jego duszą,<br />by wstał w niskich mgłach<br />i zobaczył Twój uśmiech<br />oraz poszedł Jezu z Tobą...</span></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przemku bardzo mocno Cię kochamy i nigdy nie przestaniemy zawsze bedziemy z Toba i w naszych sercach na zawsze.​Tęskimy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przemku.​Bardzo teskimy za Tobą,zawsze bedziesz z nami.KOCHAMY CIE


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochany Przemku</p> <p>Tak bardzo nam Ciebie brakuje.KOCHAMY CIE</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

sylwia wasilewska


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wisiu


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Przemku</p> <p>bardzo teskimy zawsze bedziemy Ciebie KOCHAC</p>


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia