Przemysław Piński

This was published in the following publications on 06.02.2015:
Głos Koszaliński

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 4 lutego 2015r. odszedł od nas Nasz Kochany Syn, Mąż, Tatuś, Brat, Zięć, Wujek i Przyjaciel</p>
<h4>śp. Przemysław Piński</h4>
<p>Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 9 lutego 2015r. o godz. 11.45 w sali ceremonialnej przy ulicy Różanej 8 w Koszalinie. Po zakończeniu ceremonii kondukt uda się na Cmentarz w Koszalinie wejście „E” (od ul. Kamieniarskiej ok. godz. 12.30). Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu pogrzebu 10.00 w kościele pw. św. Józefa - przy Katedrze.</p>
<p>Prosimy o nieskładanie kondolencji.</p>
<p>Żona z Rodziną.</p>
<p>Kondolencje i szczegóły uroczystości na: Wrotniewscy.pl</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 4 lutego 2015r. odszedł od nas Nasz Kochany Syn, Mąż, Tatuś, Brat, Zięć, Wujek i Przyjaciel

śp. Przemysław Piński

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 9 lutego 2015r. o godz. 11.45 w sali ceremonialnej przy ulicy Różanej 8 w Koszalinie. Po zakończeniu ceremonii kondukt uda się na Cmentarz w Koszalinie wejście „E” (od ul. Kamieniarskiej ok. godz. 12.30). Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu pogrzebu 10.00 w kościele pw. św. Józefa - przy Katedrze.

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Żona z Rodziną.

Kondolencje i szczegóły uroczystości na: Wrotniewscy.pl

Beach

W czwartą rocznicę przedwczesnego rozstania z

ś+p Przemysławem Pińskim
„Pinio”
prosimy o Jego życzliwe wspomnienie.
W dniu 10.02.2019 r. o godz. 9.00 w kościele pw. św. Wojciecha
zostanie odprawiona msza święta za spokój Jego duszy.
Rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kochany MÓJ BRACISZKU.​Tak bardzo nam Ciebie brak,​tesknota,bol po twojej stracie jest ogromny tak chcialabyn abys byl tu z nami kochany.WRÓĆ DO NAS


10yrs

Image chosen by user
Kochany Braciszku bardzo nam Ciebie brakuje,​tesknimy za Toba


10yrs

Image chosen by user
<p>TĘSNOTA</p> <p>Wielki ból,wielki żal dopadł nas po twojej stracie kochany braciszku</p>


10yrs

Image chosen by user
Pamiętamy


10yrs

Image chosen by user
<p>Kochany minela 1 pierwsza rocznica jak jestes z dala od nas,nie ma dnia nie ma nocy bez Ciebie tak bardzo za Toba tesknimy.KOCHANY NASZ BRACISZKU.</p>


10yrs

Image chosen by user
siostra


10yrs

Image chosen by user
<p>Przemku...</p> <h4>W pierwsza rocznice ...</h4> <p>Dzis trudno powstrzymac lzy,</p> <p>Mimo. ze minal juz rok.</p> <p>Trudno sie z tego otrzasnac,</p> <p>Pogodzic sie, ze nie ma juz Cie.</p> <p>Pusto jest teraz bez Ciebie,</p> <p>Ciagle odczuwa sie Twojej osoby brak.</p> <p>Dlaczego, dlaczego,</p> <p>Gdzie jest moj brat.</p> <p>Dlaczego odszedl w wieku 34 lat...</p>


10yrs

Image chosen by user
W pierwsza rocznice smierci


10yrs

Image chosen by user
<p>dlaczego</p> <p>Smierc to slowo,ktore bolesny cios zadaje.</p> <p>Konczy sie zycie, konczy sie swiat.</p> <p>Tylko pustka,tylko zal w duszy zostaje,</p> <p>a w sercu wieczny slad.</p> <p>Teraz drogami Boga Ojca kroczysz,na jeziorach bozych lowisz.</p> <p>Smutno nam , ze Cie z nami nie ma.</p> <p>Ale w sercach nadzieja zostaje ,</p> <p>ze na pewno spokamy sie.</p>


10yrs

Image chosen by user
My


10yrs

Image chosen by user
Macius, Michlina, Mariola i Cezary


10yrs

Image chosen by user
Wujek kochany zawsze bedziemy z Toba Macius


10yrs

Image chosen by user
my


10yrs

Image chosen by user
<p>Zawsze bedziemy z Toba i badz zawsze z nami.Kochamy CIE</p>


10yrs

Image chosen by user
sylwia wasilewska


10yrs

Image chosen by user
<p>Czesc Braciszku tak bardzo bysmy chcieli abys byl z nami-tak bardzo nam ciebie brakuje(dlaczego)​ko​chany.Udales sie w daleka podroz i mam nadzieje ze niedlugo wrocisz.BARDZO mocno cie kochamy bardzo bardzo mocno braciszku</p>


10yrs

Image chosen by user
<3 WUJEK <3


10yrs

Image chosen by user
Kochany wujek


10yrs

Image chosen by user
Paweł Wasilewski


10yrs

Image chosen by user
Paweł Wasilewski Niugdy nie wygasniesz z mojej pamieci Wukju !!


10yrs

Image chosen by user
Nigdy nie wygasniesz z mojej pamieci Wujku !! Paweł


10yrs

Image chosen by user
PAMIETAMY


10yrs

Image chosen by user
<p>KOCHANY BRACISZKU</p> <p>Kochany minoł kolejny miesiąc bez Ciebie i bardzo nam Ciebie tu brak,wielki żal nasze serca dopada.KOCHANY NASZ.siostra</p>


10yrs

Image chosen by user
Bardzo mocno tęsknimy.​siostra


10yrs

End of content

No more pages to load