Eugeniusz Korman

This was published in the following publications on 16.04.2015:
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś†p.

prof. dr. hab. med. Eugeniusza Kormana
endokrynologa, pediatry, przyjaciela wielkopolskiej diabetologii,
byłego Kierownika Kliniki Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Łączymy się w tych smutnych chwilach

z Rodziną Pana Profesora

Koleżanki i Koledzy z Wielkopolskiego Oddziału
Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

Beach

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 14 kwietnia 2015 zmarł
Ś+P prof. Eugeniusz Korman
pediatra-endokrynolog
Rodzinie
składamy wyrazy serdecznego współczucia.
Koleżanki i koledzy z lat studiów 1953-1958

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś+p
Prof. dr. hab. med. Eugeniusza Kormana
wybitnego endokrynologa, współtwórcy poznańskiej szkoły endokrynologii dziecięcej,
wielkiego Przyjaciela naszej Kliniki, wspaniałego Człowieka i pełnego empatii lekarza.
Łączymy się w bólu
z Rodziną
Pracownicy Katedry i Kliniki Endokrynologii,
Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Zmarł nasz Nauczyciel i Przyjaciel wielu pokoleń lekarzy

Ś+P
prof. zw. dr hab. med.
Eugeniusz Korman

endokrynolog, pediatra

Wdzięczni za lata wspólnej pracy i przyjaźni
łączymy się w smutku z Rodziną Pana Profesora

Koleżanki i Koledzy z Kliniki Diabetologii i Otyłości Wieku Rozwojowego
oraz z Katedry Auksologii Klinicznej i Pielęgniarstwa Pediatrycznego
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy

prof. zw. dr. hab. n. med.
Eugeniusza Kormana

byłego Kierownika Kliniki Endokrynologii
i Diabetologii Wieku Rozwojowego

Rodzinie Zmarłego i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia

składają

Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM w Poznaniu

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 14 kwietnia 2015 r. zmarł
prof. zw. dr hab. n. med. Eugeniusz Korman
Pediatra i endokrynolog, wielce zasłużony nauczyciel akademicki, wieloletni Kierownik Kliniki Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego oraz Kierownik II Katedry Pediatrii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, wychowawca wielu pokoleń lekarzy i kadry naukowej, wspaniały lekarz, niezwykle życzliwy i prawy człowiek, autorytet w dziedzinie endokrynologii dziecięcej.
Rodzinie Pana Profesora składamy wyrazy najgłębszego współczucia.
Wychowankowie Pana Profesora z Zespołu
Kliniki Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej
Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z głębokim smutkiem żegnamy naszego Kolegę
Ś+P
Prof. zw. dr. hab. med.
Eugeniusza Kormana
wieloletniego Przewodniczącego Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa
Pediatrycznego,
wspaniałego człowieka i lekarza, wychowawcę wielu pokoleń pediatrów.
Zarząd i Członkowie
Oddziału Poznańskiego
Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Z żalem przyjęliśmy wiadomość, że 14 kwietnia br., zmarł
Prof. dr hab. Eugeniusz Korman
wieloletni, zasłużony nauczyciel akademicki, wybitny pediatra i endokrynolog,
twórca polskiej endokrynologii dziecięcej, wychowawca młodzieży akademickiej oraz
wielu pokoleń lekarzy, emerytowany Kierownik Kliniki Endokrynologii i Diabetologii
Wieku Rozwojowego, zastępca Dyrektora Instytutu Pediatrii,
odznaczony m.in. Złotym Krzyżem Zasługi oraz Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
Pogrzeb odbędzie się 17 kwietnia br. o godzinie 11.00 na cmentarzu górczyńskim przy ulicy Piotra Ściegiennego.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Rektor i Senat,
Dziekani i Rady Wydziałów: Lekarskiego I, Lekarskiego II, Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu,
Dyrekcja oraz Pracownicy Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy
prof. dr. hab. Eugeniusza Kormana
wdzięczni za lata wspólnej pracy i przyjaźni.
Zarząd i Członkowie
Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Cztery lata minęły A w sercu nadal smutek i źle. Stracilismy cudownego człowieka i wspaniałego lekarza.

Jolanta Kazimierczak


7yrs

Image chosen by user
Danuta i Mieczysław Sikora


11yrs

Image chosen by user
Wiadomość o śmierci Profesora bardzo mnie zasmuciła. Był nie tylko dobrym lekarzem , ale też wspaniałym człowiekiem. K.B.


11yrs

Image chosen by user

Maria Kubiak


11yrs

Image chosen by user

Maria Kubiak


11yrs

Image chosen by user

Majka Pomin


11yrs

Image chosen by user

Maria Kubiak


11yrs

Image chosen by user

Maria Nowakowska


11yrs

Image chosen by user

Barbara Halerz Nowakowska


11yrs

Image chosen by user

Małgorzata P


11yrs

End of content

No more pages to load