Pragniemy złożyć serdeczne pod
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2009
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2009
Głos Koszaliński
Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania całemu personelowi oddziału wewnętrznego "C" z pododdziałem diabetologicznym szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie a w szczególności Pani dr Iwonie Tołkacz - Mil za profesjonalizm i okazane serce pacjentowi śp. ANDRZEJOWI KUBICKIEMU wdzięczna rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia