Pragniemy złożyć serdeczne pod
This was published in the following publications on 15.06.2009:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 15.06.2009:
Głos Koszaliński
Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania całemu personelowi oddziału wewnętrznego "C" z pododdziałem diabetologicznym szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie a w szczególności Pani dr Iwonie Tołkacz - Mil za profesjonalizm i okazane serce pacjentowi śp. ANDRZEJOWI KUBICKIEMU wdzięczna rodzina
End of content
No more pages to load