Krzysztof Skowroński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.05.2015
Gazeta Pomorska

"Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń." Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele współczucia, pomocy i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Krzysztofa Skowrońskiego, za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty serdeczne "Bóg zapłać" składa Żona z Rodziną

Plaża

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 30 kwietnia 2015 roku zginął śmiercią tragiczną
kochany Mąż, Syn, Brat, Szwagier, Wujek, Zięć i Wnuk

śp.
Krzysztof Skowroński
lat 31

Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 06.05.2015 roku o godz. 10.00
w kościele parafii pw św. Ducha.

Po mszy św. eksportacja Zmarłego
na cmentarz parafii pw. św. Mikołaja
przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu.

Pogrążona w smutku

Żona z Rodziną

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś. P. Pana Krzysztofa Skowrońskiego Pracownika Zakładu Produkcyjnego Soda Mątwy w Inowrocławiu spółki CIECH Soda Polska S.A. Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia składają: Zarząd i Załoga CIECH Soda Polska S.A.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzis mija 6 lat jak nie ma ciebie z nami bardzo tesknimy i kocjamy cie Rodzice

Malgorzata Skowronska


5 l

Bardzo bardzo tesknimy

Małgorzata Skowrońska


5 l

tęsknimy!!

Twoi Przyjaciele..


6 l

Krzysiu tęsknimy a Tobą minęły lata a tak ciężko się pogodzić że to Ty odszedłeś ... nie zasłużyłeś !!!

przyjaciel


6 l

Zawsze będziesz w naszych sercach poznaliśmy że jesteś bardzo dobry człowiek dlatego gdy odszedłeś nasz ból jest duży ..Krzysiu tęsknimy za tobą ..przyjaciele twoi przyjaciele

Przyjaciele Krzysia


6 l

tęsknimy

przyjaciele


7 l

kochamy Cię nasz Krzysztofie na zawsze !!!

przyjaciele


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo tęsknię

Anna Skowrońska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To światło nigdy nie zgaśnie bo pamiętam ..w sercu wiele łez i tęsknoty ... tej pustki nikt nie wypełni..za bardzo kochałam

Anna Skowrońska


7 l

słowa nie wyraża tego co czuje teraz Krzysztof dlaczego ??? Ty!

w


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo tęsknię

Anna Skowrońska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Gdybyś Był z nami ... nie płynęło by tyle łez...</p>

Gość


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dni biegną do przodu ale Tęsknota w moim sercu jest coraz gorsza ... gdy widzę małego Krzysia.. zaraz widzę Ciebie... </p>

Gość


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>tak mi ciebie brakuje </p>

przyjaciel


8 l

<p>Moje serce jest przepełnione bólem</p>

przyjaciel


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tęsknimy za Tobą , jak bardzo sam widzisz,</p>

Gość


8 l

<p>odliczam dni kiedy znów cie zobaczę , tesknota za Tobą jest okropna </p>

Gość


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>tęsknię ;-( </p>


8 l

<p>Poznałem Cię i przekonałem się że Ty jesteś wyjątkowy Ty właśnie Ty ..bo Ty rodzinę zawsze stawiałeś na pierwszym miejscu dla ciebie,,,, nie przyjaciel! ,,,,nie kolega!,,,,, nie koleżanka była ważna tylko rodzina!!!! i za to Cię wszyscy kochają za wierność i oddanie,,, szkoda tylko że już cię nie ma wśród nas ,,,,ubolewam bo to wielka strata Krzysiu ;-( </p>


8 l

<p>pamiętam o Tobie o dobrych ludziach się nie zapomina </p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dominika Tyckun


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krzysiu zawsze Cię będę szanował byłeś w porządku kolega, nigdy nikomu się nie narzucałeś od nikogo nie wymagałeś przyjaźni i zawsze wiedziałeś co się w życiu liczy i dziękuje Ci za słowa karma zawsze wraca z podwójną siłą ,,dziękuje


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krzysiu zawsze tu będę bo byleś wyjątkowym człowiekiem ,zawsze można było na tobie polegać ,zawsze byłeś szczery czasami aż do bólu ale własnie to najbardziej w tobie ceniłem .


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
to już dwa lata jak ciebie nie ma z nami został tylko smutek kochamy cie synku


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia