Przemysław Piński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.02.2015
Głos Koszaliński

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 4 lutego 2015r. odszedł od nas Nasz Kochany Syn, Mąż, Tatuś, Brat, Zięć, Wujek i Przyjaciel</p>
<h4>śp. Przemysław Piński</h4>
<p>Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 9 lutego 2015r. o godz. 11.45 w sali ceremonialnej przy ulicy Różanej 8 w Koszalinie. Po zakończeniu ceremonii kondukt uda się na Cmentarz w Koszalinie wejście „E” (od ul. Kamieniarskiej ok. godz. 12.30). Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu pogrzebu 10.00 w kościele pw. św. Józefa - przy Katedrze.</p>
<p>Prosimy o nieskładanie kondolencji.</p>
<p>Żona z Rodziną.</p>
<p>Kondolencje i szczegóły uroczystości na: Wrotniewscy.pl</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 4 lutego 2015r. odszedł od nas Nasz Kochany Syn, Mąż, Tatuś, Brat, Zięć, Wujek i Przyjaciel

śp. Przemysław Piński

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 9 lutego 2015r. o godz. 11.45 w sali ceremonialnej przy ulicy Różanej 8 w Koszalinie. Po zakończeniu ceremonii kondukt uda się na Cmentarz w Koszalinie wejście „E” (od ul. Kamieniarskiej ok. godz. 12.30). Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu pogrzebu 10.00 w kościele pw. św. Józefa - przy Katedrze.

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Żona z Rodziną.

Kondolencje i szczegóły uroczystości na: Wrotniewscy.pl

Plaża

W czwartą rocznicę przedwczesnego rozstania z

ś+p Przemysławem Pińskim
„Pinio”
prosimy o Jego życzliwe wspomnienie.
W dniu 10.02.2019 r. o godz. 9.00 w kościele pw. św. Wojciecha
zostanie odprawiona msza święta za spokój Jego duszy.
Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany MÓJ BRACISZKU.​Tak bardzo nam Ciebie brak,​tesknota,bol po twojej stracie jest ogromny tak chcialabyn abys byl tu z nami kochany.WRÓĆ DO NAS


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany Braciszku bardzo nam Ciebie brakuje,​tesknimy za Toba


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>TĘSNOTA</p> <p>Wielki ból,wielki żal dopadł nas po twojej stracie kochany braciszku</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochany minela 1 pierwsza rocznica jak jestes z dala od nas,nie ma dnia nie ma nocy bez Ciebie tak bardzo za Toba tesknimy.KOCHANY NASZ BRACISZKU.</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Przemku...</p> <h4>W pierwsza rocznice ...</h4> <p>Dzis trudno powstrzymac lzy,</p> <p>Mimo. ze minal juz rok.</p> <p>Trudno sie z tego otrzasnac,</p> <p>Pogodzic sie, ze nie ma juz Cie.</p> <p>Pusto jest teraz bez Ciebie,</p> <p>Ciagle odczuwa sie Twojej osoby brak.</p> <p>Dlaczego, dlaczego,</p> <p>Gdzie jest moj brat.</p> <p>Dlaczego odszedl w wieku 34 lat...</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W pierwsza rocznice smierci


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>dlaczego</p> <p>Smierc to slowo,ktore bolesny cios zadaje.</p> <p>Konczy sie zycie, konczy sie swiat.</p> <p>Tylko pustka,tylko zal w duszy zostaje,</p> <p>a w sercu wieczny slad.</p> <p>Teraz drogami Boga Ojca kroczysz,na jeziorach bozych lowisz.</p> <p>Smutno nam , ze Cie z nami nie ma.</p> <p>Ale w sercach nadzieja zostaje ,</p> <p>ze na pewno spokamy sie.</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
My


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Macius, Michlina, Mariola i Cezary


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wujek kochany zawsze bedziemy z Toba Macius


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
my


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zawsze bedziemy z Toba i badz zawsze z nami.Kochamy CIE</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
sylwia wasilewska


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Czesc Braciszku tak bardzo bysmy chcieli abys byl z nami-tak bardzo nam ciebie brakuje(dlaczego)​ko​chany.Udales sie w daleka podroz i mam nadzieje ze niedlugo wrocisz.BARDZO mocno cie kochamy bardzo bardzo mocno braciszku</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<3 WUJEK <3


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany wujek


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Paweł Wasilewski


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Paweł Wasilewski Niugdy nie wygasniesz z mojej pamieci Wukju !!


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nigdy nie wygasniesz z mojej pamieci Wujku !! Paweł


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PAMIETAMY


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>KOCHANY BRACISZKU</p> <p>Kochany minoł kolejny miesiąc bez Ciebie i bardzo nam Ciebie tu brak,wielki żal nasze serca dopada.KOCHANY NASZ.siostra</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo mocno tęsknimy.​siostra


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia