Eugeniusz Korman

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2015
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś†p.

prof. dr. hab. med. Eugeniusza Kormana
endokrynologa, pediatry, przyjaciela wielkopolskiej diabetologii,
byłego Kierownika Kliniki Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Łączymy się w tych smutnych chwilach

z Rodziną Pana Profesora

Koleżanki i Koledzy z Wielkopolskiego Oddziału
Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

Plaża

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 14 kwietnia 2015 zmarł
Ś+P prof. Eugeniusz Korman
pediatra-endokrynolog
Rodzinie
składamy wyrazy serdecznego współczucia.
Koleżanki i koledzy z lat studiów 1953-1958

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś+p
Prof. dr. hab. med. Eugeniusza Kormana
wybitnego endokrynologa, współtwórcy poznańskiej szkoły endokrynologii dziecięcej,
wielkiego Przyjaciela naszej Kliniki, wspaniałego Człowieka i pełnego empatii lekarza.
Łączymy się w bólu
z Rodziną
Pracownicy Katedry i Kliniki Endokrynologii,
Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Zmarł nasz Nauczyciel i Przyjaciel wielu pokoleń lekarzy

Ś+P
prof. zw. dr hab. med.
Eugeniusz Korman

endokrynolog, pediatra

Wdzięczni za lata wspólnej pracy i przyjaźni
łączymy się w smutku z Rodziną Pana Profesora

Koleżanki i Koledzy z Kliniki Diabetologii i Otyłości Wieku Rozwojowego
oraz z Katedry Auksologii Klinicznej i Pielęgniarstwa Pediatrycznego
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy

prof. zw. dr. hab. n. med.
Eugeniusza Kormana

byłego Kierownika Kliniki Endokrynologii
i Diabetologii Wieku Rozwojowego

Rodzinie Zmarłego i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia

składają

Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM w Poznaniu

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 14 kwietnia 2015 r. zmarł
prof. zw. dr hab. n. med. Eugeniusz Korman
Pediatra i endokrynolog, wielce zasłużony nauczyciel akademicki, wieloletni Kierownik Kliniki Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego oraz Kierownik II Katedry Pediatrii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, wychowawca wielu pokoleń lekarzy i kadry naukowej, wspaniały lekarz, niezwykle życzliwy i prawy człowiek, autorytet w dziedzinie endokrynologii dziecięcej.
Rodzinie Pana Profesora składamy wyrazy najgłębszego współczucia.
Wychowankowie Pana Profesora z Zespołu
Kliniki Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej
Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z głębokim smutkiem żegnamy naszego Kolegę
Ś+P
Prof. zw. dr. hab. med.
Eugeniusza Kormana
wieloletniego Przewodniczącego Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa
Pediatrycznego,
wspaniałego człowieka i lekarza, wychowawcę wielu pokoleń pediatrów.
Zarząd i Członkowie
Oddziału Poznańskiego
Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Z żalem przyjęliśmy wiadomość, że 14 kwietnia br., zmarł
Prof. dr hab. Eugeniusz Korman
wieloletni, zasłużony nauczyciel akademicki, wybitny pediatra i endokrynolog,
twórca polskiej endokrynologii dziecięcej, wychowawca młodzieży akademickiej oraz
wielu pokoleń lekarzy, emerytowany Kierownik Kliniki Endokrynologii i Diabetologii
Wieku Rozwojowego, zastępca Dyrektora Instytutu Pediatrii,
odznaczony m.in. Złotym Krzyżem Zasługi oraz Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
Pogrzeb odbędzie się 17 kwietnia br. o godzinie 11.00 na cmentarzu górczyńskim przy ulicy Piotra Ściegiennego.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Rektor i Senat,
Dziekani i Rady Wydziałów: Lekarskiego I, Lekarskiego II, Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu,
Dyrekcja oraz Pracownicy Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy
prof. dr. hab. Eugeniusza Kormana
wdzięczni za lata wspólnej pracy i przyjaźni.
Zarząd i Członkowie
Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Cztery lata minęły A w sercu nadal smutek i źle. Stracilismy cudownego człowieka i wspaniałego lekarza.

Jolanta Kazimierczak


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Danuta i Mieczysław Sikora


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiadomość o śmierci Profesora bardzo mnie zasmuciła. Był nie tylko dobrym lekarzem , ale też wspaniałym człowiekiem. K.B.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Kubiak


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Kubiak


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Majka Pomin


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Kubiak


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Nowakowska


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara Halerz Nowakowska


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata P


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia